faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem
Biznesa ideju konkurss „ESI UZŅĒMĒJS KOKNESES NOVADĀ!”
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEClean rŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Logo konkurss28.03.2013

18. aprīlī Kokneses pagasta bibliotēka svin apaļu jubileju un katram no mums ir vienreizēja iespēja sveikt bibliotēku jubilejā, uzdāvinot bibliotēkām neesošu lietu - Logo.

Kokneses pagasta un bērnu bibliotēkas izsludina Logo konkursu, kurā ikvienam ir vienreizēja iespēja piedalīties un izveidoto divus logo – Kokneses pagasta bērnu bibliotēkai (KPBB) un Kokneses pagasta bibliotēkai(KPB).

Konkurss norisināsies no 2. aprīļa līdz 25.maijam. Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Kokneses pagasta bibliotēku kolektīvs

printēt

Vēlas paplašināt Wi-Fi apraides reģionu28.03.2013

SIA „Lattelecom” aicina Latvijas iedzīvotājus fiksēt vietas, kur tie vēlas lietot Wi-Fi internetu bez maksas. Aicinām Kokneses novada iedzīvotājus aktīvi iesaistīties ar balsošanu par vajadzīgajām Wi-Fi apraides vietām Kokneses novadā. Balsošana notiek ar sociālo tīklu draugiem, facebook un twitter lietotāju kontiem. Lūdzam apmeklēt mājas lapu www.atverwifi.lv

printēt

Š.g. 1.aprīlī atjaunojas Starta tarifa uzskaite; Latvenergo paplašina atbalsta saņēmēju loku27.03.2013

Š.g. 1.aprīlī tiek atjaunota Starta tarifa patēriņa uzskaite mājsaimniecībām, kas par pirmajām patērētajām 1200 kilovatstundām paredz norēķināties pēc samazinātās tarifa likmes jeb Starta tarifa. Sakot ar aprīli, AS „Latvenergo” paplašina sociālā atbalsta iespējas ar vairākām iedzīvotāju grupām.

Sākot ar š.g. 1.aprīli, par pirmajām patērētajām 1200 kilovatstundām (kWh) privātpersonas varēs atkal norēķināties pēc Starta tarifa. Atgādinām, ka visiem mājsaimniecību patēriņa objektiem pirmajām 1200 patērētajām kWh gadā tiek piemērots Starta tarifs (populārākā tarifa T1 gadījumā – 0,0818 Ls/kWh), savukārt sākot ar 1201. kWh – Pamata tarifs (T1 gadījumā 0,1065 Ls/kWh).

printēt Lasīt visu ziņu

Grāmatas atvēršanas svētki

22.03.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Savu ceļu pie lasītājiem sācis kopīgiem spēkiem dzejā izlolotais sapnis par Koknesi – dzejas grāmata „Gaismas pieskāriens Koknesei”. 22. martā Kokneses pagasta bibliotēkā notika dzejas grāmatas "Gaismas pieskāriens Koknesei" atvēršanas svētki un tikšanās ar dzejoļu autoriem. Grāmatas izdošanu 500 eksemplāru metienā tipogrāfijā „Iespēju grāmata” finansēja Kokneses novada dome. Ilgi gaidīto grāmatu – veltījumu Koknesei, dzejas draugi varēja iegādāties prezentācijas pasākumā. Plašāks materiāls par pasākumu būs lasāms aprīļa Kokneses Novada Vēstis izdevumā.

Ineses Prisjolkovas seminārs

21.03.2013 17:30 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā notiek Ineses Prisjolkovas semināri. Ja arī Tu gribi pievienoties, tad gaidīsim uz semināru ceturtdien, 21.martā plkst.17.30! Dalības maksa Ls 10,-. Semināra tēma šoreiz - Kā justies laimīgai sievietei? Kā būt jaunai, skaistai, veselai un pārliecinātai par sevi un saviem spēkiem? Kā iepatikties vīrietim? Kā sevi pasniegt dažādās dzīves situācijās un veidot attiecības mājās, darbā un sabiedrībā?

Seminārā runāsim ar ko sievišķība atšķiras no vīrišķības un cik bieži mēs nevilšus izvēlamies "iekāpt vīriešu kurpēs" un cik ļoti tas traucē vīrietim un attiecībām.

Kā izmantot savu spēka enerģiju gudri un kā nepārpūlēties, kā būt līdzsvarā un harmonijā.

printēt Lasīt visu ziņu

E-pakalpojumi pašvaldībā21.03.2013

Pašvaldības e-pakalpojumi ir elektroniskie pakalpojumi, kas pieejami pašvaldībā ar interneta starpniecību, sākot ar iespēju iepazīties ar informāciju vai nepieciešamo dokumentāciju tiešsaistē, un beidzot ar pilnīgu pakalpojuma sniegšanu un saņemšanu elektroniski.

