faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Valsts svētku nedēļā daudzbērnu ģimenēm braucieni Pasažieru vilcienā par puscenu11.11.2015

AS „Pasažieru vilciens” no 16. Līdz 22.novembrim daudzbērnu ģimenēm piedāvā iespēju iegādāties vienreizējās braukšanas biļetes ar 50% atlaidi.

 Braucieni vilcienos ar atlaidēm ir AS „Pasažieru vilciens” dāvana mūsu klientiem Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienā.

„Ar šo akciju vēlamies atgādināt, ka vilcieni ir ātrākais, ērtākais un lētākais pārvietošanās veids, popularizēt Pasažieru vilciens pakalpojumus un aicināt Latvijas iedzīvotājus aktīvāk izmatot vilcienu pasažieru satiksmi” uzsver AS „Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs A.Lubāns. Lai iegādātos biļetes ar atlaidēm jāuzrāda šādi dokumenti - vecākiem vai vecākiem ar bērniem – pases ar tajā norādītiem bērnu vārdiem un uzvārdiem vai „3+ Ģimenes karte” kopā ar personu apliecinošu dokumentu, savukārt bērniem – „3+ Ģimenes karte” kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Papildu atlaidēm braucienam vilcienā piedāvājam apmeklēt Dzelzceļa muzeju Rīgā un Jelgavā. Ar VAS Latvijas dzelzceļš atbalstu svētku nedēļā uzrādot daudzbērnu ģimenes vilciena biļeti ieeja bez maksas.

Papildu informācijai: Egons Ālers: A/S „Pasažieru vilciens” Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs

printēt

Mārtiņdienas pēcpusdienā Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes „Bitīte”

11.11.2015

Mārtiņdienas pēcpusdienā Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes „Bitīte” mazie iemītnieki priecīgi apsveicinājās ar Runci Leopoldu, kurš par savu drošību domājot, tērpies atstarojošajā vestē, ar velosipēdu lepni iebrauca „dārziņa” pagalmā. Ciemiņš nebija ieradies tukšām rokām, bet ar mērķi bērniem un pieaugušajiem dāvināt atstarojošās vestes, jo šajā tumšajā laikā visiem jābūt redzamiem! Izrādās, ka Runcis Leopolds ir radinieks jau labi zināmajiem bērnu draugiem Runcim Rūdim un Bebram Bruno.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

2015. gada Kokneses Goda pilsoņi10.11.2015

Ar Kokneses novada domes Kokneses Goda pilsoņa nosaukuma piešķiršanas komisijas 2015.gada 10.novembra lēmumu Nr.1 Kokneses Goda pilsoņa nosaukums 2015.gadā ir piešķirts

1.Ligitai Bērziņai

2.Ērikai Gailānei

3.Dainim Ginteram

4.Inesei Skujai

5.Silvijai Strodei

Jauno Kokneses Goda pilsoņu apbalvošana notiks 17. novembrī pulksten 17 Kokneses kultūras namā Latvijas Republikas 97. gadadienai veltītā svinīgā pasākumā.

Sveicam jaunos Kokneses Goda pilsoņus!

printēt

Izmaiņas Kokneses sporta centra darbalaikā09.11.2015

Informējam, ka 14.novembrī peldbaseins apmeklētājiem būs pieejams no plkst. 17:00, bet 18.novembrī sporta centrs apmeklētājiem būs slēgts.

Kokneses sporta centrs

printēt

Folkloras kopas Urgas dzimšanas dienas koncerts

07.11.2015 12:00 kur : Kokneses kultūras nams

Kultūras pasākumi Kokneses novadā nav iedomājami bez Ingunas Žogotas vadītās folkloras kopas „Urgas”. Pavisam nesen sagaidījām mūsu dainu tēva Krišjāņa Barona 180 gadu jubileju. Ar tēvzemi un tautasdziesmu sirdī Inguna Žogota ir apliecinājusi – latviešu tautas folklora un latviskā dzīvesziņa ir neizsmeļams avots. Viņai lieliski izdevies sev līdzi aizraut citus, pārliecinot: „Vai tādēļ nedziedāju, kad man grūti jāstrādā?”

