Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Aktualitātes

“Sadales tīkls” ievieš digitālo karti pieejamo elektrotīkla jaudu noskaidrošanai

03.11.2021

brivo_jaudu_karte.jpgLai klientiem un investoriem nodrošinātu ātri pieejamu un pārskatāmu informāciju par elektrotīklā pieejamo jaudu, AS "Sadales tīkls" ir ieviesusi jaunu e-vides rīku – brīvās jaudas karti. Šajā digitālajā kartē ir apkopota informācija par sadales apakšstacijām un tajās pieejamo jaudu elektroenerģijas patēriņam un ģenerācijai jeb elektrības ražošanai. Jaunais pašapkalpošanās rīks ikvienam interesentam ir pieejams uzņēmuma mājaslapā www.sadalestikls.lv.

Brīvās jaudas kartē pieejamā informācija būs noderīga klientiem, kas plāno ierīkot pieslēgumu ar lielu patēriņa vai ģenerācijas jaudu, piemēram, investoriem, lielu ražošanas uzņēmumu vai saules un vēja elektrostaciju attīstītājiem. Tāpat šī informācija būs noderīga pašvaldībām, plānojot uzņēmējdarbības attīstību un investoru piesaistes iespējas.

Lasīt visu ziņu

Godina dārza karali ķirbi

02.11.2021

20211101_204239.jpgVisā pasaulē 31.oktobrī atzīmē Helovīna svētkus. Visu svēto nakts priekšvakarā galvenais dekors ir ķirbis, kad savu radošumu varam izpaust uz vienu izredzēto ogu. Lai arī Helovīns nav latviešu tradīcija, tāpat kādam arī var nepatikt saldumu - izjokošanas lieta, tomēr jebkurš iemesls kopā būšanai ar ģimeni ir labs. Vai prieka var būt par daudz? Kopīga mājas dekorēšana, ķirbju grebšana, uzkodu gatavošana, tērpu darināšana - priekpilni mirkļi.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Eiropas Kvalitātes sertifikāti eTwinning projektiem

28.10.2021

etwinning_logo.jpgRudenīgā un vējainā 2021.gada 28.oktobra diena Kokneses pamatskolai – attīstības centram sākās ar brīnišķīgām ziņām un apsveikumiem no eTwinning Centrālā atbalsta dienesta par to, ka skola ir apbalvota ar Eiropas Kvalitātes sertifikātiem par lielisko darbu eTwinning projektos “BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ & WE ARE STRONG TOGETHER” un “Bir de Böyle Dinle”. Tas nozīmē, ka mūsu darbs, mūsu skolēnu darbs un mūsu izglītības iestāde ir novērtēta visaugstākajā Eiropas līmenī un projekti tiks izrādīti īpašā Eiropas Portāla vietnē www.etwinning.net.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Strādājot attālināti, atceries par ugunsdrošību mājoklī!

28.10.2021

dnm.jpgLīdz ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju vairums iedzīvotāju strādā un mācās attālināti un daudz laika pavada mājoklī. Lai darbs un mācības mājas apstākļos nepārvērstos ugunsnelaimē, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un rūpēties par ugunsdrošību mājoklī!

Ēdiens uz ieslēgtas plīts vienmēr ir jāuzmana!

Gatavojot ēdienu uz plīts, nereti mēdzam apsēsties pie datora, turpināt iesāktos darbus, ātri aizskriet līdz veikalam vai atgulties blakus istabā, nepamanot, kā piedeg ēdiens. Labākajā gadījumā šādas rīcības sekas būs tikai piededzis katliņš un pēc deguma smakojošas telpas, bet sliktākajā – mājokļa iemītnieki cietīs no sadūmojuma. Karstuma ietekmē var aizdegties arī sadzīves priekšmeti un virtuves mēbeles.

Lasīt visu ziņu

Ir noslēdzies Starpnovadu sadarbības projekts "Sveiks, kaimiņ!"

22.10.2021

logo_kopums_sveiks_kaimin__1.jpgAizkraukles novada pašvaldībā tika noslēgts līgums ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam 1. sadaļas Valsts atbalsta nodrošināšana jaunatnes politikas attīstībai pašvaldībās 1.2. apakšadaļas "Starpnovadu un starpinstitūciju sadarbība jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī", par projekta "Sveiks, kaimiņ!" (identifikācijas Nr. VP2020/1.2-4) īstenošanu. Projekta mērķis bija stiprināt Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru novadu jaunatnes jomā iesaistīto personu un institūciju kapacitāti, līdzdarbojoties visu novadu jauniešiem un veicinot jauniešu iniciatīvu piedalīties jaunatnes politikas dokumentu izstrādes procesos. 

