faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Satiec savu meistaru 201631.03.2016

Radošajā mājā, Koknesē, Melioratoru 1a - 2.aprīlis plkst 15:00 un 3.aprīlis plkst.11:00 SATIEC SAVU MEISTARU. Meistardarbnīcas: Kokles spēle(I.Žogota),ermoņikas, mandolīnas spēle (A.Blaus),dziedāšana(A.Markava), galdautu tamborēšana (E.Jakovele),adīšana un šūšana (L.Kraukle),vērpšana un šķeterēšana(Ņ.Rušmane), mežģīņu tamborēšana(B.Blaua),latviskā virtuve (E.Grigāne),kartiņu izšūšana(M.Elste)


printēt

29.martā Koknesē seminārs par LEADER projektu sagatavošanu

29.03.2016 10:00 - 13:00 kur : Kokneses novada dome

29.martā, no plkst. 10:00-13:00, Koknesē, novada domes lielajā zālē Aizkraukles partnerības seminārs par LEADER projektu iesniegšanas iespējām. Seminārā informāciju sniedz Būvvaldes pārstāvis. Laipni aicināti visi interesenti!

Triduum svētki nosvinēti!29.03.2016

Tik ilgi gaidītajā pavasara Saulgriežu laikā mums katram ir savs stāsts izdzīvojams. Kokneses sv. Jāņa Kristītāja Romas katoļu draudze kopā ar prāvestu Pēteri Alusiku (Peter Alusik), kā tas pieņemts kristīgajā pasaulē, svinēja Kristus Augšāmcelšanās svētkus.

Lieldienu laiks dabā ir īpašs . Saule izkausē vietām jau samelnējušo sniegu. Lietus noskalo pērno lapu sažuvušās drumslas no parka celiņiem. Pretī gaismai apņēmīgi spraucas koku jaunie dzinumi. Koši zaļās asnu smailītes tā vien “duras”acīs, apliecinot: ir jauns sākums! Daba mostas un atdzimst.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Ģimeņu sporta diena

26.03.2016 kur : Kokneses sporta centrs

26.martā Kokneses sporta hallē norisinājās jau trešā Kokneses novada ģimeņu sporta diena, kurā piedalījās dažāda vecuma sportot gribētāji. Pavisam ģimeņu sporta dienu šogad apmeklēja vairāk kā 60 dalībnieki.

Pasākums sākās ar nelielu kopēju iesildīšanos, pēc kuras visi dalībnieki tika informēti par pasākuma programmu. Paši mazākie jau sākumā varēja doties uz PII “Gundega” skolotāju sagatavotajām atrakcijām, kur bija iespēja pārbaudīt fiziskās spējas dažādos interesantos veidos. Mazajiem tas ļoti patika un viņi to izmantoja pilnībā. Savukārt lielākajiem bērniem un pieaugušajiem bija iespēja uzsākt sporta dienu ar individuālajiem pārbaudījumiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Lielā Talka 201623.03.2016

No 23.marta oficiāli tiek atklāta talkas vietu reģistrācija Lielās Talkas mājas lapā. Reģistrācijas forma ir aktīva jau no pirmdienas vakara un pieejama šeit:http://talkas.lv/?page=5

Reģistrācijas kārtība ir tāda pati, kā iepriekšējos gadus. Pēc pieteikuma aizpildīšanas tas tiek nosūtīts talkas koordinātoram, kurš:

printēt Lasīt visu ziņu

Izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos svētku dienās23.03.2016

Lieldienu brīvdienās, laika posmā no 2016.gada 25.marta līdz 29.martam, gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 600 reģionālo vietējo un starppilsētu maršrutu, kuros sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina 28 pasažieru pārvadātāji. Ņemot vērā vērienīgās izmaiņas maršrutu tīklā, aicinām iedzīvotājus sekot līdzi aktuālajai informācijai mājaslapā www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar attiecīgo pārvadātāju.

printēt Lasīt visu ziņu

Par izmaiņām dzīvojamo māju pārvaldīšanas pakalpojumos22.03.2016

SIA ,,KOKNESES KOMUNĀLIE PAKALPOJUMI” informē par pievienotās vērtības nodokļa piemērošanu dzīvojamo māju pārvaldīšanas pakalpojumiem ar 2016.gada 1.jūliju.