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Sociālo Zinātņu fakultātes 4.kursa studente Laima Romberga veic pētījumu par pašvaldības e-pakalpojumiem Zemgales reģionā. Lūdzu Jūs atbildēt uz aptaujas jautājumiem, atzimējot piemērotāko atbildi vai ierakstot nepieciešamo informāciju. Anketa ir anonīma. Atbildes tiks izmantotas tikai apkopotā veidā.

Aptaujas rezultāti tiks nogādāti Zemgales reģiona republikas pilsētu un novadu pašvaldībās. Aizpildot anketu Jūs sniedzat ieguldījumu savas pašvaldības attīstībā.

Lūdzu, veltiet ~7 minūtes laika, lai atbildētu uz jautājumiem! Anketu atradīsiet šeit: http://bit.ly/10eFLyU!

Neskaidrību jautājumos vai ierosinājumu gadījumā varat sazināties ar aptaujas autori rakstot uz e-pastu laima.romberga@gmail.com vai zvanot uz tālruni 29360487.

printēt

Aicina piedalīties radošus cilvēkus atlasē starptautiskam talantu festivālam14.03.2013

Producentu apvienība „DAMIF” aicina piedalīties radošus cilvēkus atlasē starptautiskam talantu festivālam „Baltic Stars 2013”. Jēkabpilī atlases kārta notiks jau pavisam drīz – 23. martā izklaides centrā „Oāze”. Dalība atlases kārtā ir lieliska iespēja pierādīt savu radošo potenciālu tādās jomās kā mūzika, deja, māksla, režija, mode, noklausīties kompetentas žūrijas viedokli par savu priekšnesumu vai roku darbu. Tā ir arī iespēja aizraujoši pavadīt laiku ar draugiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Valsts amatpersonām kārtējā gada deklarācija par 2012.gadu jāiesniedz līdz 2013.gada 2.aprīlim10.03.2013

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka saskaņā ar likumā „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” noteikto valsts amatpersonām kārtējās valsts amatpersonu deklarācijas par 2012.gadu jāiesniedz VID līdz 2013.gada 2.aprīlim ieskaitot. Gadījumos, ja ir nozaudēts identifikators, parole vai paraksts, aicinām laikus informēt par to VID speciālistus. Valsts amatpersonas deklarācija, stājoties valsts amatpersonas amatā, jāiesniedz VID mēneša laikā no dienas, kad pieņemts lēmums par personas iecelšanu, ievēlēšanu vai apstiprināšanu valsts amatpersonas amatā vai saskaņā ar likumu ir sācies Saeimas vai pašvaldības domes deputāta pilnvaru laiks.

Beidzot pildīt amata pienākumus, valsts amatpersonas deklarācija jāiesniedz VID divu mēnešu laikā (ja tā valsts amatpersonas amatu ieņēmusi ilgāk par trim mēnešiem) no amata pienākumu pildīšanas pēdējās dienas.

printēt Lasīt visu ziņu

Lūgums palīdzēt ugunsgrēkā cietušajiem!09.03.2013

Šī gada 3. martā Kokneses novada Bebru pagasta daudzdzīvokļu mājā „Ābeles”, kurā ir 6 dzīvokļi, izcēlās ugunsgrēks, kā rezultātā 15 iemītnieki (tai skaitā 10 pieaugušie: 4 sievietes, 6 vīrieši; pieci bērni: 3g.v meitene, 6 g.v. meitene, 9 g.v. meitene, 16 g.v. meitene, 14g.v. zēns) zaudējuši mājvietu un visu tajā esošo iedzīvi. Aicinām ikvienu sniegt jebkāda veida palīdzību - ziedot ugunsgrēkā cietušajiem sadzīves priekšmetus, drēbes, mēbeles.

Lielāku sadzīves priekšmetu, sadzīves tehnikas un mēbeļu ziedošanas gadījumā, lūgums, telefoniski sazināties ar sociālo darbinieci Bebru pagasta pārvaldē Solvitu Nomali – Lazdiņu, kura apkopos un koordinēs informāciju par ziedoto mantu nepieciešamību un iespēju nogādāt tās cietušajām ģimenēm, tālr. 65164340

printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotājus aicina iepazīties ar apstiprināto Kokneses novada teritorijas plānojumu05.03.2013


Kokneses novada dome 2013.gada 27.februārī apstiprināja Kokneses novada teritorijas plānojuma 2013.–2024.gadam galīgo redakciju un aicina ikvienu no 2013.gada 5.marta līdz 26.martam ar to iepazīties.

