faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

AS „Sadales tīkls” uzlabo elektroapgādes tīklu Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru novadā10.03.2014

Kvalitatīvas, nepārtrauktas un drošas elektroenerģijas piegādes nodrošināšanai AS „Sadales tīkls” 2013. gadā Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru novadā realizēja 17 elektrotīkla rekonstrukcijas projektus, ieguldot vairāk kā 720 tūkstošus eiro.

Šo projektu ietvaros rekonstruētas savu laiku nokalpojušās gaisvadu elektrolīnijas, zemē guldītas kabeļu līnijās, kā arī rekonstruētas un izbūvētas jaunas transformatoru apakšstacijas.

printēt Lasīt visu ziņu

Velo brauciens pa Ērgļu apkārtni

09.03.2014

Aktīvās atpūtas cienītāji 9. martā aicināti doties velobraucienā un iepazīt Ērgļu apkārtni. Lai dotos braucienā, nepieciešams velosipēds tehniskā kārtībā, termoss un maizītes pusdienām.Pieteikšanās braucienam līdz 06.03.2014. pa tālruni: 26417257 (Artis), kā arī Kokneses Tūrisma centrā (tel.65161296, turisms@koknese.lv) vai Pļaviņu tūrisma informācijas centrā.

Konkurss07.03.2014

Seko Kokneses Tūrisma informācijas draugiem.lv lapai, spied "patīk" un 21.martā mēs izlozēsim laimīgo, kas tiks pie grāmatas "Atmiņu Daugava".

Vairāk par grāmatu lasi: http://turisms.wix.com/koknesetic

Draugiem.lv - http://www.draugiem.lv/koknesestic/


printēt

Latvijas skolēni pētīs IKT profesiju noslēpumus06.03.2014

No 25. – 27. martam jau trešo reizi „E-prasmju nedēļas” ietvaros Latvijā notiks IKT karjeras dienas. Šo dienu mērķis ir dot iespēju 9. līdz 12. klašu skolēniem iepazīties ar IKT nozari saistīto profesiju noslēpumiem, apmeklējot ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām saistītos uzņēmumus un organizācijas. Skolēniem būs iespēja iepazīties ar konkrētām profesijām un amatiem, gan semināru veidā uzzināt plašāku informāciju par karjeras iespējām. IKT karjeras dienas ietvaros tiks organizēti arī uzņēmumu izbraukumi uz skolām, novadot lekcijas/stundas, bet augstskolās būs atvērto durvju dienas.

printēt Lasīt visu ziņu

Arī speciālisti augstu novērtējumu sniedz Likteņdārza skatu terasei05.03.2014

Gan koknesiešiem, gan mūsu viesiem Likteņdārzs ir kļuvis par īpašu vietu. Arī prestižā arhitektūras izdevumā atzinīgi novērtēta Likteņdārza skatu terase: http://m.inhabitat.com/ (informācija angļu valodā).

printēt

Iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 31. martam! Laiks pieteikt savu ideju „Pieturvietas zirgu pajūgam”!05.03.2014

Biedrība „SB KOKNESIS” izsludina ideju konkursu, projekta „Zirgu Stacija” projekta ietvaros, par pieturvietu arhitektoniski telpisko izskatu Koknesē.

NOLIKUMS

Konkursa tēma.

Konkursa tēma ir „Pieturvietas zirgu pajūgam.” Darbu autori aicināti sniegt savas idejas par to, kā praktiski varētu izskatīties pieturvietas, kur piestāt zirgu transportam – pajūgam, pie tūrisma objektiem Koknesē.

2014. gada pavasarī ikvienam Kokneses iedzīvotājam vai viesim būs iespēja apskatīt interesantākās tūrisma vietas zirgu pajūgā. Lai organizētu šo pasākumu, nepieciešamas pieturvietas.

Konkursa uzdevums: Iegūt iespējami labāko ideju par vizuālo pieturvietas izskatu.

Konkursa mērķis: Veicināt Kokneses atpazīstamību, atbalstīt sabiedrības iniciatīvu, būt aktīviem līdzdarbojoties ideju izstrādē par Kokneses vizuālā tēla izskatu.

Konkursa dalībnieki: jebkura fiziska vai juridiska persona vai grupa.

