Vasaras vakara noskaņu koncerti Kokneses parkā "ZIED VASARA PĒRSES UN DAUGAVAS KRASTOS"22.05.2020

Šovasar vēlamies piedāvāt koknesiešiem jaunumu – noskaņu koncertus Kokneses parkā, mūzikas nesteidzīgai baudīšanai, relaksācijai un īpašai noskaņai dabas un mūzikas mijiedarbībā. Tie notiks gan pilsdrupās, gan pie "Fauna galvas", gan pie Pērses ūdenskrituma atveida un virziena norādņu staba akmeņainajā laukumā. Nelabvēlīgos laika apstākļos pārcelsimies uz kultūras namu. Šis īpašais laiks gan mūsu plānos ir ieviesis nelielas izmaiņas un noteikumus, bet KONCERTI BŪS, ievērojot visus valstī izsludinātos noteikumus par pulcēšanās ierobežojumiem un distancēšanos.

19.jūnijā plkst. 20:00 Kokneses pilsdrupās kopā ar mums būs DACE STRAUME (gongas, kokle, balss), kura aicinās sajust un izdzīvot sevi caur daudzpusīgi skanošiem un netradicionāliem mūzikas instrumentiem, kurus papildinās balss dziedājumi. 

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinājums piedalīties akcijā “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!”22.05.2020

Šajā visiem tik sarežģītajā, trauksmes un pārdomu pilnajā laikā “BILŽU BIROJS” aicina saglabāt možu garu, nedaudz "izkrāsot" savu ikdienu, piedaloties akcijā “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!” un kļūstot par mūzikas un mākslas festivāla “BILDES 2020” neklātienes dalībnieku.

Mūsdienās cilvēki aizvien vairāk par saziņas avotu izmanto internetu un sociālos tīklus, bet nekas nevar būt personiskāks par pastkastītē saņemtu, ar roku rakstītu vēstuli vai atklātni, ko uz mājām atgādājis pastnieks. Pastkastīti ik dienu uzlūkojam, arī gaidot savus iecienītos preses izdevumus. Varētu teikt, ka pastkastīte ir mājvieta ziņām, pārsteigumiem, labām domām, vēlējumiem un sapņiem. 

printēt Lasīt visu ziņu

Sākusies pieteikšanās diennakts angļu valodas nometnēm21.05.2020

Atvērta pieteikšanās diennakts angļu valodas nometnēm 2020. gada vasarā "Active scientists" Kokneses novadā.

Nometnes bērniem vecumā 8-13 gadi: 

* no 19. līdz 26.jūlijam Kokneses novadā, Vecbebros; 

* no 2. līdz 9. augustam Kokneses novadā, Vecbebros.

Lai pieteiktos, vairāk informācijas, zvanot nometnes vadītājai Daigai Igaunei, mob.tālr. 20200628. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Brišanas pārgājiens pa Pērses upi21.05.2020

Ļaujies sajūtām un jaunam piedzīvojumam Saulgriežu noskaņās, ejot pa zvirgzdiem bagātu upes gultni, kur čalo dzidrs un brīvs upes ūdens! 

Pasākumu vada "Bezgalīgie sajūtu stāsti". Pasākums organizēts sadarbībā ar Bebru pagasta sporta darba organizatoru Arti Zvejnieku, kurš šo maršrutu plāno. 

Pārgājienā ietverta unikāla brišana pa upi organizatora nodrošinātos hidrotērpos, rotāšanās, gaumīga, dabas iedvesmotu uzkodu baudīšana! Ūdens dziļums no 10 cm līdz 70 cm. Dalībniekam nepieciešamais - hidro čības vai  sporta apavi (ilglaicīgai brišanai pa ūdeni). Galapunktā tiks sniegts transporta atbalsts nokļūšanai atpakaļ pie dalībnieku transporta līdzekļiem. 