Kokneses novada teritorijas plānojuma pilnveidotās 1.redakcijas publiskā apspriešana noritēja no 2013.gada 5.februāra līdz 26.februārim. „Publiskās apspriešanas laikā netika saņemts neviens fiziskas vai juridiskas personas iesniegums. No institūcijām un kaimiņu pašvaldībām tika saņemti 7 atzinumu, kas kopumā vērtējami kā pozitīvi”, informē SIA „Metrum” teritorijas plānotāja Ilze Circene. Pamatojoties uz publiskās apspriešanas rezultātiem, Kokneses novada dome apstiprināja teritorijas plānojumu, aicinot ikvienu līdz 24.martam ar to iepazīties.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Advokatūras dienas ietvaros aicina Zemgales iedzīvotājus izmantot bezmaksas juridiskās konsultācijas04.03.2013

Turpinot iesākto tradīciju, par godu Advokatūras dienai advokātu biroji, individuāli praktizējoši advokāti un viņu palīgi visā Latvijā sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas. Šogad bezmaksas konsultācijas sniegs vairāk nekā 20 zvērinātu advokātu biroji un vairāk nekā simts zvērināti advokāti un viņu palīgi visā Latvijā. Ņemot vērā lielo iedzīvotāju interesi iepriekšējos gados, arī šogad bezmaksas konsultācijas būs pieejamas visas nedēļas garumā – no 11. līdz 15. martam.

Bezmaksas konsultācijas Zemgales reģionā sniegs zvērināti advokāti Ogrē, Ikšķilē, Aizkrauklē un Jēkabpilī. Zvērinātu advokātu konsultācijas būs pieejamas arī Jelgavas un Olaines cietumā. Lai izmantotu bezmaksas juridiskās konsultācijas, interesenti tiek lūgti ar zvērinātu advokātu sazināties individuāli, lai vienotos par konsultācijas laiku un tiesību jomu, kurā konsultācija nepieciešama.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicina uz lekciju - Vesels bērns25.02.2013

Biedrība „Vecāki Aizkrauklei” 27. februārī pl. 18.00 Aizkraukles Mūzikas skolas mazajā zālē aicina uz Ritas Ašmanes lekciju VESELS BĒRNS. Lekcijas tēmas:

  • veselības saglabāšana ar vienkāršiem principiem;
  • ieteicamais un bīstamais uzturs;
  • iespējas izvairīties no ARS;
  • pretparazitālā profilakse;
  • tiks atbildēts uz jautājumiem par veselības saglabāšanu un noturēšanu ar DABAS līdzekļiem.

Lektore Rita Ašmane - bioloģe-ķīmiķe, endokrinoloģe, speciāliste veselības sakārtošanā ar DABĪGO, veselības stāvokļa biorezonanses izmeklējuma kabineta vadītāja Rīgā.

Ieejas maksa 1.50Ls.

Lūgums pieteikties iepriekš pa tālruni 26099259 vai rakstos uz e-pastu vecaki_aizkrauklei@inbox.lv

Veiksmīgas un laimīgas dzīves pamats - veseli bērni! Gaidīsim ikvienu interesentu!

"Vecāki Aizkrauklei"

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Ineses Prisjolkovas seminārs "Veselība un harmonija"

21.02.2013 17:30 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā notiek Ineses Prisjolkovas semināri. Ja arī Tu gribi pievienoties, tad gaidīsim uz semināru ceturtdien, 21.februārī plkst.17.30 (līdz 20.30)! Dalības maksa Ls 10,-. Semināra tēma šoreiz - VESELĪBA UN HARMONIJA.

Laba veselība un dzīves harmonija ir kā apstiprinājums, ka dzīvojam saskaņā ar Dieva un Visuma likumiem. Slimība liecina par to, ka Visums mums grib kaut ko pateikt. Kā to saklausīt? Runāsim par to, kā atgūt labu veselību un dzīves harmoniju un kādas domas un attieksme ir izraisījušas konkrēto slimību.

Pieteikties pa tālr. 26575499 (Inguna) vai 26586233 (Marija), vai pa e-pastiem ingunazogota@inbox.lvmarijavilde@inbox.lv

printēt Lasīt visu ziņu

Latvenergo Energoefektivitātes centrā elektrības ekonomijas principus var apgūt ikviens20.02.2013

Zinot elektrības taupības principus un ievērojot tos ikdienā, katra mājsaimniecība var samazināt savu elektrības patēriņu vismaz par 10%, bet lielajiem elektrības patērētājiem šis rādītājs ir vēl augstāks,” saka Biruta Ģine, AS „Latvenergo” Energoefektivitātes centra (EEC) vadītāja.

Katrs elektroenerģijas lietotājs var iepazīties ar ikdienas risinājumiem, kā praktiski ekonomēt elektroenerģiju savā mājsaimniecībā, apmeklējot bezmaksas seminārus AS „Latvenergo” Energoefektivitātes centrā.

Birutas Ģines vadībā energoefektivitātes semināri šogad notiks katru nedēļu, trešdienās pulksten 11.00 Latvenergo Energoefektivitātes centrā Jūrmalā, Jomas ielā 4. Apkopojot pērn izskanējušos jautājumus gan no privātpersonām, gan uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem, aktuālākie jautājumi ir alternatīvo energoresursu izmantošana, zibens un pārsprieguma aizsardzība, reaktīvās jaudas kompensēšana, garantētā un nepārtrauktā elektroapgāde, kā arī Latvenergo jaunumi. Privātpersonām aktuāli ir jautājumi par sadzīves elektroierīču lietošanu un vienkāršiem risinājumiem, kas palīdz ietaupīt elektrību.

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top