Ar moto: „Mīlestības puķes uzzied neatlaidīgajiem” 7. novembrī Kokneses kultūras namā folkloras kopa „Urgas” kopā ar draugiem svinēja 10. dzimšanas dienu un skatītājiem dāvāja neaizmirstamu svētku brīdi. Uz skatuves goda vietā bija folkloras kopas „Urgas” karogs. Svinības noritēja sirsnīgā un viesmīlīgā gaisotnē – kā mājās, kur laipni gaidīts ikviens. Dziesmām mijoties ar dančiem un rotaļām, gaviļnieces „Urgas” ciemos nākušie mīļi apdziedāja un apdāvināja. Turklāt savam pulciņam dziesmu teicējas atrada jaunus dalībniekus!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Par novada domes sēdes un pastāvīgo komiteju norises laikiem06.11.2015

28. oktobra Kokneses novada domes sēdē tika nolemts: Sociālo jautājumu un veselības aprūpes pastāvīgas komitejas sēde notiks 2015. gada 19.novembrī plkst.12.00.

Finanšu un attīstības pastāvīgās komitejas sēde notiks 2015.gada 19.novembrī plkst.14.00.

Kultūras, izglītības, sporta un sabiedrisko lietu pastāvīgās komitejas sēde notiks 14.decembrī plkst.15.00.

Sociālo jautājumu un veselības aprūpes pastāvīgās komitejas sēde notiks 16.decembrī plkst.12.00.

Finanšu un attīstības pastāvīgās komitejas sēde notiks 16.decembrī plkst. 14.00.

Novada domes sēde notiks 23.decembrī plkst.10.00.

Visas sēdes norisināsies Kokneses novada domē.

printēt

VARAM pārstāvji ierodas vizītē Kokneses pašvaldībā04.11.2015

29. oktobrī darba vizītē Kokneses novada domē viesojās Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvji, t.sk. VARAM parlamentārais sekretārs Edgars Tavars un Investīciju politikas departamenta vecākais eksperts Ritvars Timermanis.

Vizītes laikā notika tikšanās ar Kokneses novada domes priekšsēdētāju Daini Vingri un Attīstības nodaļas vadītāja p.i. Māru Bitāni. Tikšanās laikā tika diskutēts par ES struktūrfondu finansējuma piesaistes iespējām un par īstenojamiem projektiem jaunajā plānošanas periodā (2014.-2020.gads) saistībā ar uzņēmējdarbības attīstības veicināšanu, energoefektivitātes pasākumu īstenošanu, pašvaldības iestāžu ēku siltināšanu, ūdenssaimniecības attīstību Kokneses novadā. Kokneses novada domes pārstāvji informēja VARAM par plānotajiem investīciju projektiem, ko dome iecerējusi īstenot, izmantojot VARAM pārziņā esošo ES finansējumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Konkurss "Izglāb neredzamo gājēju"!03.11.2015

Līdz 8. novembrim Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina pārtikas bankas "Paēdušai Latvijai" sadarbības partnerus piedalīties konkursā "Izglāb neredzamo gājēju". Tā galvenais uzdevums ir radoši parādīt, kā cilvēki var pasargāt sevi un citus diennakts tumšajā laikā, lietojot gaismu atstarojošos elementus. Konkursā īpaši aicināti piedalīties bērni. Šis netiek plānots kā zīmējumu konkurss, bet mazliet aktīvāks - ar bildēm, video vai pat pasākumu. Izveidoto materiālu jāpublisko sociālajos medijos - organizācijas vai dalībnieka profilā, minot organizāciju caur kuru piesakās konkursam, un izmantojot tēmturi #vestnesis, lai pēc tam varam atrast radošās idejas.

Labāko ideju autori saņems Latvijas uzņēmuma ZIB* dizaina gaismu atstarojošās vestes.

printēt

E-komercijas seminārs uzņēmējiem – 12.novembrī02.11.2015

2015. gada 12. Novembrī Biznesa konsultāciju un mācību centrs LatConsul sadarbībā ar Ekonomikas ministriju aicina mazos un vidējos uzņēmējus, kā arī potenciālos uzņēmējus uz E-komercijas semināru.