Maršruta garums - 6 km - lejup pa straumi. 

printēt Lasīt visu ziņu

No šodienas atjaunota lielākā daļa valsts apmaksāto plānveida veselības aprūpes pakalpojumu21.05.2020

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka sākot ar šodienu, 20.maiju, pieejami gandrīz visi valsts apmaksātie plānveida ambulatorie veselības aprūpes pakalpojumi. Vēl pagaidām ierobežojumi saglabāti plānveida stacionāro pakalpojumu jomā un dienas stacionārā nav pieejamas plānveida operācijas, kas tiek veiktas, izmantojot vispārējo anestēziju (endotraheālo anestēziju vai laringeālo masku). Vienlaikus ārstniecības iestādēs tiek saglabātas stingras epidemioloģiskās drošības prasības, savukārt iedzīvotājiem, pirms došanās pie ārsta vai uz izmeklējumu joprojām spēkā iepriekšējā kārtība - iepriekš jāsazinās un jāvienojas par vizītes laiku un bez iepriekšēja pieraksta doties nedrīkst.

Noteikts, ka pirms plānveida operācijām vai invazīvajām manipulācijām ārstējošais ārsts pacientu nosūta Covid 19 testa veikšanai un manipulācija tiks veikta tikai negatīva testa rezultāta gadījumā.

printēt Lasīt visu ziņu

Zemgales reģiona mācību iestādes savāc pārstrādei 213,5 tonnas makulatūras20.05.2020

Noslēgusies "Zaļā josta" rīkotā Vislatvijas makulatūras vākšanas konkursa "Tīrai Latvijai" 2019./2020. mācību gada sezona, kurā vairāk nekā 1000 tūkstoši bērnu no 407 izglītības iestādēm kopā ar ģimenēm pārstrādei savāca 907 tonnas 79 kg makulatūras. Zemgales reģionu konkursā pārstāvēja 83 izglītības iestādes, pārstrādei nogādājot 213,496 tonnas makulatūras.  "Makulatūras vākšanas konkursā" piedalījās arī Kokneses novada izglītības iestādes: Kokneses Mūzikas skola, Kokneses pamatskola – attīstības centrs, Kokneses pirmsskolas izglītības iestāde "Gundega", Bebru pamatskola un Pērses sākumskola.

printēt Lasīt visu ziņu

Sportisti tiek aicināti pieteikties naudas balvām par 2019. gada sasniegumiem20.05.2020

Informējam, ka saskaņā ar Kokneses novada domes 2020.gada 27. janvāra domes sēdes lēmumu Nr.6.4, Kokneses novada sportistiem un viņu treneriem par izciliem sasniegumiem valsts vai starptautiskā mēroga sporta sacensībās, ja ir iegūtas godalgotas vietas un/vai atzinības, tiek piešķirtas naudas balvas.

Aicinām pieteikties naudas balvām par 2019. kalendāro gadu līdz šī gada 3. jūnijam aizpildot veidlapu un nosūtot to uz e-pastu: sportacentrs@koknese.lv , vai klātienē KSC 2. stāvā (iepriekš piesakoties), ja sasniegumi sportā atbilst kādam no noteikumos minētajiem kritērijiem:

Noteikumi_par_naudas_balvam_2020.docx

Pieteikuma veidlapa.docx

Ja ir bijuši starti vairākās sacensībās, kur izcīnīta godalgota vieta, sportists veidlapu aizpilda par vienu – augstāko sasniegumu.

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt : 29360940 .

KSC

printēt

Pirmo reizi vēsturē virtuālas Hanzas dienas20.05.2020

No 4. līdz 7.jūlijam Vācijas pilsētā Brilonā bija paredzēta  40. Starptautisko Hanzas dienu norise. Desmit nedēļas pēc  pasākuma atcelšanas saistībā ar Covid 19 pandēmiju, Brilonas pilsēta ielūdz uz 660 gadu ilgajā Hanzas vēsturē pirmajām virtuālajām Hanzas dienām.  Lielā Brilonas tirgus laukuma, klientu apkalpošanas centra vai parka vietā, Hanzas tikšanās notiks mājaslapā www.hansetagebrilon.de un sociālajos medijos. 

Programmā ietverta atklāšanas ceremonija ar Hanzas vēsturē pirmo video konferenci delegāciju pārstāvjiem un Brilonas uzsaukumu jaunlaiku Hanzas dienu 40. gadadienā 4.jūnijā. Savukārt 5. jūnijā paredzēta virtuāla karoga nodošana Latvijas galvaspilsētai Rīgai, kura rīkos 41. Starptautiskās Hanzas dienas 2021.gadā.

Līdzās oficiālajiem virtuālajiem pasākumiem, būs pieejamas virtuālās pastaigas gida pavadībā, izstādes un līdzdarbošanās aicinājumi.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top