faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Kokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Latvenergo pabeidzis elektroenerģijas tirgus piedāvājumu izsūtīšanu visām Latvijas mājsaimniecībām05.12.2014

Katrā mājsaimniecībā ir atšķirīgas elektroierīces, dažādi to lietošanas paradumi, kā arī elektroenerģijas patēriņš. Tādēļ Latvenergo, vadoties no elektroenerģijas patēriņa, ir izveidojis piedāvājumus ikvienai Latvijas mājsaimniecībai un izdevīgāko vēstulē nosūtījis klientam.

Mājsaimniecībām, kuru mēneša elektroenerģijas patēriņš ir līdz 200 kilovatstundām (kWh), ir nosūtīti Elektrum Universālā produkta piedāvājumi, kuri paredz turpmākos norēķinus ar izlīdzinātā maksājuma (IM) metodi. Tāpēc katrā piedāvājumā pievienota arī maksājuma kartīte ar ikmēnenša maksājuma summu. Ja klients piekrīt piedāvājumam, viņam šobrīd NEKAS NAV JĀDARA. Piekrītot nosūtītajam piedāvājumam, februārī, norēķinoties par janvārī patērēto elektroenerģiju, maksājums ir jāveic tādā apmērā, kādā tas ir norādīts. Tādējādi līgums stāsies spēkā automātiski. Ja klients saņemtajā piedāvājumā vēlas veikt korekcijas, piem., mainīt izlīdzinātā maksājuma summu, tad visērtāk ir to izdarīt klientu pašapkalpošanās portālā www.e-latvenergo.lv vai arī sazinoties ar mūsu klientu servisu.

printēt Lasīt visu ziņu

Noslēdzies pirmais biznesa ideju konkurss Kokneses novada iedzīvotājiem „ESI UZŅĒMĒJS!”03.12.2014

Lai atbalstītu un motivētu novada iedzīvotājus jaunu produktu vai pakalpojumu radīšanai un sekmētu saimnieciskās darbības attīstību novadā, no 2014.gada 1.oktobra līdz 14.novembrim Kokneses novada dome organizēja pieteikumu iesniegšanu pirmajam biznesa ideju konkursam Kokneses novada iedzīvotājiem „Esi uzņēmējs!’’. Pavisam kopā tika iesniegti seši pieteikumi. Konkursa pieteikumus izvērtēja vērtēšanas komisija, kuras sastāvā bija Kokneses novada domes pārstāvji, uzņēmēji un uzņēmējdarbības konsultants.

printēt Lasīt visu ziņu

Drošība Adventa laikā28.11.2014

Svētdien tiks atzīmēta Pirmā Advente. Cilvēkiem tas ir miera un klusuma laiks, bet ugunsdzēsēji glābēji to sagaida ar bažām, jo decembrī tiek dzēsti vairāki ugunsgrēki, kuru iemesls ir bez uzraudzības atstāta degoša svece. Sveču un Adventes vainagu izmantošana mūsu mājās kļūst aizvien populārāka, tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina, tās lietojot, ievērot drošības padomus.

printēt Lasīt visu ziņu

Čaklākie adītāji – Latvijā vai Zviedrijā?26.11.2014

No novembra līdz pat 5. februārim ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts piedalīties interesantās sacensībās – noskaidrot, kurā valstī dzīvo čaklākie adītāji ar plašākajām un siltākajām sirdīm – Latvijā vai Zviedrijā. Pārtikas banka "Paēdušai Latvijai" sadarbībā ar Zviedrijā dzīvojošas latvietes izveidoto kustību „Stickaboo” aicina ikvienu piedalīties labdarības akcijā "Noadīsim siltumu".

Ikviens, kuram adīšanas vai tamborēšanas zināšanas nav svešas, aicināts ziedot rokdarbus trūkumā nonākušajām ģimenēm. Tās var būt cepures, cimdi, zeķes, šalles, jakas vai bērnu komplektiņi, lai ziemu varētu aizvadīt siltāk.

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses novada Tūrisma attīstības plāna publiskā apspriešana

24.11.2014 10:30

Realizējot Kokneses tūrisma centra darbības plānu 2014.gadam, Kokneses novada mērķtiecīgai tūrisma attīstībai, kopš 2014.gada maija SIA „Nocticus” ir uzsācis Kokneses novada tūrisma attīstības plāna 2015.-2020.gadam izstrādi.

