faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Grāmatu Atmiņu Daugavu konkursā laimē dabas parks "Daugavas ieleja"26.03.2014

Pirms vairāk kā divām nedēļām, 07. martā, KNDA „Kokneses Tūrisma centrs” izsludināja konkursu portālā www.draugiem.lv, kurā jebkurš tūrisma centra lapas sekotājs savā īpašumā varēja iegūt grāmatu „Atmiņu Daugava”. Konkurss ir noslēdzies un sveicam uzvarētāju - dabas parku „Daugavas ieleja”.

Kokneses Tūrisma centrs

printēt

Par 1905. gada ielas dzelzceļa pārbrauktuves slēgšanu uz laiku26.03.2014

SIA "Dzelzceļa būve" veic pārbrauktuvju rekonstrukcijas darbus objektā "Otrā sliežu ceļa būvniecība Skrīveri-Krustpils (Rīga-Krustpils iecirknis)". Koknesē uz rekonstrukcijas laiku no 24.03.2014. līdz 11.04.2014. tiks slēgta dzelzceļa pārbrauktuve uz autoceļa P79 (1905. gada ielas dzelzceļa pārbrauktuve), novirzot satiksmi pa jaunizbūvēto autoceļu E22.

Kustības drošības organizēšanas shēma

printēt

Senioru un invalīdu izstrādājumu izstāde - Lieldienu tirdziņš Rīgā25.03.2014

Latvijas Pensionāru federācija informē, ka 18. un 19. aprīlī Rīgā, Kongresu namā no pulksten 11.00 līdz 16.00 notiks Senioru un invalīdu izstrādājumu izstāde - Lieldienu tirdziņš, kurā eksponātus varēs iegādāties pret ziedojumiem. Svētku pasākuma ietvaros paredzēts "Olu skaistumkopšanas konkurss", kurā varēs piedalīties visi Lieldienu izstādes - tirdziņa dalībnieki ar pašu sagatavotiem eksponātiem (olām).

printēt Lasīt visu ziņu

Izmaiņas likumdošanā paredz, ka par elektroenerģiju līdz gada beigām varēs maksāt pēc STARTA un PAMATA tarifa24.03.2014

AS „Latvenergo”, ņemot vērā izmaiņas likumdošanā - elektroenerģijas tirgus atvēršanas atlikšanu mājsaimniecībām līdz 2015.gada 1.janvārim, arī no 1.aprīļa līdz gada beigām turpinās pārdot elektroenerģiju atbilstoši līdz šim spēkā esošajiem līgumiem un par Starta un Pamata tarifu.

Saeima 20.martā pieņēma grozījumus Elektroenerģijas tirgus likumā, kas nosaka, ka līdz gada beigām saglabāsies arī līdz šim spēkā esošā norēķinu kārtība un klients no 1. aprīļa par pirmajām 1200 patērētajām kilovatstundām (kWh) norēķināsies pēc Starta tarifa, bet par pārējām – pēc Pamata tarifa.

printēt Lasīt visu ziņu

Paldies visiem, kas piedalījās Kokneses novada iedzīvotāju aptaujā!24.03.2014

Kokneses novada dome februārī un martā organizēja novada iedzīvotāju aptauju par pašvaldības darbu, sniegto pakalpojumu kvalitātes un pieejamības novērtējumu, par ieteikumiem pašvaldības darba uzlabošanā, novada svētku organizēšanā u.c.. Vēlamies pateikt paldies visiem tiem iedzīvotājiem, kas bija atsaucīgi un atvēlēja savu laiku anketas aizpildīšanā papīra formā vai aizpildīja anketu Kokneses novada mājaslapā. Katrs izteiktais viedoklis mums ir svarīgs. Paldies arī Bebru un Iršu pagastu pārvaldēm, Ģimenes atbalsta dienas centram un Kokneses pagasta bibliotēkai par līdzdalību aptaujas organizēšanā.

Kopā tika saņemtas 89 elektroniski aizpildītas anketas un 105 anketas papīra formā.

