faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Neesiet vienaldzīgi! Izsakiet savu viedokli publiskajā apspriešanā par Kokneses novada nākotni!Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Tikšanās ar iedzīvotājiem05.04.2016

Aicinām iedzīvotājus uz tikšanos ar Bebru pagasta pārvaldes darbiniekiem šī gada 28.aprīlī pulksten 16 Bebru pagasta pārvaldes ēkā “Papardes” 3. stāva zālītē.

printēt

Kokneses novada dome pateicas uzņēmējiem04.04.2016

Par gadskārtēju tradīciju ir kļuvis Kokneses novada domes organizētais svētku pasākums, kurā pašvaldība pateicas novada uzņēmējiem par ieguldījumu Kokneses novada attīstībā un labklājības veicināšanā, kā arī apbalvo uzņēmumus dažādās nominācijās.

Šoreiz gada nenopietnākajā dienā – 1.aprīlī Kokneses novada dome sumināja 2015. gada veiksmīgākos uzņēmējus. Pasākuma pirmā daļa norisinājās Kokneses kultūras namā - Vita Brakovska, lektore ar desmit gadus ilgu pieredzi darbā ar inovatīvas uzņēmējdarbības jautājumiem, lekcijā - „Lai ko tu domā, domā citādi!”, izmantojot radošās domāšanas metodes un piemērus, deva ierosmi kā radošumu un vienkāršību padarīt par jēgpilnu uzņēmēja sabiedroto izaicinājumiem un konkurences piesātinātajā biznesa pasaulē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

VidesSOS04.04.2016

Valsts vides dienesta vajadzībām izstrādāta mobilā aplikācija pārkāpumu ziņošanai vides jomā. Aplikācija darbojas ar Facebook un Draugiem.lv pasi. Vairāk informācijas - http://www.videssos.lv


printēt

Nūjošanas pārgājiens pa Kokneses dabas takām

03.04.2016

Kad pirmie cīruļi sagaidīti un moža pavasara saulīte sāk modināt dabu, sportot gribošie koknesieši un ciemiņi no tālākiem novadiem, devās Kokneses tūrisma centra organizētajā nūjošanas pārgājienā pa Kokneses dabas takām.

3.aprīļa rītā 51 ar nūjām “bruņojies” aktīvists pulcējās pie Kokneses sporta centra, kur starptautiskās nūjošanas Meistarklases instruktores Zigrīdas Spruktes vadībā apguva un pilnveidoja nūjošanas vingrojumus un tehniku. Pirms starta pasākuma dalībnieki tika sadalīti divās grupās - lietpratējos (nūjotāji, kas to dara regulāri) un iesācējos. Pirmie pārgājienu uzsāka lietpratēju grupa vietējās instruktores Itas Lejiņas vadībā. No Kokneses sporta centra devāmies uz parku un mērojām ziliem vizbuļiem nosēto taku līdz Pērses meitenei un tālāk līdz graviņai, lai grieztos atpakaļ un atvilktu elpu Tējas namiņā, kur varējām baudīt brīnumaino skatu uz Kokneses pilsdrupām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

1.aprīlī pasākums novada uzņēmējiem

01.04.2016

Lai veicinātu sadarbību, tuvāk iepazītos un pateiktu paldies par ieguldījumu novada attīstībā Kokneses novada dome aicina novada darbīgos ļaudis un uzņēmējus uz kopīgu tikšanos uzņēmēju pasākumā 1.aprīlī. No plkst. 17:00 līdz 18:30 aicinām uzņēmējus uz Vitas Brakovskas radošo lekciju “Praktiskais radošums manai konkurētspējai - lai ko Tu domā, domā citādi”, kas notiks Kokneses kultūras nama mazajā zālē (reģistrācija no plkst.16:30), savukārt plkst. 19:00 Kokneses novada domes zālē uzņēmēju godināšanas ceremonija (reģistrācija no plkst.18:30), uz kuru aicinām uzņēmējus ar otrajām pusītēm.

printēt Lasīt visu ziņu

Satiec savu meistaru 201631.03.2016

Radošajā mājā, Koknesē, Melioratoru 1a - 2.aprīlis plkst 15:00 un 3.aprīlis plkst.11:00 SATIEC SAVU MEISTARU. Meistardarbnīcas: Kokles spēle(I.Žogota),ermoņikas, mandolīnas spēle (A.Blaus),dziedāšana(A.Markava), galdautu tamborēšana (E.Jakovele),adīšana un šūšana (L.Kraukle),vērpšana un šķeterēšana(Ņ.Rušmane), mežģīņu tamborēšana(B.Blaua),latviskā virtuve (E.Grigāne),kartiņu izšūšana(M.Elste)


printēt

29.martā Koknesē seminārs par LEADER projektu sagatavošanu

29.03.2016 10:00 - 13:00 kur : Kokneses novada dome

29.martā, no plkst. 10:00-13:00, Koknesē, novada domes lielajā zālē Aizkraukles partnerības seminārs par LEADER projektu iesniegšanas iespējām. Seminārā informāciju sniedz Būvvaldes pārstāvis. Laipni aicināti visi interesenti!

Triduum svētki nosvinēti!29.03.2016

Tik ilgi gaidītajā pavasara Saulgriežu laikā mums katram ir savs stāsts izdzīvojams. Kokneses sv. Jāņa Kristītāja Romas katoļu draudze kopā ar prāvestu Pēteri Alusiku (Peter Alusik), kā tas pieņemts kristīgajā pasaulē, svinēja Kristus Augšāmcelšanās svētkus.

