faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Kokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Bebru pagasta pārvalde aicina darbā kultūras pasākumu organizatoru, krājuma glabātāju muzejā05.02.2015

Kultūras pasākumu organizators

Galvenie darba pienākumi –

  •   sastādīt kultūras pasākumu plānu dažādām iedzīvotāju vecuma un interešu grupām un to realizēt;
  •  komunicēt ar sabiedrību, sadarbības partneriem un kultūras pakalpojumu sniedzējiem.

Krājuma glabātājs muzejā

Galvenie darba pienākumi –

  •  organizēt un vadīt tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālās mājas – muzeja darbību;
  •  plānot un organizēt izstādes muzejā;
  •  vadīt ekskursijas;
  •  rūpēties par muzeja telpu un apkārtnes kārtību.

Piedāvājam-

  •  nepilna laika darbu – slodze 0,4 kultūras pasākumu organizators;
  •  slodze 0,4 krājuma glabātājs muzejā;
  •  iespēju strādāt radoši un ar iniciatīvu;
  •  sociālās garantijas.

Pretendents var pieteikties uz vienu vai uz abiem piedāvātajiem amatiem.

Pretendentiem jāiesniedz - iesniegums, motivācijas vēstule, dzīves un darba apraksts (CV), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas (oriģināls jāņem līdzi uz pārrunām), papildizglītību apliecinoši dokumenti.

Pieteikumi jāiesniedz Bebru pagasta pārvaldē personīgi vai pa pastu, adrese: „Papardes”, Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads, LV-5135 , līdz 2015.gada 25.februārim.

Sīkāka informācija pie pārvaldes vadītājas I.Pabērzas pa tālr. 20016603

printēt

Likteņdārzs aicina apmeklēt04.02.2015

No 2. līdz 15. februārim ielūdzam uz Likteņdārza draugu alejas izstādes turpinājumu Modes un izklaides centrā "Rīga Plaza" un šīs nedēļas nogalē aicinām apmeklēt arī starptautisko tūrisma izstādi "Balttour 2015".

Kopš 2. februāra katru dienu no pulksten 11 līdz 16 Likteņdārza atbalstītāji tiek gaidīti "Rīga Plaza" 2. stāvā (pie ēdināšanas zonas), lai tiktos ar dārza īstenotājiem un par 10 EUR ziedojumu iemūžinātu savu vārdu un uzvārdu Likteņdārza draugu alejā.

printēt Lasīt visu ziņu

Atcelta šodien paredzētā tikšanās ar iedzīvotājiem SIA Kokneses Komunālie pakalpojumi29.01.2015

Darbinieku slimības dēļ, atcelta šodien paredzētā tikšanās ar iedzīvotājiem SIA "Kokneses Komunālie pakalpojumi" telpās. Par nākošo tikšanās reizi sekojiet līdzi informācijai laikrakstā "Kokneses Novada Vēstis" un mājas lapā.

Kokneses novada domes administrācija

printēt

Aicinām piedalīties foto konkursā29.01.2015

Kokneses Tūrisma centrs piedāvā Jums iespēju piedalīties visu mīlētāju dienai veltītā konkursā - „Koknese – Latvijas sirds” un laimēt brīnišķīgu pārsteiguma dāvanu.

Konkursa uzdevums ir šāds: atsūti mums uz e-pastu turisms@koknese.lv kādu sirsnīgu fotogrāfiju, kas uzņemta Koknesē.

Visas konkursa dalībnieku iesūtītās bildes tiks publicētas www.koknese.lv un sociālajos portālos.

Konkurss norisinās no 2015 .gada 15. janvāra - 15. februārim (ieskaitot).

