faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Patrīcijai Eidukai 21. vieta jauniešu ziemas olimpiskajās spēlēs!19.02.2016

Norvēģijas pilsētā Lillehammerē notiekošajās Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs veiksmīgi nostartējusi Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka, kura, būdama viena no visjaunākajām, 39 dalībnieču konkurencē 5 kilometru distancē brīvajā stilā ar intervāla startu izcīnīja 21.vietu. Patrīcija Eiduka apsteidza vienīgo Norvēģijas pārstāvi un arī sudraba medaļas ieguvēju sprintā no Krievijas. Uzvaru izcīnīja krieviete Maija Jakuņina, kas Latvijas slēpotāju apsteidza par 1:24 minūtēm.

printēt Lasīt visu ziņu

Par ES un Valsts prasību aktualitātēm un izmaiņām19.02.2016

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Aizkraukles nodaļa 2016.gada marta mēnesī rīko informatīvos seminārs “Par ES un Valsts prasību aktualitātēm un izmaiņām”.

Norises vieta un laiks:

22.martā - Spīdolas iela 2, Aizkraukles novada kultūras nams, Aizkraukle

23. marta - Daugavas iela 49, Pļaviņu novada kultūras centrs, Pļaviņas, Pļaviņu novads

printēt Lasīt visu ziņu

Svarīga informācija dravniekiem17.02.2016

Valdība 2016.gada 16.februārī apstiprināja grozījumus noteikumos par lauksaimniecības un akvakultūras dzīvnieku, to ganāmpulku un novietņu reģistrēšanas un apzīmēšanas kārtību (noteikumos Nr.393).

 Šie grozījumi paredz medus bišu saimju īpašniekiem vai turētājiem izmaiņas informācijas sniegšanā Lauksaimniecības datu centram (LDC) par ganāmpulka stāvokli.

printēt Lasīt visu ziņu

Romantisks pārgājiens uz Likteņdārzu15.02.2016

Kas gan var būt labāks par pastaigu svaigā gaisā ziemas vidū?! 12. februāra vakarā, gaisā virmojot tuvojošās Valentīna dienas noskaņām, pulciņš koknesiešu, kuri atsaucās aicinājumam doties pārgājienā pa dabas taku uz Likteņdārzu, kopīgi izbaudīja ziemas vakara burvību.

Jānis Bergmanis, tehniskais direktors Likteņdārzā, kurš arī bija šī pārgājiena iniciators, novēlēja ikvienam pārliecināties, ka arī ziemas laikā ir vērts doties pastaigā pa Likteņdārzu un piedzīvot romantiskus mirkļus, kad ābelīšu alejā un skatu terasē iedegas spožas gaismiņas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

VID aicina valsts iestāžu amatpersonas un darbiniekus izmantot VID e-pakalpojumus!15.02.2016

Atgādinām, ka valsts amatpersonām laika posmā no 2016. gada 15. februāra līdz 2016. gada 1.aprīlim (ieskaitot) ir jāiesniedz kārtējā valsts amatpersonas deklarācija par 2015. gadu, un tas ir obligāti jādara elektroniski, izmantojot VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu (turpmāk – EDS).

Ja gadījumā ir nozaudēts VID piešķirtais EDS identifikators un parole, to vairs nav nepieciešams atjaunot, lai iesniegtu valsts amatpersonas deklarāciju vai jebkuru citu dokumentu EDS, jo ikviens var kļūt par EDS lietotāju, neslēdzot līgumu ar VID, bet izmantojot www.latvija.lv sniegto tehnisko risinājumu:

 internetbanku autentifikācijas datus  Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes izsniegto eID viedkarti  VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centra” izsniegto elektronisko paraksta viedkarti (e-parakstu).

printēt Lasīt visu ziņu

Izsludināts jau trešais jauno grupu konkurss HOMESICK 2016

10.02.2016

Viesītes Jauniešu dome sadarbībā ar Viesītes Kultūras pili un Viesītes novada pašvaldību izsludina pieteikšanos uz trešo gadskārtējo jauno mūziķu un grupu konkursu HOMESICK, kas norisināsies š.g. 26. martā plkst. 17:00, Viesītes Kultūras pilī.

Neatkarīgi no tā, vai esi roka, poproka, folkroka, alternatīvās mūzikas, popmūzikas vai citu mūzikas stilu izpildītājs- piesakies un izaicini pats sevi! Šī ir lieliska iespēja attīstīt sevi, paradīt citiem uz ko esi spējīgs, un iespējams arī izcīnīt kādu no balvām. Pirmās vietas ieguvējiem būs apmaksāta video klipa filmēšana, savukārt otrās un trešās vietas ieguvēji saņems naudas balvas. Sīkāk paar konkursa norises kārtību var izlasīt nolikumā: Jauno grupu konkurss NOLIKUMS 2016

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses tūrisma centrs „Balttour 2016” iepazīstina ar tūrisma jaunumiem09.02.2016

No 5.-7. februārim starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, norisinājās Starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus „Balttour 2016”.

