faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaClean rŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsLatvija.lv

Piedalies ideju konkursā „Gaiziņkalna skatu tornis un tā apkārtne”07.01.2013

LR Dabas aizsardzības pārvalde, sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību ikvienu interesentu aicina piedalīties jaunā Gaiziņkalna skatu torņa ideju konkursā. Aicinām būt atsaucīgiem un radošiem!

Ideju konkursa „Gaiziņkalna skatu tornis un tā apkārtne”

Nolikums

Organizētājs: Dabas aizsardzības pārvalde.

Atbalstītāji: Madonas novada pašvaldība.

Norises laiks: no 2012.gada 20.decembra līdz 2013.gada 20.janvārim.

Mērķis: Latvijas augstākais kalns – Gaiziņkalns atrodas izcili ainaviskā teritorijā un Gaiziņkalna dabas parks ietilpst aizsargājamo ainavu apvidū „Vestiena”.

printēt Lasīt visu ziņu

Jau piekto gadu kopā ar Ziemassvētku vecīti iepriecina lielus un mazus04.01.2013

„Es joprojām kā bērnībā ticu Ziemassvētku brīnumam un man patīk pašai radīt brīnumu citiem”,teic Bebru internātvidusskolas skolotāja Daiga Andersone. Jau piekto gadu Ziemassvētku laikā Daiga un viņas domubiedri radījuši svētku prieku lieliem un maziem Bebros un tuvākajā apkaimē.

Iepriekšējos četros gados Daiga ar saviem atbalstītājiem sarūpēja saldumu paciņas vientuļajiem pensionāriem, bērniem invalīdiem un kuplām daudzbērnu ģimenēm, bet Ziemassvētku vecītis tās palīdzēja nogādāt līdz viņu mājām. Savā piektajā darbošanās gadā Daiga ar savējiem svētku gaidītājus pārsteidza ar muzikālu programmu „Kaķīša Laķīša Ziemassvētki”. „Mēs iespaidojāmies no bērnu iemīļotās koncertprogrammas „Ziemassvētki brīnumskapī”, stāsta Daiga, kura lieliski iejutās Kaķīsa Laķīsa lomā, bet viņas māsa Gunta Andersone pārtapa par draiskulīgu garausi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Par deklarēto dzīvesvietu datu nodošanu Iedzīvotāju reģistram gada pēdējās darba dienās21.12.2012

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) informē, ka Saeima 2012.gada 15.novembrī pieņēma grozījumus likumā „Par nekustamā īpašuma nodokli”, kas cita starpā paredz tiesības daudzbērnu ģimenēm saņemt nekustamā īpašuma nodokļa atlaidi, ja personām ir kopīga deklarētā adrese taksācijas gada 1.janvārī. Minētās normas stājas spēkā jau 2013.gada 1.janvārī.

Likuma „Par nekustamā īpašuma nodokli” 5.pants

printēt Lasīt visu ziņu

AKORDEONA SKAŅAS ZIEMASSVĒTKOS

16.12.2012 14:00 kur : Kokneses kultūras nams

16. decembrī plkst. 14.00 Kokneses kultūras namā koncerts "AKORDEONA SKAŅAS ZIEMASSVĒTKOS". Piedalās: K.Vancānes studija "Opus", Jēkabpils un Kokneses mūzikas skolu orķestri.

Aicinājums iesūtīt Staburaga fotoattēlus13.12.2012

STABURAGS – ZUDUSĪ LATVIJA? VAI ARĪ LATVIJA, KAS JOPROJĀM DZĪVO MŪSU ATMIŅĀS UN FOTOGRĀFIJĀS? 2016. gadā apritēs apaļi 50 gadi kopš Staburags – mūsu senču acīm skatītā, apbrīnotā, apdzejotā un apdziedātā klints atrodas Daugavas dzelmē.

No 1961. – 1966. gadam šeit brauca ģimenes no malu malām, lai atvadītos no šī dabas brīnuma, ja arī Tu šeit esi bijis vai arī Tavas dzimtas fotoalbūmā glabājas kāda fotogrāfija, aicinām Tevi uzticēt savu atmiņu stāstījumu un skenētu foto (norādot fot.gadu), elektroniski to sūtot uz šo adresi: tip@jaunjelgava.lv (sūtot info, lūdzu, norādiet arī savu vārdu, uzvārdu, pagastu, novadu un sazināšanās iespējas: tel.numuru vai e-pasta adresi).

Ja nepieciešama kāda tehniska palīdzība, konsultācija, nāciet uz Kokneses bibliotēku! Mēs palīdzēsim!

printēt

Kokneses novada domes sēdē apstiprina domes izpilddirektoru29.11.2012

28. novembra Kokneses novada domes sēdē deputāti vienbalsīgi par novada domes izpilddirektoru ievēlēja bebrēnieti Ilmāru Klaužu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Par atvaļinājumu19.11.2012

Sabiedrisko attiecību speciāliste A. Šmite no 20.11.2012. - 05.12.2012. atvaļinājumā!

printēt

Būs mūžos Daugaviņas dziesma19.11.2012

„Būs mūžos Daugaviņas dziesma un latvju tauta mūžam būs.” Šo vārdu patiesību sajuta ikviens, kurš Latvijas valsts svētku priekšvakarā Kokneses kultūras namā, Kokneses novada Goda pilsoņu godināšanas pasākumā, bija kopā, lai svinīgā un gaišā noskaņā pateiktos cilvēkiem, kuri klusā ikdienas darbā, nedomājot par atzinību, spējuši paveikt daudz laba savam novadam un Latvijai.

Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris svētku uzrunā sacīja: „Latvija sākās ar pārdrošu ideju par nacionālu neatkarīgu valsti. Tā gāja cauri Brīvības cīņām, okupācijas gadiem, atdzima dziesmotajā revolūcijā barikāžu ugunskuros. Pievienojās Eiropas Savienībai un NATO. Izgāja cauri ekonomikas krīzei, bet tās sekas jūtamas vēl šodien.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (35)

Kokneses novadā uzstādīta jauna Tele2 3G bāzes stacija15.11.2012

Kokneses novada Bebru pagastā darbu sākusi jauna Tele2 trešās paaudzes jeb 3G bāzes stacija. Tās uzstādīšana ir būtiska, jo nodrošina ne tikai augstvērtīgu sakaru kvalitāti, bet arī ātrgaitas mobilā interneta iespējas Tele2 tīklā visā apdzīvotajā teritorijā.

Tele2 tehniskā direktore Līga Krūmiņa: “Priecājamies, ka Bebru pagasta iedzīvotājiem ir pieejams ātrgaitas mobilais internets. Jau tagad Tele2 Latvijā piedāvā ātrāko mobilo internetu saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas jaunākajiem datiem, un Tele2 mērķis ir turpināt attīstīt 3G tīklu, lai nodrošinātu ātru mobilo internetu arvien lielākā valsts teritorijā, tajā skaitā arī mazāk apdzīvotās vietās.”

printēt Lasīt visu ziņu

Donoru diena Koknesē

14.11.2012 10:00 - 14.12.2012 - 13:00

14.novembrī no 10.00 līdz 13.00 donoru diena Kokneses kultūras namā, Hanzas ielā 2. Aicinām visu grupu asins donorus! Lai pateiktos asins donoriem, kas gada laikā asinis ziedo trīs un vairāk reizes, Valsts asinsdonoru centrs šī gada februārī uzsāka dalīt donora privilēģiju kartes, kuru dažādu pakalpojumu saņemšanai, var izmantot donori visā Latvijā, tajā skaitā Koknesē. Privilēģiju kartes mērķis ir atbalstīt veselu cilvēku - donoru, kas bez maksas ziedo asinis, taču tādā veidā glābj dzīvību kādam, kas bez asins pārliešanas izdzīvot nebūtu spējīgs. Mēs vēlamies donoram dot iespēju izmantot kāda veida priekšrocības (atlaides, īpašus piedāvājumus) tiem veselību veicinošajiem pakalpojumiem, kas būtu nepieciešami veselam cilvēkam. Aicinām uz sadarbību sporta klubus, optikas salonus, zobārstniecības, veselības veicināšanas pakalpojumu sniedzējus un visus tos uzņēmumus, kas saviem klientiem piedāvā veselīgus pakalpojumus!

Ja arī Tu, vai Tavs uzņēmums vēlas iesaistīties donoru kustības atbalstā, vai Tev ir papildus jautājumi, sūti ziņu san@vadc.gov.lv , zvani: 67408878.

printēt Lasīt visu ziņu

FOTOKONKURSS „Pozitīvo emociju vieta – KOKNESE” ir noslēdzies14.11.2012

Jau otro gadu ar lielā Sama modināšanu tika uzsākta tradīcija simboliski atzīmēt tūrisma sezonas atklāšanu Koknesē. Šogad Kokneses Tūrisma centrs deva iespēju Kokneses novada iedzīvotājiem un tūristiem parādīt savus talantus fotomākslas jomā. Fotokonkursa darbi bija jāiesniedz Kokneses Tūrisma centrā līdz 31.10.2012.

Tika saņemti 17 autoru darbi. Kopskaitā iesūtītas 206 fotogrāfijas, kuras izmantosim pozitīva, atraktīva Kokneses tēla veidošanai.

Kompetenta žūrija vērtēja fotogrāfiju māksliniecisko oriģinalitāti, tehnisko izpildījumu un individuālo redzējumu, radošumu.

printēt Lasīt visu ziņu

Par Zemeņu ielas pagaidu pārbrauktuves slēgšanu13.11.2012

No 12. novembra Koknesē slēgta pagaidu dzelzceļu pārbrauktuve Zemeņu ielā. SIA „Dzelzceļu būve” veic rekonstrukcijas darbus stacijā „Koknese”, saskaņā ar būvprojektu „Otrā sliežu ceļa būvniecība Skrīveri - Krustpils (Rīga - Krustpils iecirknis)”. Tas paredzēja neapsargājamo pagaidu pārbrauktuvi Zemeņu ielā slēgt. Kokneses novada dome saskaņojusi šīs pārbrauktuves slēgšanu ar nosacījumu, ka pēc pārbrauktuves slēgšanas divu nedēļu laikā (no 12. novembra līdz 25. novembrim), SIA „Dzelzceļa būve” veiks 3. sliežu pagarinājumu pēc projekta un atjaunos vilcienu kustību pa 3. sliežu ceļu stacijā „Koknese”. SIA „Dzelzceļu būve” nodrošina, ka pēc 2012. gada 26. novembra pārbrauktuve 1905. gada ielā netiks vairs slēgta ilgstoši, t.i., vilcieni uz pārbrauktuves nestāvēs.

Šīs divas nedēļas neērtības varētu rasties Kokneses novada iedzīvotājiem, kuri steigsies uz darbu vai citās darīšanās, bet 1905. gada ielas pārbrauktuvi būs aizšķērsojis vilciens. Šajā gadījumā vienīgā iespēja ir doties pa apvedceļu gar Putnuciemu. SIA „Dzelzceļa būve” nodrošina apbraucamo ceļu shēmu un ceļa zīmju uzstādīšanu.

Kontaktpersona no pašvaldības puses:

Komunālās nodaļas vadītāja Tamāra Baltmane, tel. 26403430

printēt
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top