Rezultāti tiks paziņoti 16.februārī. Laimētājs savu dāvanu varēs saņemt mūsu centrā Melioratoru ielā 1, Koknesē.

printēt

Tūrisma jomas uzņēmēju tikšanās

29.01.2015 kur : Mazā kāpa, atpūtas un mācību centrs, mākslinieciski ādas izstrādājumi

29. janvārī Amatu centrā "Mazā Kāpa" tikās Kokneses novada tūrisma jomā iesaistītie uzņēmēji, entuziasti un pašvaldības pārstāvji. Tikšanās iniciatore, PA "Kokneses Tūrisma centrs" direktore Daina Liepiņa, uzrunājot klātesošos, sacīja: "Janvāra novada domes sēdē tika apstiprināts SIA “Nocticus” izstrādātais Kokneses novada Tūrisma attīstības rīcības plāns 2015.-2020.gadam. Šī tikšanās ir kā pirmais paveiktais darbs no izstrādātajiem ieteikumiem plānā par uzņēmēju, pašvaldības un visu tūrisma nozarē iesaistīto personu savstarpējo sadarbības veicināšanu novadā. Priecājos, ka šodien mums ir iespēja viesoties pie Ineses Kāpiņas, ar kuru tūrisma centram ir izveidojusies ļoti laba sadarbība un šis tūrisma piedāvājums ir attīstījies, pateicoties Ineses aktīvam darbam un mūsu kopīgai sadarbībai."

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Publisko pirmā „Latvijas e-indeksa” rezultātus27.01.2015

26. janvārī tika publiskoti pirmie „Latvijas e-indeksa” mērījumu rezultāti, kas raksturo pašvaldību un valsts iestāžu e-vides attīstības līmeni. Pašvaldību vidū augstākos rezultātus republikas nozīmes pilsētu grupā uzrāda Valmiera, lielo novadu grupā – Dobeles novads un mazo novadu grupā – Strenču novads. Savukārt starp valsts iestādēm ministriju grupā augstākie rezultāti ir Finanšu ministrijai un iestāžu grupā – VAS Ceļu satiksmes drošības direkcijai. Uzvarētāji noteikti, veicot pašvaldību un valsts iestāžu aptaujas, kur tik vērtēti tādi faktori kā e-vides infrastruktūra, pašvaldības interneta resursu popularitāte un cilvēku prasmes, e-pārvalde un drošība (pašvaldību mērījumā) un efektīva iestādes iekšējo procesu organizācija, efektīva starpiestāžu sadarbība, efektīva dokumentu aprite, efektīva pakalpojumu sniegšana, efektīva sabiedrības iesaistīšana (valsts iestāžu aptaujā).

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses novada aktualitātes LNT raidījumā23.01.2015

Kokneses Novada Vēstis atvainojas par sniegto neprecīzo informāciju laikrakstā "Kokneses Novada Vēstis", kurā 2015. gada janvāra numurā tika publicēts paziņojums, ka LNT kanālā varēs redzēt sižetu par koknesiešiem Pēteri un Viju Stuburiem. Raidījuma veidotāju sniegtā informācija bija kļūdaina, paredzētais sižets tika rādīts citā laikā. Piedāvājam šo sižetu par Pēteri un Viju Stuburiem, kā arī sižetu par Kokneses Sporta centru noskatīties šeit.

Intervija ar Pēteri un Viju Stuburiem

Sižets par Kokneses Sporta centru


printēt

Izdevumā „Latvijas novadu dārgumi” stāsts par tēlnieka Voldemāra Jākobsona mugursomu22.01.2015

Pie lasītājiem ceļu sācis apjomīgs AS „Lauku Avīze” izdevniecības kopdarbs ar novadu pašvaldībām - „Latvijas novadu dārgumi”. Grāmatas radīšanā piedalījušies 73 Latvijas novadi, arī Kokneses novada pašvaldība. Īpašā izdevuma vērtība – dārgumus vērtējušas un izraudzījušas pašas novadu pašvaldības.

Izdevuma sastādītāja Ilze Būmane atzīst: „Katrs no tiem stāsta par vienu tikai sev raksturīgu un nozīmīgu lietu, notikumu vai cilvēku, tā savdabīgā veidā izstāstot arī Latvijas vēsturi. Izvēlētie dārgumi simbolizē dažādus gadsimtus un laikmetus Latvijā. Izdevumā apskatāmi un izlasāmi stāsti par baznīcu zvanu, karogu, kinoscenāriju, nēģu taci, mācītāja talāra, tautas tērpiem, vēstulēm, zobeniem u. c.”

printēt Lasīt visu ziņu

Pašvaldības ir uzsākušas aprēķināt nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) 2015. gadam22.01.2015

Pašvaldības ir uzsākušas aprēķināt nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) 2015. gadam. Par nekustamā īpašuma nodokļa apmēru kārtējam taksācijas gadam pašvaldības paziņo nodokļa maksātājam vai tā pilnvarotai personai līdz tā paša gada 15.februārim, nosūtot maksāšanas paziņojumu viņam vai viņa pilnvarotai personai pēc norādītās adreses.