Šajā laika posmā ir veikta Kokneses novada kopējo ekonomisko un ar tūrisma nozari saistīto datu izpēte un apkopošana, kuru turpmāk paredzēts iekļaut tūrisma attīstības rīcības plāna analītiskajā daļā un rīcību izstrādē 2015.gadam. Par vietējo iedzīvotāju attieksmi pret tūrisma attīstību novadā vasarā tika aptaujāti iedzīvotāji. Aptaujas rezultāti liecina par iedzīvotāju viesmīlību un pozitīvo attieksmi pret novada viesiem. Plāna izstrādei tuvojoties nobeigumam, uz tikšanos tika aicināti tūrismā iesaistītie uzņēmēji, lai izteiktu savu viedokli un ierosinājumus turpmākām rīcībām un lēmumu pieņemšanai tūrisma attīstībai novadā. Diskusijā piedalījās viesu māju saimnieki, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, tūrisma objektu apsaimniekotāji un citi tūrismā iesaistīto pakalpojumu sniedzēji. Viens no interesējošiem jautājumiem bija par jaunā apkārtceļa ietekmi uz tūristu plūsmu Koknesē. Veiksmīgai tūrisma attīstībai SIA „Nocticus” uzsvēra ciešas sadarbības nozīmi uzņēmēju starpā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kāzu pakalpojumu izstādē "Mīlestība" aicina laulības slēgt Latvijas sirds vietā - Kokneses novadā24.11.2014

Svētdien, 23. novembrī, no plkst. 12.00-17.00 "Lielajā ģildē" jau otro gadu pēc kārtas norisinājās daudzpusīga kāzu pakalpojumu izstāde "Mīlestība", kura bija noderīga gan pāriem, gan vedējiem, gan tiem interesentiem, kuri vēlējās uzzināt kaut ko jaunu kāzu rīkošanā.

Izstādē tika pārstāvētas dažādas ar kāzām saistītas pakalpojumu nozares, sākot ar kāzu ielūgumiem un kāzu kanceleju, līdz pat ekskluzīvu jahtu pārstāvjiem. Pasākuma laikā apmeklētājus priecēja mūziķu priekšnesumi un atraktīvie pasākuma vadītāji – Elizabete Zagorska un Egils Melbārdis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Par pašvaldības darba laiku 21. un 22.novembrī20.11.2014

Kokneses novada domes darba laiks:

  • 21.novembrī no plkst. 8.00 - 15.00 bez pusdienu pārtraukuma;
  • 22. novembrī no plkst. 8.00 - 16.00 ar pusdienu pārtraukumu no plkst. 13.00-14.00.
printēt

423013.11.2014

Šī gada 14.novembrī plkst. 10 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) uz trim minūtēm visā Latvijā iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu un to centrālās vadības pults darbībā un skaņas signāla dzirdamību. Trauksmes sirēnu iedarbināšana tiks veikta atbilstoši Ministru kabineta 2007.gada 7.augusta noteikumu Nr.530 „Civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas izveidošanas, izmantošanas un finansēšanas kārtība” 17.punktam.

printēt Lasīt visu ziņu

Sveicam Kokneses Goda pilsoņus!11.11.2014

Ar Kokneses Goda pilsoņa nosaukuma piešķiršanas komisijas 2014.gada 7.novembra lēmumu Nr.1, Kokneses Goda pilsoņa nosaukums 2014.gadā ir piešķirts:

  • Jānim Bērziņam;
  • Gaļinai Krauklei;
  • Dacei Nebēdniecei;
  • Līvijai Reinbergai;
  • Sarmītei Rodei

Komisijas sekretāre Dz.Krišāne

16. novembrī plkst. 14.00 Kokneses kultūras namā notiks Kokneses Goda pilsoņu godināšanas un Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīts pasākums "TU ESI LATVIJA!". 