Konkursa noteikumi:

printēt Lasīt visu ziņu

Atgādinām - kūlas dedzināšana ir aizliegta!03.03.2014

Līdz ar pavasarīgajiem laikapstākļiem, daudzviet notiek sausās zāles dedzināšana. Kokneses novada Pašvaldības policija atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un par šo pārkāpumu personas tiek sodītas. Aizvadītajā nedēļā ugunsdzēsēji glābēji aktīvi strādāja kūlas ugunsgrēku likvidēšanā. Sausā zāle dedzināta vairāku desmitu hektāru platībā.

Arī VUGD informē: „Kūlas dedzināšana ir aizliegta. Tā apdraud cilvēku īpašumus, veselību un dzīvību. Kūlas dedzināšanas rezultātā izdeg lauki, nodeg ēkas un cieš vai pat iet bojā cilvēki. Kūlas dedzināšana nodara būtisku kaitējumu dabai un tās bioloģiskajai daudzveidībai, iznīcina vērtīgus augus, kukaiņus un sīkdzīvniekus, putnu ligzdas. Kūlas dedzināšana samazina sugu daudzveidību un tā vienkāršojas.

printēt Lasīt visu ziņu

Par palīdzību ugunsgrēkā cietušajiem28.02.2014

Piektdien, Kokneses pagasta Bormaņu ciema „Imantās” izcēlās ugunsgrēks. Ugunsgrēkā cieta dzīvojamā māja, kurā dzīvoja divas ģimenes – divi kungi. Ir sadegusi praktiski visa iedzīve. Lūgums ziedot mēbeles, traukus, gultas veļu, drēbes, sadzīves tehniku.

Par iespēju ziedot var sazināties ar novada domes Sociālo dienestu – 65161811 vai 65161812.

printēt

Latvenergo turpina informēt - jau 634 tūkstoši klientu visā Latvijā saņēmuši individuālu Elektrum piedāvājumu un visaptverošu tirgus informāciju24.02.2014

AS "Latvenergo" vēstules ar Elektrum piedāvājumiem un vispārīgu tirgus informāciju ir izsūtītas vairāk nekā 634 tūkstošiem klientu visā Latvijā. Katras dienas sūtījumā sistēma atlasa un iekļauj klientus ar dažādiem patēriņiem, dažādiem piedāvājuma veidiem un dažādu ģeogrāfisko dzīvesvietu, tādēļ ik dienu sūtījumus saņem klienti visā Latvijā - dažādās pilsētās un apdzīvotās vietās, ar dažādu patēriņu, kā arī ar dažādiem produktu piedāvājumiem, - lai pakāpeniski ik dienu sūtījumus saņemtu pēc iespējas daudzveidīgas mūsu klientu mājsaimniecības.

printēt Lasīt visu ziņu

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs darba vizītē apmeklē zemnieku saimniecību „Rosmes” Bebru pagastā20.02.2014

Kā saimnieko jaunie zemnieki, cik prasmīgi viņi izmanto tēvu pieredzi un cik veiksmīgi attīstībā iegulda Eiropas Savienības fondu līdzekļus, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pārliecinājās darba vizītē 20.februārī, tiekoties ar jaunajiem lauksaimniekiem – „Latvijas Jauno zemnieku kluba” (LJZK) valdi un biedriem - Kokneses novada Bebru pagasta zemnieku saimniecībā „Rosmes”. Zemnieku saimniecības īpašnieks Raitis Ungurs 12.februārī notikušajā 25. biedrības "Latvijas Jauno Zemnieku klubs” kongresā tika atkārtoti ievēlēts par valdes priekšsēdētāju. Divus iepriekšējos gadus viņš ir bijis arī jauno lauksaimnieku konkursa „Senču aicinājums” žūrijas priekšsēdētājs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Valsts asinsdonoru centrs pateicas donoriem20.02.2014

Valsts asinsdonoru centra (VADC) darbinieki pateicas visiem atsaucīgajiem Kokneses novada iedzīvotājiem, kuri 19. februārī apmeklēja donoru dienu Vecbebros. Pēc VAC sniegtās informācijas, asinis ziedot bija ieradušies 62 cilvēki, bet asinis nodeva 57 donori, jo 5 ziedot gribētājiem bija nelielas veselības problēmas. Pirmo reizi asinis ziedoja 6 jaunie donori, par savu apņemšanos saņemot mazas pateicības veltes no Kokneses novada domes. Šajā dienā zīmīgs notikums bija bebrēnietei Anitai Tirnei, jo viņa asinis ziedoja 50. reizi. VAC darbinieki par gadiem ilgo nesavtību Anitas kundzei pasniedza specbalvu – galda pulksteni ar VAC logo. Valsts asinsdonoru centrs teic paldies par laipno uzņemšanu un telpu sagatavošanu Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas kolektīvam, par garšīgajām pusdienām mācību iestādes ēdnīcas un kafejnīcas darbiniecēm, kā arī par palīdzību donoru dienas norisē LSK Aizkraukles komitejas Kokneses novada nodaļas brīvprātīgajai Lībai Zukulei. VAC novēl visiem donoriem stipru veselību un ar lepnumu apzināties, ka ik asins lāse var dāvāt kādam cilvēkam dzīvību.