Lai iegūtu aktuālo informāciju par nekustamā īpašuma nodokli, nodokļa maksātāji var izmantot portālu www.epakalpojumi.lv.

printēt Lasīt visu ziņu

Par izmaiņām vilcienu kustībā21.01.2015

AS „Pasažieru vilciens” informē: uz eksperimenta laiku no 2015. gada 1.februāra līdz 2015. gada 31.jūlijam:

Maršrutā Rīga-Rēzekne-Zilupe:

-vilciens Nr. 808 plkst. 09:46 no Rīgas kursē līdz pieturvietai „Rēzekne 2” (izpildes dienas – no pirmdienas līdz ceturtdienai, izņemot 2015. gada 2., 6., 30.aprīli, 4.maiju, 22., 23., 24.jūniju);

printēt Lasīt visu ziņu

Pateicības koncerts donoriem15.01.2015

LSK Kokneses nodaļa organizē kopīgu pieteikšanos. Brauksim ar sabiedrisko transportu (vilciens pl.12:30 un atpakaļ 19.10, ceļanauda 7 eiro) JA ESI IEINTERESĒTS- piesakies līdz 20. janvārim pa mob.26127981 LSK Kokneses nodaļā.

printēt

Izsole15.01.2015

Zemgales apgabaltiesas iecirkņa Nr.101 zvērināta tiesu izpildītāja Dzintra Hauka, prakses vieta Lāčplēša iela 4, 236.kabinetā, Aizkrauklē, pārdod izsolē bezmantinieka mantu – dzīvoklis nr.69, Parka ielā 20, Kokneses pagastā, 3-istabu dzīvokļa platība 53,04 kv.m.,trešais stāvs. Izsole notiks 2015.gada 17.februārī, plkst. 11:00 Lāčplēša ielā 4, 236.kabinetā, Aizkrauklē. Nekustamā īpašuma pirmās izsoles sākumcena 4000,00 EUR.

Tālrunis uzziņai: 65121920, mob.t. 29686021

printēt

Kokneses iedzīvotāju ievērībai13.01.2015

Kokneses novada dome informē: Parka ielā 20 Koknesē ir uzstādīta aizlieguma ceļa zīme Nr. 326 „Apstāties aizliegts” kopā ar papildzīmi Nr. 822 „Darbības laiks”. Ceļa zīmes Nr.326 „Apstāties aizliegts” darbības zonā un laikā transporta līdzekli drīkst novietot speciāli izveidotajās stāvvietās (kabatās) paralēli brauktuvei.

Lai uzlabotu gājēju, tai skaitā skolēnu, pārvietošanās drošību Parka ielā Koknesē pie iebrauktuves uz Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolu un parku tiks uzstādīta norādījuma ceļa zīme Nr.501 „Vienvirziena ceļš”. Neskaidrības gadījumā zvanīt Kokneses pašvaldības policijai.

printēt Lasīt visu ziņu

Atbalstīsim Otto Asmusu konkursā „Latvijas Maksimālisti ”13.01.2015

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 9.a klases skolnieks Otto Asmuss ir pieteicies Latvijas talantīgāko un spējīgāko jauniešu konkursam „Latvijas Maksimālisti”, lai kategorijā „Sports un veselība” pretendētu uz Maksimālistu stipendiju 400 eiro vērtībā 2015./2016. mācību gadam un varbūt kļūtu par vienu no pieciem labākajiem, kuri iegūs vienu no 1500 eiro prēmijām sava talanta tālākai attīstīšanai.

Aicinām atbalstīt Otto Asmusu, Latvijas čempionu vesera mešanā, un nobalsot par viņu mājaslapā www.maksimalisti.lv , kategorijā „Sports un veselība”!

Šajā konkursā aicināti piedalīties Latvijas 5.-12. klašu skolēni, kuri ir entuziasma pilni pilnveidoties un attīstīt savu talantu, lai nākotnē sasniegtu vēl izcilākus rezultātus. Konkursa idejas autors un mecenāts MAHIMA.

printēt
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top