faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Kokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Izmaiņas vilcienu kustības sarakstos svētku dienās29.04.2014

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” atkārtoti informē, ka Maija svētku dienās noteiktas izmaiņas dīzeļvilcienu kustības sarakstā maršrutos Rīga-Daugavpils, Līvāni-Rīga, Rīga-Rēzekne, Rīga-Liepāja un Rīga-Sigulda. Pasažieru pārvadājumu labākai nodrošināšanai šajās dienās tehnisko iespēju robežās vairāku Daugavpils, Rēzeknes-Zilupes un Valgas virzienu vilcienu sastāvos tiks palielināts vagonu skaits. Arī elektrovilcieni no 1.maija līdz 5.maijam kursēs saskaņā ar brīvdienu sarakstu.

printēt Lasīt visu ziņu

Fotografēs Kokneses dabas taku28.04.2014

Rīt, 29. aprīlī, Kokneses fotoklubiņa dalībnieki tiksies pie Kokneses luterāņu baznīcas plkst. 19:00 un dosies fotogrāfētu dabas taku uz Likteņdārzu. Foto pulciņa dalībniekiem pievienosies arī MTB riteņbraucēji.

printēt

Paldies par darbu Lielās talkas talciniekiem!28.04.2014

Jau septīto pavasari Lielā talka sasauca kopā un vienoja kopīgā darbā visus, kuriem rūp tīra Latvija. Kokneses novadā Lielās talkas nedēļā un 26. aprīlī – Lielās talkas dienā, čakli talkots Koknesē, Bebros un Iršos.

25. aprīlī Kokneses pagastā Kokneses kultūras nama kolektīvs talkoja kultūras nama teritorijā. Šajā dienā savas iestādes teritoriju saposa Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas skolēni un skolotāji.  Lielās talkas dienā talciniekus Kokneses viduslaiku pilsdrupās pulcināja KNDA „Kokneses Tūrisma centrs”. 13 braši talcinieki pilsdrupās savāca atkritumus un sausos zarus, sakopa Daugavas malu no estrādes līdz pilsdrupām. Ģimenes atbalsta dienas centra darbinieki, vairāki bērni un pieaugušie, apmēram 10 cilvēki, sagrāba lapas un savāca atkritumus centra piegulošajā teritorijā, kas robežojas ar dzelzceļu. SIA „Kokneses komunālie pakalpojumi” darbinieki talkoja, sakopjot apkārtni pie šosejas un Kokneses ūdenstorņa piegulošajā teritorijā. Ziedoņa Vildes vadībā sakopta apkārtne arī 1905. gada ielā 64 un 1905. gada ielā 51. Šo namu apkārtnes sakopšanas talkā piedalījās 24 talcinieki. Guntis Lapiņš ar ģimeni savāca atkritumus gar Kokneses pagasta ceļa Vecā šoseja - Kaplava ceļa malām. 50 koknesieši turpināja aizsākto tradīciju – sakopa un labiekārtoja dabas taku no Kokneses pilsdrupām uz Likteņdārzu. Talcinieki savāca gumijas riepas, kas bija palikušas no kādreizējās mototrases, sadzīves atkritumus un sausos zarus, kopumā piepildot 100 maisus ar atkritumiem. Benita Peciņa, Kokneses novada Komunālās nodaļas vadītāja un Lielās talkas koordinatore Kokneses novadā teic, ka Koknesē Lielās talkas dienā godam talkojuši 105 talcinieki.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (48)

Uz remontdarbu laiku būs slēgta dzelzceļa pārbrauktuve Tīnūži - Koknese25.04.2014

Tīnūži - Koknese dzelzceļa pārbrauktuve no 28.04.2014. plkst. 9.00 līdz 01.05.2014. līdz 17.00, kā arī no 06.05.2014. plkst. 9.00 - 16.05.2014. līdz 17.00 būs slēgta satiksmei sakarā ar remontdarbu norisi.

Kustības drošības organizēšanas shēma 28.04.-01.05
Kustības drošības organizēšanas shēma 06.05.-16.05.

printēt

Līdz 30.aprīlim aicina nominēt Gada lielģimeni 201425.04.2014

Titulam Gada lielģimene 2014 un 1000 eiro naudas balvai līdz 30.aprīlim var nominēt ikvienu saliedētu, darbu mīlošu un aktīvu Latvijas ģimeni, kurā aug trīs un vairāk bērnu. Titula saņēmējus paziņos un apbalvos 11.maijā Lielo ģimeņu dienas pasākumā Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

Konkursu Gada lielģimene 2014 jau piekto gadu rīko Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība un BIGBANK. Paralēli lielģimenes meklēšanai līdz 25.aprīlim organizē konkursu Māmiņdiena mūsu ģimenē, kurā daudzbērnu ģimenes brīvā formā var iesniegt savas svētku svinēšanas tradīcijas.

printēt Lasīt visu ziņu

Būs slēgts ceļa posms zem dzelzceļa tilta25.04.2014

Sakarā ar to, ka ir paredzēts dzelzceļa tilta remonts pār Pērses upi, posmā no 23.04.2014 līdz 31.05.2014 tiek slēgts ceļa posms zem dzelzceļa tilta, tilta remontdarbu izpildei. Shēmu skatīt šeit.

printēt

Kokneses novada iedzīvotāju aptaujas rezultātu apkopojums23.04.2014

Kokneses novada dome šī gada februārī un martā organizēja novada iedzīvotāju aptauju par pašvaldības darbu, sniegto pakalpojumu kvalitātes un pieejamības novērtējumu, par ieteikumiem pašvaldības darba uzlabošanā, novada svētku organizēšanā un cita veida jautājumiem, kopumā saņemot 194 aizpildītas anketas. Ar aptaujas apkopojumu iespējams iepazīties šeit.

printēt

KNAB izsludina radošo darbu konkursu skolēniem un jauniešiem22.04.2014

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aicina ikvienu skolēnu vai studentu piedalīties korupcijas novēršanas tēmai veltītajā audio formāta radošo darbu konkursā un paust savu aicinājumu vērsties pret korupciju, būt krietniem un godprātīgiem.