Semināra laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar dažādām aktualitātēm e-komercijas jomā: par jaunākajiem “labās prakses” piemēriem, iespējām un izaicinājumiem Latvijā un vienotajā ES iekšējā tirgū, šķēršļiem veiksmīgas e-komercijas veikšanai un iespējamiem risinājumiem to novēršanai. Tāpat semināra laikā paredzēts sniegt ieskatu jaunajās e-mārketinga metodēs preču un pakalpojumu virzīšanai tīmekļa vietnē, kā arī sniegt praktiskus padomus veiksmīgas uzņēmējdarbības veikšanai e-komercijas jomā.

printēt Lasīt visu ziņu

Pateicība par visdārgāko

30.10.2015 kur : Vecbebru tehnikums

30 oktobrī sirsnīgā pateicības pasākumā Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas zālē godināja Kokneses novada donorus – cilvēkus, kuri nesavtīgi ziedo asinis, un Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) brīvprātīgos Koknesē un Bebros. Iepriekšējos gados donoriem un LSK brīvprātīgajiem veltīti pasākumi notika Koknesē, šoreiz koknesieši mēroja ceļu uz Bebriem.

Līva Skābarniece, LSK Aizkraukles komitejas Kokneses novada nodaļas vadītāja, atklājot pasākumu, teica: „Ir svarīgi pasacīt jums katram paldies par jūsu izvēli būt donoram vai atbalstīt donoru kustību kā brīvprātīgajam.” Par LSK Kokneses novada brīvprātīgo darbu šajā gadā un aizvadītajām donoru dienām vēstīja Anitas Liepiņas sagatavotā foto prezentācija.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)

Atgādinām, ka nekustamā īpašuma nodokļa ceturtais maksājums veicams līdz 2015.gada 15.novembrim27.10.2015

Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31.martā, 15.maijā, 15.augustā un 15.novembrī, vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā – avansa veidā.

Nomaksāt NĪN iespējams pašvaldības norēķinu punktā, bankā, internetbankā, kā arī portālā www.epakalpojumi.lv. Jāuzsver, ka, maksājumu veicot internetbankā, būtiski ir pārliecināties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu. Pārskaitījums veicams uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā. Maksājuma mērķī precīzi jānorāda nodokļa maksātāja personīgā konta numurs par zemi un personīgā konta numurs ēkām, īpašuma adrese vai kadastra numurs, par kuru tiek veikts maksājums. Pašvaldību pārstāvji nodokļu jautājumos norāda, ka drošākais veids nomaksāt nekustamā īpašuma nodokli ir portālā www.epakalpojumi.lv. Portālā pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski parādās visa nepieciešamā informācija.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

INFORMĀCIJA IEDZĪVOTĀJIEM par rīcību iespējamās pārvades gāzesvada avārijas gadījumā un veicamajiem aizsardzības pasākumiem26.10.2015

Īstenojot Latvijas Republikas Ministru kabineta 05.12.2006. noteikumu Nr.982 „Enerģētikas infrastruktūras objektu aizsargjoslu noteikšanas metodika” prasības, akciju sabiedrība “Latvijas Gāze” sniedz informāciju par rīcību iespējamās pārvades gāzesvada avārijas gadījumā un veicamajiem aizsardzības pasākumiem. Informācija šeit.

printēt

INFORMĀCIJA par pārvades gāzesvadu un to objektu aizsargjoslām, saimnieciskās darbības ierobežojumiem aizsargjoslās26.10.2015

Saskaņā ar Aizsargjoslu likumu pārvades gāzesvadiem ir noteiktas ekspluatācijas un drošības aizsargjoslas. Ekspluatācijas aizsargjoslu galvenais uzdevums ir nodrošināt pārvades gāzesvada efektīvu un drošu ekspluatāciju un attīstības iespējas. Savukārt drošības aizsargjoslu galvenais uzdevums ir nodrošināt vides un cilvēku drošību šo objektu ekspluatācijas laikā un iespējamo avāriju gadījumā, kā arī pašu objektu un to tuvumā esošo objektu drošību. Informācija šeit.

printēt

Aptauja ASISTENTA PAKALPOJUMI PERSONĀM AR INVALIDITĀTI26.10.2015

Šī aptauja tiek veikta lietderības revīzijas „Personām ar invaliditāti nepieciešamo asistenta pakalpojumu nodrošināšanas efektivitāte” ietvaros. Valsts kontrole apliecina, ka saņemtā informācija būs konfidenciāla un tiks izmantota tikai apkopotā veidā. Aptauja tiek veikta lidz 2.novembrim.

Jautājumiem, kuriem ir norādīti izvēles varianti, lūdzam atzīmēt to atbildes variantu, kuram Jūs piekrītat. Ja anketā lūgts sniegt pamatojumu, lūdzam sniegt īsu komentāru.

SĀKT APTAUJU

printēt
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top