Līdz 3. aprīlim jāiesniedz valsts amatpersonas deklarācija par 2017. gadu27.03.2018

Valsts ieņēmumu dienests (VID) atgādina, ka līdz 2018. gada 3.aprīlim ieskaitot valsts amatpersonām ir jāiesniedz kārtējā gada valsts amatpersonas deklarācija par 2017.gadu. Deklarācijas jāiesniedz elektroniski, izmantojot VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS). Valsts amatpersonas deklarāciju, kā arī jebkuru citu dokumentu iespējams iesniegt EDS, autorizējoties ar internetbankas rekvizītiem.

 VID pateicas visām 38 926 valsts amatpersonām, kuras to šogad jau ir izdarījušas. Izanalizējot saņemtās deklarācijas, VID ir konstatējis, ka daļā no tām atkārtojas vairākas līdzīgas kļūdas, t.i.,  netiek norādīti papildus valsts amatpersonas amatam ieņemtie amati, noslēgtie uzņēmuma līgumi un citi darbi, kurus valsts amatpersona ir veikusi pārskata periodā, kā arī amatpersonām izsniegtie pilnvarojumi (2.punkts);

printēt Lasīt visu ziņu

Sērsnu rallija atskats

11.03.2018 10:00 kur : Bebru pamatskola

Šī gada 11. martā Bebru pagastā vēl bija saglabājusies pietiekama sniega sega, lai slēpotgribētāji varētu baudīt ziemas priekus. Satikāmies pie pamatskolas, kur sporta skolotāja Jeļena mums izsniedza slēpju komplektus.

 Kaut arī bija nedaudz siltāks nekā gribētos (bija +1.. +2 grādi), tomēr ciemata entuziasti saskaņā ar iecerēto programmu devās slēpojumā tuvējos laukos, lai veiktu ap 8-10 km apli Kokneses virzienā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kokneses novada Ģimeņu sporta diena

24.03.2018 10:30 - 14:00 kur : Kokneses sporta centrs

24.martā Kokneses sporta centrā jau piekto gadu pēc kārtas risinājās Ģimeņu sporta diena, kurā piedalījās dažāda vecuma Kokneses novada iedzīvotāji un viņu viesi. Apmēram 50 dalībnieki vecumā no 2 līdz 60 gadiem bija ieradušies, lai izmēģinātu savus spēkus kādā no piedāvātajām disciplīnām un pacīnītos par kādu balvu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Lieldienu brīvdienās gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutu26.03.2018

Sakarā ar Lieldienu brīvdienām laika posmā no 2018. gada 29. marta līdz 3. aprīlim gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 500  reģionālo autobusu maršrutu, kuros sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina 23 pasažieru pārvadātāji. Ņemot vērā vērienīgās izmaiņas maršrutu tīklā, aicinām iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai jautājumu gadījumā sazināties ar attiecīgo pārvadātāju.

 Izmaiņas gaidāmas reģionālajos maršrutos, kurus apkalpo 23 pasažieru pārvadātāji: AS “Nordeka”, SIA “Norma-A”, AS “CATA”, SIA “VTU Valmiera”, AS “Liepājas autobusu parks”, SIA “Sabiedriskais autobuss”, AS “Talsu autotransports”, SIA “Tukuma auto”, PSIA “Ventspils reiss”, AS “Rīgas Taksometru parks”, SIA “Ogres autobuss”, “Ekspress Ādaži”, “Galss Buss”, “Dobeles autobusu parks”, “Jelgavas autobusu parks”, “Aiva auto”, “Daugavpils autobusu parks”, “Balvu autotransports”, AS “Rēzeknes autobusu parks”, SIA “Jēkabpils autobusu parks”, “Gulbenes autobuss”, “Madonas ceļubūves SIA” un “Ceļavējš”.

printēt Lasīt visu ziņu

Par ceļazīmju uzstādīšanu26.03.2018

Lai novērstu ceļa seguma bojāšanu mainīgajos laika apstākļos,  ir uzstādītas aizlieguma ceļa zīmes Nr. 312 "Masas ierobežojums 4 t" uz sekojošiem Kokneses pagasta autoceļiem:

  • -a.c. Spīdolas –Ūsiņi;
  • -a.c. Bormaņi-Upeslīči;
  • -a.c. Līdums-Audums;
  • -a.c. Vecā šoseja-Kaplava;
  • -a.c. Spruļi-Birznieki-Pauliņi;
  • -a.c. Bilstiņi-Atradze;
  • -a.c. Bidēgi-Bilstiņi;
  • -Meža iela.

Ārkārtas pārvadājumi, kas pārsniedz masas ierobežojumu, jāsaskaņo ar Pašvaldības policiju vai Komunālo nodaļu!

printēt

Meistarklases saksofonā26.03.2018

24. martā Kokneses Mūzikas skolā, sadarbojoties ar  Latvijas vadošo saksofonu kvartetu - Rīgas saksofonu kvartetu, notika meistarklases saksofona spēlē. Rīgas saksofonu kvarteta mūziķi – Katrīna Kivleniece, Baiba Tilhena, Ainars Šablovskis un Artis Sīmanis,  ir ne tikai lieliski izpildītāji, bet arī pieredzes bagāti pedagogi un Koknesē bija ieradušies, lai strādātu ar jaunajiem saksofonistiem. Prieks par to, ka arī mūsu skolas pedagogs Ziedonis Puķītis visas dienas garumā strādāja kā meistars. Vairāku stundu garumā viņi apmācīja mūsu jaunos mūziķus saksofona spēles dažādos elementos, dalījās pieredzē un iedvesmoja viņus turpmākajai saksofona spēles apmācībai.

