faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Daudzevas amatierteātris Vecbebros un Koknesē17.02.2015

Kā skaists turpinājums aizvadītajai Valentīna dienai 15. februārī Bebros un Koknesē bija Daudzevas amatierteātra viesošanās ar divu latviešu klasiķu viencēlieniem iz mūsu dzīves: Mārtiņa Zīverta „Divkauja" un Annas Brigaderes „Čaukstenes". Daudzevas amatierteātra režisore Inguna Strazdiņa pastāstīja, ka nesen nosvinēta viena gada jubileja. Kolektīvs ir jauns - radīt un spēlēt alkstošs! Pirms vairāk kā simts gadiem uzrakstītais Annas Brigaderes viencēliens, kā arī dažus gadu desmitus jaunākais Mārtiņa Zīverta darbs apliecina – cilvēku kaislības un tikumi nemainās! Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas zālē skatītāju smiekli un aplausi bez vārdiem izteica: paldies par dāvātajiem jaukajiem brīžiem!

Lai Daudzevas teātra spēlētājiem un režisorei daudz radošu panākumu un atkal prieks ar jaunām izrādēm ciemoties mūsu pusē!

Kokneses Novada Vēstis

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Latvijas Politiski represēto apvienība pateicas topošajiem ēdināšanas speciālistiem!17.02.2015

14. februārī, Rīgā, Latviešu biedrības namā, Latvijas Politiski represēto apvienības (LPRA) 26. konferencē piedalījās gandrīz 300 dalībnieki no visām politiski represēto nodaļām Latvijā. No Kokneses novada uz konferenci devās Andris Freimanis, Jānis Priede, Lība Zukule, Sarmīte Buldure un Silvija Skladņeva. Konferences viesu vidū bija arī Likteņdārza pārstāve Valda Auziņa.

Par Latvijas Politiski represēto apvienības priekšsēdētāju pēc atkārtotas balsošanas pārvēlēja līdzšinējo priekšsēdētāju Gunāru Resno.

Konferencē pieņēma Aicinājumu par Latvijas aizsardzības stiprināšanu, kurā sacīts, ka Latvijas politiski represētie ir ļoti norūpējušies par Latvijas aizsardzības spējām, ņemot vērā pašreizējo ģeopolitisko situāciju pasaulē: „Mūs uztrauc tas, ka mūsu valdība un Aizsardzības ministrija nepietiekami iesaista Latvijas iedzīvotājus ar valsts aizsardzību saistītajās aktivitātēs un mūsu aizsardzības struktūru nelielais skaits," pauž politiski represētie. Savu nostāju konferences dalībnieki pauda arī Aicinājumā valsts pārvaldes uzlabošanai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Informācija par sižeta pārraidi13.02.2015

Atvainojamies LNT raidījuma "Šodien novados" vārdā, ka paredzētais sižets par Kokneses jauniešu ēnošanu šorīt plkst.06.45 netika parādīts. Sižets būs pieejams mājas lapā skaties.lv, kā arī tiks rādīts LNT svētdien (15.02.) plkst. 07.05; pirmdien (16.02.) plkst. 06.30 un kanālā TV5 pirmdien (16.02.) plkst. 23.00 sižets būs skatāms arī krievu valodā.

printēt

Valsts amatpersonu deklarācijas par 2014.gadu jāiesniedz VID no šī gada 15.februāra līdz 1.aprīlim12.02.2015

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka saskaņā ar likumā „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” noteikto valsts amatpersonām kārtējās valsts amatpersonu deklarācijas par 2014.gadu jāiesniedz VID elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (turpmāk – EDS) no 2015.gada 15.februāra līdz 1.aprīlim ieskaitot. Valsts amatpersonām šogad deklarācijā ir jānorāda papildu informācija, taču vienlaikus deklarācijā automātiski var iegūt datus, kas par attiecīgo valsts amatpersonu pieejami dažādās valsts informācijas sistēmās.

printēt Lasīt visu ziņu

Skaties sižetu par Ēnu dienu Koknesē LNT12.02.2015

Rīt, 13. februārī, plkst.06.45 kanālā LNT raidījumā "Šodien novados" būs iespēja noskatīties sižetu - "Kokneses jaunieši ēno policistus, bibliotekārus un politiķus". Sižets atkārtoti būs skatāms LNT svētdien (15.02.) plkst. 07.05pirmdien (16.02.) plkst. 06.30 un kanālā TV5 pirmdien (16.02.) plkst. 23.00 sižets būs skatāms arī krievu valodā.

Sižetu iespējams noskatīties arī interneta vietnē skaties.lv sadaļā Latvijā piektdien, 13. februārī, plkst. 10.00.

printēt

Ēnu dienā „ēno” domes priekšsēdētāju, bibliotekāri un policistus!11.02.2015

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.- 12. klašu skolēniem, kuras mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā, izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.