Lieldienu laiks dabā ir īpašs . Saule izkausē vietām jau samelnējušo sniegu. Lietus noskalo pērno lapu sažuvušās drumslas no parka celiņiem. Pretī gaismai apņēmīgi spraucas koku jaunie dzinumi. Koši zaļās asnu smailītes tā vien “duras”acīs, apliecinot: ir jauns sākums! Daba mostas un atdzimst.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Ģimeņu sporta diena

26.03.2016 kur : Kokneses sporta centrs

26.martā Kokneses sporta hallē norisinājās jau trešā Kokneses novada ģimeņu sporta diena, kurā piedalījās dažāda vecuma sportot gribētāji. Pavisam ģimeņu sporta dienu šogad apmeklēja vairāk kā 60 dalībnieki.

Pasākums sākās ar nelielu kopēju iesildīšanos, pēc kuras visi dalībnieki tika informēti par pasākuma programmu. Paši mazākie jau sākumā varēja doties uz PII “Gundega” skolotāju sagatavotajām atrakcijām, kur bija iespēja pārbaudīt fiziskās spējas dažādos interesantos veidos. Mazajiem tas ļoti patika un viņi to izmantoja pilnībā. Savukārt lielākajiem bērniem un pieaugušajiem bija iespēja uzsākt sporta dienu ar individuālajiem pārbaudījumiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Lielā Talka 201623.03.2016

No 23.marta oficiāli tiek atklāta talkas vietu reģistrācija Lielās Talkas mājas lapā. Reģistrācijas forma ir aktīva jau no pirmdienas vakara un pieejama šeit:http://talkas.lv/?page=5

Reģistrācijas kārtība ir tāda pati, kā iepriekšējos gadus. Pēc pieteikuma aizpildīšanas tas tiek nosūtīts talkas koordinātoram, kurš:

printēt Lasīt visu ziņu

Izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos svētku dienās23.03.2016

Lieldienu brīvdienās, laika posmā no 2016.gada 25.marta līdz 29.martam, gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 600 reģionālo vietējo un starppilsētu maršrutu, kuros sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina 28 pasažieru pārvadātāji. Ņemot vērā vērienīgās izmaiņas maršrutu tīklā, aicinām iedzīvotājus sekot līdzi aktuālajai informācijai mājaslapā www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar attiecīgo pārvadātāju.

printēt Lasīt visu ziņu

Par izmaiņām dzīvojamo māju pārvaldīšanas pakalpojumos22.03.2016

SIA ,,KOKNESES KOMUNĀLIE PAKALPOJUMI” informē par pievienotās vērtības nodokļa piemērošanu dzīvojamo māju pārvaldīšanas pakalpojumiem ar 2016.gada 1.jūliju.

Izmaiņas Pievienotās vērtības nodokļa likumā (Saeima 2015.gada 30.novembrī galīgā lasījumā pieņēma likumu ,,Grozījumi Pievienotās vērtības nodokļa likumā, kas 2015.gada 18.decembrī publicēts oficiālajā izdevumā ,,Latvijas Vēstnesis” Nr.248 (5566)) paredz, ka no 2016.gada 1.jūlija pievienotās vērtības nodoklis ir jāpiemēro dzīvojamo māju pārvaldīšanas pakalpojumiem, kas sniegti iedzīvotājiem, un dzīvokļu īpašnieku kooperatīvo sabiedrību sniegtajiem dzīvojamo māju uzturēšanas un pārvaldīšanas pakalpojumiem, to biedriem.

printēt Lasīt visu ziņu

Zemais starts21.03.2016

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas jaunieši ir nolēmuši organizēt radošo biznesa ideju konkursu "Zemais starts".

Iepriekšējā gadā Skrīveru skolas komanda piedalījās biznesa ideju sacensībās "Ghetto Startup" (šogad "Izaugsmes Forums 2016"), kur ar savu ideju ieguva godpilno 2. vietu, neaizmirstamas emocijas un noderīgu pieredzi. Tieši tādēļ, pēdējo gadu mācoties vidusskolā, Skrīveru vidusskolas  12.klase vēlas rīkot līdzīga veida pasākumu savā skolā, kas veicinātu starpskolu sadarbību, jauniešu interesi par uzņēmējdarbību, jaunu produktu un inovāciju izveidi, kā arī prasmi darboties komandā un jaunu zināšanu ieguvi, apmeklējot meistarklases.

printēt Lasīt visu ziņu

KNAB izsludina vizuāli grafisko konkursu “Es savai skolai”21.03.2016

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) organizē vizuāli grafisko konkursu jauniešiem „Es savai skolai”. Tā ietvaros skolēni un studenti aicināti iesniegt zīmējumus, fotogrāfijas, tekstus, gleznojumus, kā arī jebkurā cita veida tehnikā veidotus vizuāli attēlojamus darbus, kuros pausta godīguma, taisnīguma un ētiskas rīcības ideja.

KNAB sadarbībā ar Valsts Izglītības satura centru, pašvaldību izglītības pārvaldēm, izglītības speciālistiem un izglītības iestādēm aicina skolēnus, studentus un izglītības iestāžu audzēkņus radīt vizuālus oriģināldarbus.

KNAB konkursa darbu vērtēšanas komisijas atzinumu guvušie labākie darbi tiks izgatavoti baneru (100 cm x 200 cm) veidā un uzdāvināti dalībnieka pārstāvētajai izglītības iestādei.

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top