Lielākajā tūrisma izstādē Baltijā piedalījās arī „Kokneses tūrisma centrs”, vienā kopīgā stendā ar Zemgales plānošanas reģiona pašvaldībām izveidojot puduri ar Daugavas labā krasta kaimiņu novadiem: Skrīveru, Aizkraukles un Pļaviņu pašvaldībām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Aicina pietiekties erudīcijas konkursam “Eksperiments” un pārliecināties, ka fizika nav tikai formulas09.02.2016

8. un 9. klašu skolēni aicināti pieteikties Latvenergo koncerna fizikas erudīcijas konkursam ”Eksperiments”. Fizika nav tikai formulas, tāpēc konkursā jaunieši varēs iepazīt tās aizraujošāko pusi, pētot, kā cilvēks tikai ar diviem pirkstiem var pacelt 100 kg vai kā iespējams caurdurt piepūstu balonu, to nesabojājot. Turklāt papildus dalībnieki sacentīsies par galveno balvu – ceļojumu visai komandai uz siltajām zemēm. Pieteikšanās no 8. līdz 19. februārim www.eksperiments.lv

Lai piedalītos konkursā, jāizveido komanda, kurā ir pieci skolēni un viens skolotājs-konsultants, un jāreģistrē tā konkursa portālā – jo savlaicīgāk komanda būs pieteikta, jo vairāk laika atliks pirmo iesildīšanās jautājumu atbildēšanai. “Eksperimentā” aicināti startēt arī tie jaunieši, kuri līdz šim nav cītīgi pievērsušies fizikas apgūšanai – visbiežāk interese par fiziku rodas tieši pēc dalības erudīcijas konkursā.

printēt Lasīt visu ziņu

Koknesē atvērta dizaina darbnīca09.02.2016

Kokneses novada domes organizētajā biznesa ideju konkursā novada iedzīvotājiem „Esi uzņēmējs!” aizvadītajā gadā trešo vietu un naudas balvu 700 eiro ieguva koknesiete Gita Tenisa par biznesa ideju - dizaina tekstilizstrādājumu izgatavošana.

29. janvārī Koknesē, Blaumaņa ielā 8-1, Gita Tenisa uz savām un dizaina darbnīcas dzimšanas dienas svinībām aicināja atbalstītājus, draugus un sadarbības partnerus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Nekustamā īpašuma nodokļa nomaksa tiešsaistē03.02.2016

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.latvija.lv ir pieejams e-pakalpojums “Nekustamā īpašuma nodokļa nomaksa tiešsaistē”. Šis pakalpojums iedzīvotājiem sniedz iespēju apmaksāt viņu īpašumā esoša nekustamā īpašuma nodokli, izmantojot Latvijas komercbanku tiešsaistes pakalpojumus – internetbankas.

printēt Lasīt visu ziņu

Topošie studenti ir aicināti pieteikties LU Fonda stipendijām02.02.2016

Līdz 11. martam 12. klašu skolēni ir aicināti pieteikties Latvijas Universitātes (LU) Fonda stipendijām studijām 2016./2017. akadēmiskajā gadā. Uzmanību! Līdz 11. martam varēs pieteikties ne vien tradicionāli piedāvātajām “Ceļamaize” un M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendijām studijām Latvijas Universitātē, bet arī divām novadu pašvaldību stipendijām studijām jebkurā no Latvijas augstskolām.

printēt Lasīt visu ziņu

Donoru diena Koknesē

01.02.2016 10:00 - 13:00 kur : Kokneses kultūras nams

Vienas adatas pinums un spēka krekls

31.01.2016 kur : Biedrības “Baltaine” Radošā māja Koknesē

Biedrības “Baltaine” Radošajā mājā Koknesē Melioratoru ielā 1A 30. un 31. janvārī skolotāja Vija Liepa mācīs spēka kreklu šūšana (ar rokām) un vienas adatas pinumu.

Krekliem: katram līdzi linu audums, šķēres, adata, diegs, mērlente, spraužamadatas. Ja šuj etnogrāfisko kreklu, tad izšūšanai der mulinē diegs.

Vienas adatas pinumam: apgūsim pamatu un zeķes, dūraiņa gatavošanas principus, izgatavojot nelielu paraugu vai vienu zeķi/dūraini un pierakstīt darba gaitu, lai pēcāk uzmeistarotu otru. Atslodzei "austās mandalas". Viena jāgatavo 3 stundas. Vajadzīgi dažādi (krāsaini, faktūraini) dziju kamolīši. Adatas pinumam trīskārtīgu dziju un adatu ar trulu galu, bet lielu aci, lai ievērtu dziju vairākām kārtām. Būs iespējams nopirkt meistares Aija Brinkmanes kaula adatas (4 eiro), ar kurām varēsiet darināt vienas adatas pinumu.

Dalības maksa 10 EUR.

Pieteikšanās pa t.26575499 (Inguna) vai raksti: ingunazogota@inbox.lv

Puzles diena

29.01.2016 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

29. janvāris ir nacionālā Puzles diena, to atzīmē saliekot kādu puzli. Šajā dienā Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā tika saliktas ļoti daudzas puzles.

Visas dienas garumā, lai tiktu pie datora bija jāsaliek vismaz viena puzle, bet lai tiktu pie saldumiņa - trīs dažādu grūtību puzles. Vairums bibliotēkas apmeklētāju salika trīs un vairāk puzles, kā rezultātā šī nodarbe izkonkurēja darbošanos pie datora.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top