11. februārī Junior Achievement-Latvia organizētās Ēnu dienas ietvaros arī Kokneses novada dome un tās iestādes vēra durvis ēnotājiem.

Ieskatu Kokneses novada domes priekšsēdētāja Daiņa Vingra ikdienā guva trīs I. Gaiša Kokneses vidusskolas skolnieces - Laura Šumska, Renāte Jaudzema un Evita Jukša. Šī diena meitenēm īpaši atmiņā paliks ar to, ka viņas bija ne tikai pirmās domes priekšsēdētāja ēnas, bet arī liecinieces, kā tika iemūžināta 2015. gada Ēnu diena Kokneses novada domē un tās iestādēs, jo par šīs dienas norisi Koknesē sižetu veidoja Latgales reģionālā televīzija. Domes priekšsēdētājs ēnotājas iepazīstināja ar domes speciālistiem, pašvaldības ikdienas ritējumu un saviem darba pienākumiem. Kopā ar pašvaldības vadītāju meitenes viesojās Kokneses bibliotēkās, Sociālajā dienestā un Ģimenes atbalsta dienas centrā. Pēc pavadītās dienas meitenes atzīst: “Esam ieguvušas vērtīgu pieredzi. Tagad mums būs lielāka sapratne par to, kā norit darbs pašvaldībā.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)

Koknesieši gada lielākajā ceļotāju izstādē “Balttour 2015”09.02.2015

No 6.-8. februārim izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, norisinājās Starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour 2015”, kas ir plašākā tūrisma izstāde Baltijā un ik gadu atklāj jauno tūrisma sezonu. Uz izstādi devās arī koknesieši, lai popularizētu Kokneses novada tūrisma piedāvājumu. “Balttour” ir nozīmīgākais notikums gan nozares profesionāļiem, gan ceļotājiem tepat Latvijā. Izstādē var iepazīt pasaules un Latvijas tūrisma galamērķus. Hallē "Apceļo Latviju!", kā ierasts, bija iespēja iepazīt Latvijas novadu daudzveidīgos piedāvājumus, kur katrs lepojās ar sava novada vērtībām.

Jau otro gadu pēc kārtas

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)

Bebru pagasta pārvalde aicina darbā kultūras pasākumu organizatoru, krājuma glabātāju muzejā05.02.2015

Kultūras pasākumu organizators

Galvenie darba pienākumi –

  •   sastādīt kultūras pasākumu plānu dažādām iedzīvotāju vecuma un interešu grupām un to realizēt;
  •  komunicēt ar sabiedrību, sadarbības partneriem un kultūras pakalpojumu sniedzējiem.

Krājuma glabātājs muzejā

Galvenie darba pienākumi –

  •  organizēt un vadīt tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālās mājas – muzeja darbību;
  •  plānot un organizēt izstādes muzejā;
  •  vadīt ekskursijas;
  •  rūpēties par muzeja telpu un apkārtnes kārtību.

Piedāvājam-

  •  nepilna laika darbu – slodze 0,4 kultūras pasākumu organizators;
  •  slodze 0,4 krājuma glabātājs muzejā;
  •  iespēju strādāt radoši un ar iniciatīvu;
  •  sociālās garantijas.

Pretendents var pieteikties uz vienu vai uz abiem piedāvātajiem amatiem.

Pretendentiem jāiesniedz - iesniegums, motivācijas vēstule, dzīves un darba apraksts (CV), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas (oriģināls jāņem līdzi uz pārrunām), papildizglītību apliecinoši dokumenti.

Pieteikumi jāiesniedz Bebru pagasta pārvaldē personīgi vai pa pastu, adrese: „Papardes”, Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads, LV-5135 , līdz 2015.gada 25.februārim.

Sīkāka informācija pie pārvaldes vadītājas I.Pabērzas pa tālr. 20016603

printēt

Likteņdārzs aicina apmeklēt04.02.2015

No 2. līdz 15. februārim ielūdzam uz Likteņdārza draugu alejas izstādes turpinājumu Modes un izklaides centrā "Rīga Plaza" un šīs nedēļas nogalē aicinām apmeklēt arī starptautisko tūrisma izstādi "Balttour 2015".