Pasākuma programmā:

  • Kokneses Goda pilsoņu sumināšana;
  • Vīru ansambļa "Dobeles zemessargi" koncerts.
printēt

Aicinājums visām nevalstiskajām organizācijām Kokneses novadā iesniegt budžeta pieprasījumu 2015. gadam11.11.2014

Gada nogale ir laiks, kad pašvaldība strādā pie nākošā gada budžeta plānošanas. 2015. gada pašvaldības budžeta plānošana ir sākusies. Pašvaldību budžetu mērķis ir noteikt un pamatot, kāds līdzekļu apjoms tām nepieciešams ar likumu noteikto funkciju, uzdevumu un brīvprātīgo iniciatīvu izpildei periodā, kuram šie līdzekļi ir paredzēti.

printēt Lasīt visu ziņu

Notiks pateicības pasākums novada LSK brīvprātīgajiem un donoriem

07.11.2014 kur : Kokneses kultūras nams

7. novembrī pulksten 18 Kokneses kultūras namā LSK Kokneses novada brīvprātīgo un Goda donoru pasākums. Laipni gaidīti visi LSK Kokneses novada brīvprātīgie un donori! (līdzi ņemt labu garastāvokli, dejojamos apavus un ja vēlme - groziņu).

Pasākumu organizē LSK Aizkraukles komitejas Kokneses novada nodaļa un Kokneses novada dome.

Tuvā gaisa atbalsta nodarbības notiks arī Kokneses novada teritorijā04.11.2014

Sauszemes spēku kājnieku brigādes (SzS KBde) Kaujas atbalsta bataljona Gaisa atbalsta kontroles vienība (KAB GAKV) no šī gada 24. novembra līdz 28. novembrim ir plānojusi veikt tuvā gaisa atbalsta nodarbības Kokneses, Ogres, Aizkraukles, Jaunjelgavas, Skrīveru, Pļaviņu un Ērgļu novadu teritorijā.                                                                 Nodarbību laikā karavīri pārvietosies kājām un militārajām transporta vienībām, kā arī notiks sadarbība ar Gaisa spēku Aviācijas Bāzes gaisa kuģiem. Novadu teritorijas gaisa telpās iespējama helikopteru un lidmašīnu pārvietošanās. Aktivitātes plānotas ne agrāk kā plkst. 07:00 un, ne vēlāk kā plkst. 20:00. Apmācībā piedalīsies 20 karavīri. Iespējams tiks izmantoti speciālie šāvienu imitācijas līdzekļi. Tuvā gaisa atbalsta nodarbību organizētāji apņemas nenodarīt kaitējumus īpašumiem un videi, kā arī ievērot uguns drošības noteikumus.

printēt

Kokneses sporta centra noslogojums un dažāda informācija par KSC darbību04.11.2014

Pēdējā laikā apmeklētāji Kokneses sporta centrā bieži vaicā par dažādām lietām, kuras izrādās nezināmas arī daudziem citiem apmeklētājiem, tāpēc šajā rakstā mēģināsim sīkāk pastāstīt par Kokneses sporta centrā notiekošo, lai cilvēkiem būtu vieglāk izvēlēties ērtāko laiku sporta centra apmeklējumam.

1. Kad un pie kā notiek peldēt apmācības nodarbības?

Peldēt apmācība bērniem notiek pirmdienās un trešdienās. No 17:00 – 18:45 nodarbības notiek bērnu baseinā (līdz ar to citiem apmeklētājiem mazais baseins tajā laikā nav pieejams), bet no 18:45 – 20:15 nodarbības notiek lielajā baseinā. Treniņa laikā lielajā baseinā tiek aizņemti 3 celiņi, komercapmeklētājiem paliek 1 celiņš šajā laikā. Nodarbības pasniedz trenere Jolanta Grugule, tel. 26440397.

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses novada svētkus svinēsim jūlijā04.11.2014

29. oktobra Kokneses novada domes sēdē pieņemts lēmums Kokneses novada svētkus 2015.gadā organizēt no 3. līdz 5.jūlijam.

printēt

Paziņojums31.10.2014

Laikā no 03.11.2014. no plkst. 08.00 līdz 07.11.2014 plkst 17.00 sakarā ar remontdarbiem būs slēgta dzelzceļa pārbrauktuve Paugas. Darbu izpildītājs: SIA RKF "Transceltnieks". Atbildīgā persona: Darbu vadītājs Aleksandrs Džaparašvili,tel. 20297378.

Kustības drošības organizēšanas shēma

printēt
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top