Šajā pasākumā piedalījās ne tikai mūsu skolas saksofona spēles audzēkņi, bet arī saksofona spēles pedagogi un audzēkņi no Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas, Ogres Mūzikas skolas, Kārļa Kažociņa Madlienas Mūzikas un mākslas skolas, Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

Izsludināta pieteikšanās biznesa ideju konkursam "Biznesa nakts 2018"26.03.2018

Biznesa augstskola Turība un Turība Business HUB informē, ka konkurss „Biznesa nakts” notiek arī šajā pavasarī un pirmo reizi pasākuma četru gadu vēsturē, lai nokļūtu konkursa finālā, interesentu komandas trīs cilvēku sastāvā ir aicinātas pieteikt savas biznesa idejas.

Konkursa fināls norisināsies 27. un 28. aprīlī Turība Business HUB telpās, Graudu ielā 68, Rīgā.

Šogad pirmo reizi konkursa vēsturē koncepts ir atšķirīgs, jo organizatori pasākumu ir izveidojuši vēl saistošāku un noderīgāku esošajiem un topošajiem uzņēmējiem, lai motivētu uzsākt drosmīgas un vēl iepriekš nerealizētas idejas, kuru autori ir paši komandas dalībnieki. Konkursa finālā labākajām trīs komandām tiks sadalīts naudas balvu fonds 700 EUR vērtībā no Swedbank.

Pieteikties aicināts ikviens interesents, sākot no 18 gadu vecuma neatkarīgi no nodarbošanās, izveidojot komandu trīs cilvēku sastāvā un aizpildot pieteikuma anketu. Pieteikuma anketa un konkursa nolikums atrodami "Biznesa nakts" Facebook lapā www.facebook.com/biznesanakts. Pieteikt savu dalību konkursā iespējams līdz 13. aprīļa plkst. 23:57.

printēt Lasīt visu ziņu

Informācija Kokneses tūrisma centra apmeklētājiem26.03.2018

Līdz 3. aprīlim Kokneses tūrisma centrs apmeklētājiem būs slēgts. Tālrunis uzziņām: 26164508 

printēt

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas skolēni piedalījās zinātniski pētniecisko darbu konferencē Jelgavā26.03.2018

Piektdien, 23. martā Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) galvenajā mītnē – Jelgavas pilī notika Zemgales skolēnu reģionālā zinātniski pētniecisko darbu 9. konference, kurā labākie zinātniski pētniecisko darbu autori ziņoja par veiktajiem pētījumiem un tos vērtēja LLU mācībspēki. Atbilstoši vērtētāju lēmumam šogad uz valsts zinātniski pētniecisko darbu konkursu, kas notiks aprīlī, izvirzīts liels Zemgales skolēnu skaits no dažādām zinātņu sekcijām.

Konferencē piedalījās 215 skolēni, kuri mācās no 9. līdz 12. klasei un aizstāvēja zinātniski pētnieciskos darbus 21 sekcijā: Astronomijas, Fizikas, Bioloģijas, Cittautu valodniecības un ārzemju literatūras zinātnes un vēstures, Ekonomikas, Informātikas, Inženierzinātņu, Kulturoloģijas, Latviešu literatūras zinātnes un vēstures, Latviešu valodniecības, Matemātikas, Mākslas zinātnes, Pedagoģijas, Psiholoģijas, Socioloģijas, Tieslietu, Veselības zinātņu, Vides zinātņu, Vēstures un kultūrvēsturiskā mantojuma, Zemes zinātņu un ekonomiskās ģeogrāfijas, Ķīmijas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Sākusies pieteikšanās projektu konkursam “Latvijas sakrālais mantojums” 26.03.2018

Sākusies pieteikšanās projektu konkursam “Latvijas sakrālais mantojums”, kuru rīko Rietumu Bankas labdarības fonds sadarbībā ar Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekciju ar mērķi saglabāt un restaurēt Latvijas sakrālās arhitektūras un mākslas pieminekļus. Pieteikumus var iesniegt līdz šī gada 30.aprīlim.

 Konkurss “Latvijas sakrālais mantojums” noris jau septīto gadu un tā pastāvēšanas laikā atbalstu restaurācijas darbiem jau ir saņēmušas vairāk nekā 40 baznīcas, finansējumu saņemot tādiem nolūkiem kā vitrāžu, kroņlukturu, ērģeļu un altārgleznu restaurācijai, neatliekamiem remonta darbiem, kupolu un baznīcas gaiļu restaurācijai u.c. Žūrijas komisija, kuras sastāvā ir Rietumu Bankas labdarības fonda pārstāvji un Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas pārstāvji, izskatīs pieteikumus gan par dievnamu ēku, torņu un kupolu restaurācijas darbiem, gan arī atsevišķu unikālu interjera objektu saglabāšanu, kā altārgleznas, lustras, kroņlukturi un neatliekamiem remonta darbiem. Viens projekts var saņemt finansiālu atbalstu apmērā līdz 5 000 EUR, savukārt kopējais konkursa finansējuma apjoms ir 25 000 EUR.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top