Kopš 2. februāra katru dienu no pulksten 11 līdz 16 Likteņdārza atbalstītāji tiek gaidīti "Rīga Plaza" 2. stāvā (pie ēdināšanas zonas), lai tiktos ar dārza īstenotājiem un par 10 EUR ziedojumu iemūžinātu savu vārdu un uzvārdu Likteņdārza draugu alejā.

printēt Lasīt visu ziņu

Atcelta šodien paredzētā tikšanās ar iedzīvotājiem SIA Kokneses Komunālie pakalpojumi29.01.2015

Darbinieku slimības dēļ, atcelta šodien paredzētā tikšanās ar iedzīvotājiem SIA "Kokneses Komunālie pakalpojumi" telpās. Par nākošo tikšanās reizi sekojiet līdzi informācijai laikrakstā "Kokneses Novada Vēstis" un mājas lapā.

Kokneses novada domes administrācija

printēt

Aicinām piedalīties foto konkursā29.01.2015

Kokneses Tūrisma centrs piedāvā Jums iespēju piedalīties visu mīlētāju dienai veltītā konkursā - „Koknese – Latvijas sirds” un laimēt brīnišķīgu pārsteiguma dāvanu.

Konkursa uzdevums ir šāds: atsūti mums uz e-pastu turisms@koknese.lv kādu sirsnīgu fotogrāfiju, kas uzņemta Koknesē.

Visas konkursa dalībnieku iesūtītās bildes tiks publicētas www.koknese.lv un sociālajos portālos.

Konkurss norisinās no 2015 .gada 15. janvāra - 15. februārim (ieskaitot).

Rezultāti tiks paziņoti 16.februārī. Laimētājs savu dāvanu varēs saņemt mūsu centrā Melioratoru ielā 1, Koknesē.

printēt

Tūrisma jomas uzņēmēju tikšanās

29.01.2015 kur : Mazā kāpa, atpūtas un mācību centrs, mākslinieciski ādas izstrādājumi

29. janvārī Amatu centrā "Mazā Kāpa" tikās Kokneses novada tūrisma jomā iesaistītie uzņēmēji, entuziasti un pašvaldības pārstāvji. Tikšanās iniciatore, PA "Kokneses Tūrisma centrs" direktore Daina Liepiņa, uzrunājot klātesošos, sacīja: "Janvāra novada domes sēdē tika apstiprināts SIA “Nocticus” izstrādātais Kokneses novada Tūrisma attīstības rīcības plāns 2015.-2020.gadam. Šī tikšanās ir kā pirmais paveiktais darbs no izstrādātajiem ieteikumiem plānā par uzņēmēju, pašvaldības un visu tūrisma nozarē iesaistīto personu savstarpējo sadarbības veicināšanu novadā. Priecājos, ka šodien mums ir iespēja viesoties pie Ineses Kāpiņas, ar kuru tūrisma centram ir izveidojusies ļoti laba sadarbība un šis tūrisma piedāvājums ir attīstījies, pateicoties Ineses aktīvam darbam un mūsu kopīgai sadarbībai."

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Publisko pirmā „Latvijas e-indeksa” rezultātus27.01.2015

26. janvārī tika publiskoti pirmie „Latvijas e-indeksa” mērījumu rezultāti, kas raksturo pašvaldību un valsts iestāžu e-vides attīstības līmeni. Pašvaldību vidū augstākos rezultātus republikas nozīmes pilsētu grupā uzrāda Valmiera, lielo novadu grupā – Dobeles novads un mazo novadu grupā – Strenču novads. Savukārt starp valsts iestādēm ministriju grupā augstākie rezultāti ir Finanšu ministrijai un iestāžu grupā – VAS Ceļu satiksmes drošības direkcijai. Uzvarētāji noteikti, veicot pašvaldību un valsts iestāžu aptaujas, kur tik vērtēti tādi faktori kā e-vides infrastruktūra, pašvaldības interneta resursu popularitāte un cilvēku prasmes, e-pārvalde un drošība (pašvaldību mērījumā) un efektīva iestādes iekšējo procesu organizācija, efektīva starpiestāžu sadarbība, efektīva dokumentu aprite, efektīva pakalpojumu sniegšana, efektīva sabiedrības iesaistīšana (valsts iestāžu aptaujā).

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses novada aktualitātes LNT raidījumā23.01.2015

Kokneses Novada Vēstis atvainojas par sniegto neprecīzo informāciju laikrakstā "Kokneses Novada Vēstis", kurā 2015. gada janvāra numurā tika publicēts paziņojums, ka LNT kanālā varēs redzēt sižetu par koknesiešiem Pēteri un Viju Stuburiem. Raidījuma veidotāju sniegtā informācija bija kļūdaina, paredzētais sižets tika rādīts citā laikā. Piedāvājam šo sižetu par Pēteri un Viju Stuburiem, kā arī sižetu par Kokneses Sporta centru noskatīties šeit.

Intervija ar Pēteri un Viju Stuburiem

Sižets par Kokneses Sporta centru


printēt
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top