Lasīt visu ziņu

"Jaunatnes gada balvas 2021"

22.10.2021

logo_kopums_sveiks_kaimin__1.jpgAizkraukles novada pašvaldībā tika noslēgts līgums ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam 1. sadaļas Valsts atbalsta nodrošināšana jaunatnes politikas attīstībai pašvaldībās 1.2. apakšadaļas "Starpnovadu un starpinstitūciju sadarbība jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī", par projekta "Sveiks, kaimiņ!" (identifikācijas Nr. VP2020/1.2-4) īstenošanu. Projekta īstenošanas laikā tika izveidota sistēma, kura sniedz iespēju jauniešiem un jaunatnes jomā iesaistītajiem speciālistiem īstenot institucionālo sadarbību jaunizveidotajā Aizkraukles novadā. 

Lasīt visu ziņu

SIA “Kokneses Komunālie pakalpojumi” informē

13.09.2021

Saskaņā ar Kokneses novada domes saistošajiem noteikumiem Nr.7/2019, visiem Kokneses un Bormaņu ciema teritorijā esošo  nekustamo īpašumu īpašniekiem vai valdītājiem (gan fiziskām, gan juridiskām personām) līdz 2021.gada 31.decembrim obligāti jāiesniedz pirmreizējo decentralizētās kanalizācijas sistēmas  (bioloģiskās, septiskās vai krātuves) reģistrācijas apliecinājumu pēc vienotā parauga. Par šo noteikumu prasību neievērošanu tiks piemērots administratīvais sods.

 DECENTRALIZĒTĀS KANALIZĀCIJAS SISTĒMAS REĢISTRĀCIJAS APLIECINĀJUMS 

Lasīt visu ziņu

Peldbaseina apmeklējumi ir atcelti līdz 15. novembrim

21.10.2021

pexels_emily_rose_2062706__kopija.jpgNo 21.oktobra līdz 15.novembrim ir atcelti visi peldbaseina apmeklējumi, kā arī ārstnieciskās vingrošanas nodarbības peldbaseinā senioriem valstī noteikto ierobežojumu dēļ Covid-19 izplatības mazināšanai! Nodarbības klātienē un jebkāda veida pulcēšanās šobrīd ir liegta visiem iedzīvotājiem, tāpēc aicinām būt saprotošiem un izmantot iespēju vingrot attālināti sertificētas fizioterapeites Ievas Voseles vadībā platformā ZOOM pirmdienās no plkst.18.00 - 19.00 un ceturtdienās no 17.30 – 18.30!

Pieslēdzoties ZOOM, nepieciešams norādīt savu vārdu un uzvārdu! Links uz nodarbībām: https://us02web.zoom.us/j/9031...

Meeting ID: 903 121 4951

Passcode: 1txOsy

Nodarbības ir bez maksas un tās tiek organizētas projekta nr.9.2.4.2./16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros.

Lasīt visu ziņu

Kokneses apvienības pārvaldes, iestāžu un pakalpojumu centru darbs ārkārtējās situācijas laikā

21.10.2021
att_darbs.jpg

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2021. gada 9. oktobra rīkojumu Nr.720 "Par ārkārtējas situācijas izsludināšanu", Ministru kabineta  2021. gada 29. septembra noteikumiem Nr.662 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" un 21.10.2021. Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektora Rīkojumu Nr.5.1/21/ 83 "Par Aizkraukles novada pašvaldības  iestāžu darbību ārkārtējā situācijā", Kokneses apvienības pārvalde, pakalpojumu centri un iestādes  līdz 15. novembrim pakalpojumus iedzīvotājiem lielākoties sniedz attālināti vai pieņem pēc iepriekšēja pieraksta.

Aicinām iedzīvotājus ar sev aktuālajiem jautājumiem vērsties attālinātā veidā, zvanot uz attiecīgā speciālista tālruņa numuru vai rakstot e-pastu. Nepieciešamības gadījumā vienoties par tikšanos klātienē, stingri ievērojot epidemioloģiskos drošības noteikumus.

 * Kokneses apvienības pārvaldē kases pakalpojumi klātienē tiek nodrošināti: pirmdienās no pulksten 8:00 līdz 12:00, no pulksten 13:00 līdz 18:00; ceturtdienās no pulksten 8:00 līdz 12:00, no pulksten 12:45 līdz 17:00.

* Kokneses novada dzimtsarakstu nodaļa pakalpojumus klātienē sniedz tikai pēc iepriekšējā pieraksta, tālruņi  (+371) 65133637, (+371) 29903109,  (+371) 29903892.

Lasīt visu ziņu

No 21. oktobra līdz 14. novembrim Latvijā uz četrām nedēļām izsludina mājsēdi

21.10.2021

majsede_2_0.jpgNo šodienas, 21. oktobra, līdz 14. novembrim Latvijā uz četrām nedēļām izsludina mājsēdi jeb stingrus iedzīvotāju pārvietošanās ierobežojumus, lai būtiski bremzētu Covid-19 infekcijas izplatību, mazinātu slogu veselības aprūpes sistēmai un glābtu pēc iespējas vairāk cilvēku dzīvības. No plkst. 20.00 vakarā līdz plkst. 5.00 rītā visiem iedzīvotājiem būs jāuzturas savās dzīvesvietās.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top