Radošo darbu konkursā aicinām piedalīties skolēnus (5. līdz 9.klase un 10. līdz 12.klase) un arodskolu, profesionālo vidusskolu audzēkņus, augstskolu un koledžu studentus.

printēt Lasīt visu ziņu

Foto orientēšanās māmiņam ar mazuļiem17.04.2014

Aicinām visas māmiņas ar mazuļiem piedalīties foto orientēšanās pasākumā! Īsumā svarīgākais par orientēšanās pasākumu – pastaigu laikā kopā ar mazuli atrast bildēs redzamos objektus, un nobildēties pie tiem. Tie, kas pirmie atsūtīs bildes ar visiem objektiem, iegūs balvas. Tātad, lai piedalītos pasākumā, līdz 28.aprīlim ir jāizdara visas trīs uzsakaitītās darbības:

  1. Jānosūta pieteikuma vēstule (brīvā formā) uz e-pasta adresi caucauliene@inbox.lv;
  2. Jāsagaida apstiprinājuma vēstule;
  3. Jāiemaksā dalības maksa 3.00 EUR apmērā apstiprinājuma vēstulē norādītajā kontā.

Nākošās dienas vakarā, t.i. 29.aprīlī savos e-pastos saņemsiet norādes un noteikumus. Un 30.aprīļa rītā foto orientēšanās sacensības varēs sākties. Ja ir vēlme kaut ko vairāk uzzināt, zvaniet – 29902818.

printēt

Aicinām balsot par iesniegto projektu!15.04.2014

Arī šogad notiek Rietumu Bankas labdarības fonda (RBLF) un Latvijas Avīzes kopīgi rīkots projektu konkurss "Sprīdis labākai dzīvei", kurā tika pieņemti projekti mākslas un kultūras jomās. Aicinām nobalsot par tehniskā aprīkojuma modernizēšana Latvijas biškopības vēstures muzejā - Vecbebru Profesionālajā un vispārizglītojošajā internātvidusskolā. http://www.visidati.lv/aptauja/951157976/1/

printēt

Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas vizīte Koknesē12.04.2014

Koknesē, Likteņdārzā, 11.aprīlī viesojās Ministru prezidente Laimdota Straujuma un Ministru prezidentes biroja vadītājs Ringolds Arnītis. Vizītes galvenais mērķis bija pēc Kokneses Fonda (KF) lūguma rast steidzamu risinājumu salas brūkošo krastu apdraudējuma novēršanai.

Saulainajā 11. aprīļa pēcpusdienā Likteņdārzā Ministru prezidenti sagaidīja Kokneses novada politiski represēto nodaļas biedri, Kokneses Fonda pārstāvji: uzņēmēja Baiba Rubesa, Eiropas parlamenta deputāte Sandra Kalniete, mecenāts Vilis Vītols, akadēmiķis Jānis Stradiņš, Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris, domes izpilddirektors Ilmārs Klaužs, domes deputāti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (48)

Meklēs daudzbērnu ģimeņu Mātes dienas tradīcijas10.04.2014

Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība sadarbībā ar BIGBANK izsludina konkursu “Māmiņdiena mūsu ģimenē”, ar mērķi noskaidrot, kādas ir Latvijas daudzbērnu ģimeņu māmiņdienas tradīcijas. Konkursā aicinātas piedalīties visas Latvijas ģimenes, kurās aug trīs un vairāk bērnu.

“Ikdienā un svētkos, tiekoties ar Latvijas daudzbērnu ģimenēm, esmu novērojis, ka katram no mums ir sava svētku svinēšanas pieredze un tradīcijas. Ar šī konkursa palīdzību vēlamies šīs tradīcijas apzināt, kā arī iedvesmot citus tās īstenot. Konkurss sniedz iespēju radoši izpausties, jo neesam strikti noteikuši formātu. Tās var būt esejas, zīmējumi, video vai foto attēli, galvenais nosacījums, lai radošā un oriģinālā veidā varam iepazīties ar ģimenes tradīcijām un pastāstīt to pārējai Latvijai,” saka Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienības valdes priekšsēdētājs Leonīds Mucenieks.

printēt Lasīt visu ziņu

Pagarināts 1905. gada ielas dzelzceļa pārbrauktuves slēgšanas laiks08.04.2014

SIA "Dzelzceļa būve" veic pārbrauktuvju rekonstrukcijas darbus Koknesē, projekta "Otrā sliežu ceļa būvniecība Skrīveri-Krustpils (Rīga-Krustpils iecirknis)" ietvaros. Koknesē uz rekonstrukcijas laiku līdz 25.04.2014. pagarināts termiņš 1905. gada ielas dzelzceļa pārbrauktuves slēgšanai, novirzot satiksmi pa jaunizbūvēto autoceļu E22.

SIA "Dzelzceļu būve" informē, ka ir pabeigti darbi zemes klātnes un sliežu ceļa rekonstrukcijai Kokneses stacijas pārbrauktuvē uz a/c P79. Sakarā ar nelabvēlīgiem laika apstākļiem nevar veikt asfalta seguma klāšanas darbus, jo asfalta ražotnes darbu plāno uzsākt tikai pēc 22. aprīļa.

SIA "Dzelzceļu būve" atvainojas par sagādātajām neērtībām!

printēt
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top