Līdz aprīļa sākumam notiks anketu apkopošana, rezultātus apkopotā veidā publicēsim avīzē „Kokneses Novada Vēstis” un novada mājaslapā www.koknese.lv.

printēt

Aicina pieteikties vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātus darbam Kokneses novada vēlēšanu iecirkņos Eiropas Parlamenta vēlēšanām!20.03.2014

Kokneses novada vēlēšanu komisija saskaņā ar Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumu izsludina vēlēšanu iecirkņu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanos Eiropas Parlamenta vēlēšanām, kas notiks 2014.gada 24.maijā.

Kokneses novadā ir trīs vēlēšanu iecirkņi:

Nr.274– (Bebru pagasta pārvalde, ”Papardes”, Bebru pagasts, - 7 locekļi);

Nr.276- (Iršu pagasta pārvalde, „Kūlēni”, Iršu pagasts, -7 locekļi);

Nr.278- (Kokneses novada dome, Melioratoru iela 1, Koknese, - 7 locekļi).

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām piedalīties ikvienu Kokneses novada iedzīvotāju radošo darbu konkursā18.03.2014

Jau pavisam drīz būs pienācis pavasara tradicionālais pasākums – Lielā Talka, kura šogad visā Latvijā norisināsies 26. aprīlī un šo pasākumu atbalsta arī Kokneses novads. Lielās Talkas tradīcija aizsākās 2008. gada 13. septembrī - ar talku, kas bija kā iedzīvotāju dāvana Latvijai tās 90. dzimšanas dienā. Šī gada Lielās Talkas ietvaros norisināsies kampaņa „Tīra Latvija sākas Tavā galvā”, kuru atbalstām arī mēs, Kokneses novads. Sadarbībā ar Kokneses pašvaldības Lielās Talkas koordinatori - Kokneses novada domes Komunālās nodaļas vadītāju Benitu Peciņu, aicinām ikvienu Kokneses novada iedzīvotāju piedalīties radošo darbu konkursā – izstādē "Tīra Baltijas jūra sākas tavā vannas istabā". Aicinām veidot oriģinālus, telpiskus darbus no otrreizēji izmantojamiem materiāliem. Šis konkurss tiek rīkots ar mērķi pievērst bērnu un jauniešu uzmanību atkritumu tēmai, aicinot uz videi draudzīgu atkritumu apsaimniekošanu un to šķirošanu.

printēt Lasīt visu ziņu

Koknese gatavojas Lielajiem Sama modināšanas svētkiem18.03.2014

Šopavasar, 17. maijāLielajos Sama modināšanas svētkos, jau piekto gadu sumināsim dižo upes iemītnieku un ar vērienīgiem pasākumiem atklāsim jauno tūrisma sezonu Kokneses novadā, jo šogad arī gaviļnieka gods – 15. dzimšanas diena Kokneses Tūrisma centram (KTC).

Zinātāji apgalvo, ka lielākie sami Daugavā redzēti pie Kokneses pilsdrupām, kur upes dzelmē gandrīz 30 metrus dziļumā atrodas vecās Rīga - Daugavpils šosejas tilts. Daugavas sams ir noslēpumains un leģendām apvīts radījums - koknesieši zina, ka to vislabāk pamodināt ar dzīvespriecīgu mūziku, košām pavasara krāsām un ņipru darbošanos! Pārliecinieties par to arī jūs un 17. maijā lai visi ceļi ved uz Koknesi!

printēt Lasīt visu ziņu

Pērnās zāles dedzināšana rada draudus klientu elektroapgādei11.03.2014

Pērnās zāles dedzināšana var nodarīt postījumus AS “Sadales tīkls” elektroapgādes infrastruktūrai, jo īpaši elektrolīniju koka balstiem, bez kuriem Latvijas energosistēma nav iedomājama. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta apkopotā informācija liecina, ka šobrīd visā Latvijā tiek reģistrēts ievērojams skaits kūlas ugunsgrēku, mudinot AS „Sadales tīkls” atgādināt un skaidrot, cik lielu ļaunumu var nodarīt vieglprātīga un bezatbildīga rīcība ar uguni, īpaši elektroapgādes infrastruktūras tuvumā.

printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāji aicināti atzīmēt piesārņotās vietas Lielās Talkas interaktīvajā kartē10.03.2014

ar 11. martu, visi Latvijas iedzīvotāji aicināti Lielās Talkas mājas lapā talkas.lv atzīmēt piesārņotās vietas, lai 26. aprīlī, Lielās Talkas norises dienā, mēs tās kopīgiem spēkiem varētu sakopt.

Straujiem soļiem tuvojas 26. aprīlis- Lielās Talkas diena, kurā visas Latvijas iedzīvotāji apvienos spēkus, lai padarītu apkārtējo vidi skaistāku, tīrāku un sakoptāku. Arī šogad Lielās Talkas organizatori ir izveidojuši interaktīvu karti, kurā ikvienam iedzīvotājam ir iespēja atzīmēt viņam zināmas piesārņotas vietas ikvienā Latvijas nostūrī.

printēt Lasīt visu ziņu

„Pieslēdzies, Latvija!” brīvlaikā seniori apgūst datorprasmes patstāvīgi10.03.2014

Senioru datorzinību kursu „Pieslēdzies, Latvija!” brīvlaikā seniori ļoti aktīvi izmanto iespēju apgūt datorzināšanas pašmācības ceļā. Gada pirmajos divos mēnešos „Pieslēdzies, Latvija!” interneta bezmaksas pašmācību programmu „Mācies pats!” izmantojuši jau vairāk nekā 2500 interesentu.

Seniori atzīst, ka līdz ar interneta apgūšanu viņiem būtu iespēja uzzināt un sekot līdzi dažādiem jaunumiem, biežāk varētu sazināties ar tuviniekiem, un viņu ikdiena kopumā kļūtu interesantāka, liecina 2013. gadā GfK CR Baltic veiktais sabiedriskās domas pētījums. Tāpat datorprasmes arvien vairāk ir nepieciešamas tieši darbam. Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem ar katru gadu pieaug uzņēmumu darbinieku skaits, kuri regulāri darbā lieto datoru ar interneta pieslēgumu, 2013. gadā sasniedzot jau 41%.

printēt Lasīt visu ziņu

AS „Sadales tīkls” uzlabo elektroapgādes tīklu Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru novadā10.03.2014

Kvalitatīvas, nepārtrauktas un drošas elektroenerģijas piegādes nodrošināšanai AS „Sadales tīkls” 2013. gadā Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru novadā realizēja 17 elektrotīkla rekonstrukcijas projektus, ieguldot vairāk kā 720 tūkstošus eiro.

Šo projektu ietvaros rekonstruētas savu laiku nokalpojušās gaisvadu elektrolīnijas, zemē guldītas kabeļu līnijās, kā arī rekonstruētas un izbūvētas jaunas transformatoru apakšstacijas.

printēt Lasīt visu ziņu

Velo brauciens pa Ērgļu apkārtni

09.03.2014

Aktīvās atpūtas cienītāji 9. martā aicināti doties velobraucienā un iepazīt Ērgļu apkārtni. Lai dotos braucienā, nepieciešams velosipēds tehniskā kārtībā, termoss un maizītes pusdienām.Pieteikšanās braucienam līdz 06.03.2014. pa tālruni: 26417257 (Artis), kā arī Kokneses Tūrisma centrā (tel.65161296, turisms@koknese.lv) vai Pļaviņu tūrisma informācijas centrā.

Konkurss07.03.2014

Seko Kokneses Tūrisma informācijas draugiem.lv lapai, spied "patīk" un 21.martā mēs izlozēsim laimīgo, kas tiks pie grāmatas "Atmiņu Daugava".

Vairāk par grāmatu lasi: http://turisms.wix.com/koknesetic

Draugiem.lv - http://www.draugiem.lv/koknesestic/


printēt
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top