Kokneses Novada Vēstis

Lības Zukules foto

printēt

Donoru diena Bebros

19.02.2014 10:00 - 13:00 kur : Vecbebru tehnikums

19. februārī no pulksten 10 līdz 13 Vecbebru profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas telpās DONORU DIENA.

Kokneses novadu un Zemgali pārstāv Tallinas izstādē19.02.2014

No 14. līdz 16. februārim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisinājās starptautiskā tūrisma izstāde “Tourest -2014”. Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) organizētajā Latvijas nacionālajā stendā piedalījās arī Kokneses novada pašvaldības aģentūras „Kokneses Tūrisma centrs” pārstāve. Izstādes apmeklētājiem Latvijas nacionālajā stendā bija pieejami jaunākie tūrisma informatīvie materiāli par Latviju un tās reģioniem. Iepazīstoties ar Kokneses novadu, ikviens interesents varēja saņemt Vidusdaugavas tūrisma karti angļu vai krievu valodā, kā arī iegūt informāciju par tūrisma piedāvājumu un atpūtas iespējām novadā un uzzināt vairāk par Kokneses pilsdrupām, Likteņdārzu.

Starptautiskā tūrisma izstāde "Tourest 2012" ir senākā Baltijas valstu tūrisma izstāde, kas šogad norisinājās jau 22. reizi.

printēt

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs 20. februārī tiksies ar jaunajiem lauksaimniekiem Kokneses novada Bebru pagasta zemnieku saimniecībā „Rosmes”19.02.2014

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ceturtdien un piektdien, 20. un 21.februārī, darba vizītē dosies uz Latgali, kur tiksies ar lauksaimniekiem, apmeklēs vairākas mazās zemnieku saimniecības Kokneses un Rēzeknes novadā, kā arī iepazīsies ar SIA „Latgales lauksaimniecības zinātnes centrs” Viļānu novadā un gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA „Rēzeknes gaļas kombināts” darbību.

Ceturtdien, 20.februārī, pulksten 13.00 būs tikšanās ar jaunajiem lauksaimniekiem Koknese novada Bebru pagasta zemnieku saimniecībā „Rosmes”. Saimniecības īpašnieks Raitis Ungurs ir arī Latvijas Jauno zemnieku kluba valdes priekšsēdētājs. „Rosmes” nodarbojas ar gaļas liellopu audzēšanu un izaudzētos dzīvniekus pārdod Baltijas liellopu izsolēs. Saimniecībā audzē arī bioloģiski tīru lopbarību un graudus. Tikšanās laikā zemkopības ministrs un jaunie Latvijas lauku saimnieki pārrunās aktuālos lauksaimniecības jautājumus: lauksaimniecības zemes pirkšanas un izmantošanas nosacījumus, lauksaimniecības izglītības iegūšanas un praktizēšanās iespējas u.c.

printēt Lasīt visu ziņu

Termiņa pagarinājums uz pieteikšanos manuskriptu konkursam “Mūsu stiprās dzimtas”18.02.2014

Apgāds “Jumava” sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību ir izsludinājis manuskriptu konkursu “Mūsu stiprās dzimtas”, lai tautas vēsture, mūsu vecvecāku un vecāku stāsti tiktu saglabāti nākamajām paaudzēm. Lai konkursā piedalītos vairāk interesentu, apgāds “Jumava” ir pagarinājis manuskriptu iesniegšanas termiņu līdz 2014. gada 15. septembrim. Latviešu tautas vēsture un tās kultūrmantojums ir mūsu pašapziņa, tā apzināšana un saglabāšana ir ļoti svarīgs uzdevums.

Sīkāk lasiet šeit: http://www.lps.lv/?task=view&article_id=3701

printēt
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top