Izmaiņas Pievienotās vērtības nodokļa likumā (Saeima 2015.gada 30.novembrī galīgā lasījumā pieņēma likumu ,,Grozījumi Pievienotās vērtības nodokļa likumā, kas 2015.gada 18.decembrī publicēts oficiālajā izdevumā ,,Latvijas Vēstnesis” Nr.248 (5566)) paredz, ka no 2016.gada 1.jūlija pievienotās vērtības nodoklis ir jāpiemēro dzīvojamo māju pārvaldīšanas pakalpojumiem, kas sniegti iedzīvotājiem, un dzīvokļu īpašnieku kooperatīvo sabiedrību sniegtajiem dzīvojamo māju uzturēšanas un pārvaldīšanas pakalpojumiem, to biedriem.

printēt Lasīt visu ziņu

Zemais starts21.03.2016

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas jaunieši ir nolēmuši organizēt radošo biznesa ideju konkursu "Zemais starts".

Iepriekšējā gadā Skrīveru skolas komanda piedalījās biznesa ideju sacensībās "Ghetto Startup" (šogad "Izaugsmes Forums 2016"), kur ar savu ideju ieguva godpilno 2. vietu, neaizmirstamas emocijas un noderīgu pieredzi. Tieši tādēļ, pēdējo gadu mācoties vidusskolā, Skrīveru vidusskolas  12.klase vēlas rīkot līdzīga veida pasākumu savā skolā, kas veicinātu starpskolu sadarbību, jauniešu interesi par uzņēmējdarbību, jaunu produktu un inovāciju izveidi, kā arī prasmi darboties komandā un jaunu zināšanu ieguvi, apmeklējot meistarklases.

printēt Lasīt visu ziņu

KNAB izsludina vizuāli grafisko konkursu “Es savai skolai”21.03.2016

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) organizē vizuāli grafisko konkursu jauniešiem „Es savai skolai”. Tā ietvaros skolēni un studenti aicināti iesniegt zīmējumus, fotogrāfijas, tekstus, gleznojumus, kā arī jebkurā cita veida tehnikā veidotus vizuāli attēlojamus darbus, kuros pausta godīguma, taisnīguma un ētiskas rīcības ideja.

KNAB sadarbībā ar Valsts Izglītības satura centru, pašvaldību izglītības pārvaldēm, izglītības speciālistiem un izglītības iestādēm aicina skolēnus, studentus un izglītības iestāžu audzēkņus radīt vizuālus oriģināldarbus.

KNAB konkursa darbu vērtēšanas komisijas atzinumu guvušie labākie darbi tiks izgatavoti baneru (100 cm x 200 cm) veidā un uzdāvināti dalībnieka pārstāvētajai izglītības iestādei.

printēt Lasīt visu ziņu

Ziedi piemiņai un nākamībai17.03.2016

16. martā – leģionāru piemiņas dienā organizācijas „Daugavas Vanagi Latvijā” Kokneses nodaļas biedri pulcējās pie Kokneses kultūras nama uz nelielu atceres brīdi, kurā klātesošos uzrunāja „Daugavas Vanagi Latvijā” Kokneses nodaļas vadītājs Jānis Mārtinsons, atgādinot, ka mūsu pienākums ir atcerēties un pieminēt latviešu karavīrus, kuri cīnījās par tēvzemes brīvību. Pie Piemiņas akmens atceres brīža dalībnieki iededza svecītes un nolika ziedus.

printēt

Konsultāciju diena Kokneses novadā14.03.2016

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (turpmāk tekstā – inspekcija) Daugavpils reģiona inspektores Iveta Plone un Edīte Milevska 2016.gada 21.martā no plkst.12.00 līdz plkst.13.30 Koknesē, Vērenes ielā 1, Kokneses Sociālā dienesta telpās sniegs konsultācijas un metodisko palīdzību Kokneses novada speciālistiem un iedzīvotājiem bērnu tiesību aizsardzības jomā.

Speciālisti un iedzīvotāji ir laipni aicināti konsultēties pie inspekcijas inspektorēm par jautājumiem saistībā ar bērnu drošību, pamatvajadzību un interešu nodrošināšanu, kā arī par savstarpējo attiecību jautājumiem. Papildus informāciju variet saņemt pa tālruņiem 65422336, 26809432 vai 26808567.

Uz tikšanos Koknesē!

printēt

Atbalsta resursi10.03.2016

Lai palīdzētu uzņēmējiem orientēties plašajā pakalpojumu klāstā, ko sniedz valsts un pašvaldību iestādes, Zemgales plānošanas reģions, uzņēmēju veidotas organizācijas, zinātniskie institūti un citas uzņemējdarbības atbalsta institūcijas, Zemgales Uzņēmējdarbības centrs mājas lapā izveidojis sadaļu Atbalsta resursi.

http://zuc.zemgale.lv/index.php/materiali-uzzinas/finansialais-atbalsts

printēt
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top