Aktuālā informācija jauno mācību gadu uzsākot24.08.2020

Izglītības process no 1. septembra tiek organizēts klātienē, ja epidemioloģiskā situācija ir līdzīga kā tagad. Klātienes mācību procesā visos izglītības līmeņos ir jāievēro nepieciešamie drošības pasākumi – jānodrošina savlaicīga informācija, jāievēro higiēna, personiskā veselības stāvokļa uzraudzība un distancēšanās.

Aicinām iepazīties ar ieteikumiem  izglītības iestādēm mācību procesa organizēšanai izglītības ieguvei klātienes formā, tajā skaitā mācības organizējot arī attālināti, atbilstoši izglītības iestādes īstenotajai izglītības programmai (-ām), lai mazinātu iespējamos inficēšanās riskus ar Covid-19. 

printēt Lasīt visu ziņu

Aicina pieteikties Info stundām21.08.2020

Pievienojies plašākajam inkubatoru tīklam Latvijā, piesakot savu biznesa ideju pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai.

 Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Programma ilgs sešus mēnešus un tās laikā dalībnieki saņem visu nepieciešamo (semināri, lekcijas, mentorings) savas idejas attīstīšanai. Izklausās interesanti? Vairāk par programmu uzzini šeit:  https://ej.uz/magneticPINK

 Inkubācijas programmā papildus pirmsinkubācijas atbalstam dalībnieks saņem 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, kā arī iekārtu un izejmateriālu izmaksu segšanai. Inkubācijas atbalstu var saņemt komersanti, kas nav reģistrēti ilgāk par 3 gadiem. Izklausās interesanti? Vairāk par programmu uzzini šeit: https://ej.uz/magneticINK

 Piesakies INFO stundām šeit:

Aizkrauklē: https://www.liaa.gov.lv/lv/notikumu-kalendars/info-stunda-aizkraukle-25-aug-2020/pieteiksanas

Jēkabpilī: https://www.liaa.gov.lv/lv/notikumu-kalendars/info-stunda-jekabpili-25-aug-2020/pieteiksanas

printēt Lasīt visu ziņu

Zemgales Attīstības padomes ikmēneša sēde notikusi Jelgavā21.08.2020

Pēc ārkārtas situācijas valstī, tā bija Zemgales politiķu pirmā tikšanās klātienē, jo iepriekšējā sēde notika attālināti. Ievērojot tradīciju rotācijas kārtībā ik reizi pulcēties kādā citā no 22 plānošanas reģionā ietilpstošajām pašvaldībām, šoreiz saiets notika Jelgavā. Tā informatīvajā daļā Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrības valdes priekšsēdētājs Arnis Bergs un portāla www.uzladets.lv galvenais redaktors Kārlis Mendziņš klātesošos iepazīstināja ar e-mobilitātes aktualitātēm valstī. Turklāt viņu sniegtā prezentācija sakrita ar faktu, ka tieši šajās dienās Jelgavā, ieviešot Eiropas Savienības atbalstītu projektu “SOHJOA Baltic”, Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) Pasta salā pilsētas iedzīvotājiem un viesiem demonstrē videi draudzīgu bezvadītāja autobusu darbībā.

printēt Lasīt visu ziņu

Sporta klubi atzinīgi novērtē Kokneses novadā pieejamo infrastruktūru21.08.2020

Sporta klubi un skolas atzinīgi novērtē Kokneses novadā pieejamo infrastruktūru un tās daudzveidīgo piedāvājumu. Vecbebru tehnikuma kompleksā pieejamo 120 gultasvietu daudzums un plaši sakārtotās infrastruktūras un labiekārtotās apkārtnes rezultātā viens no sporta klubiem jau 20 gadus par savu nometņu mītnes vietu izvēlējušies Vecbebrus.

Vasaras ir bērnu un jauniešu nometņu un treniņprogrammu laiks un Vecbebrus par savām mājām šobrīd sauc 139 nometņu un treniņprogrammu dalībnieki. Līdz šim Vecbebros ir veiksmīgi noritējušas 17 nometnes un treniņu programmas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Atskats uz sportiskās trešdienas vakariem Vecbebros

VI kārtas skrējiena atskats

Vecbebru 30 minūšu skrējiena 6. kārta ir notikusi. Tā bija zīmīga ar līdz šim lielāko dalībnieku skaitu - 28 dalībnieki. Labos un nedaudz karstos laika apstākļos visi kopā sasniedzām 250 apļus, kas mērāms pieveiktu 100 kilometru garumā. Šoreiz atkal bija daudz jaunu dalībnieku un apļu uzskaitei pielietojām gan vizuālu, gan elektronisku uzskaiti ar SI sistēmu.

Kārtas ātrākā skrējēja medaļu izcīnīja Ģirts Radčenko -  ar rezultātu 17 apļi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4) galerija (4) galerija (1)

Grandiozi atklāts Kokneses jaunais skeitparks18.08.2020

15.augustā notika jaunā Kokneses skeitparka atklāšanas sacensības Scooter un BMX kategorijās amatieru un profesionāļu (Pro) grupās, kā arī minigames jeb uzdevumu sacensības BMX, Scooter, Skateboard un Inline braucējiem.

Pasākumu atklāja Kokneses novada priekšsēdētājs Dainis Vingris, biedrības "Kokneses sporta veterānu klubs" valdes loceklis Didzis Bērziņš, Kokneses novada domes Attīstības nodaļas projektu vadītāja Ieva Rusiņa un biedrības “Kokneses jauniešu biedrība” valdes locekle Ieva Ūtēna, svinīgā gaisotnē pārgriežot sarkano lentu un atklājot jauno, bērnu un jauniešu ilgi gaidīto skeitparku.

Kopumā Scooter sacensībās piedalījās 27 jaunieši (23 amatieri un 4 Pro), bet BMX - 12 jaunieši (7 amatieri un 5 Pro).

Scooter amatieru konkurencē izcēlās Mārtiņš Svivkalns - 3.vieta, Adriāns Apsītis - 2.vieta un Hugo Mozga - 1.vieta.

Scooter Pro grupā godalgas izcīnīja Gatis Zilasavs - 3.vieta, Roberts Ērglis - 2.vieta un Ernests Kirjanovs - 1.vieta.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (265)

Hiršenhofas tirdziņš18.08.2020

14. augustā Iršos valdīja liela rosība. Pie Iršu muižas klēts – magazīnas notika gadskārtējais “Hiršenhofas tirdziņš”. Saulainā un skaistā diena bija kā radīta “andelei”, priekam un atpūtai. “Hiršenhofas tirdziņā” pārdotā prece vienmēr ir bijusi īpaša. Tā ir radīta ar izdomu un neatlaidīgu darbu. Tās pievienotā vērtība ir sirdsdegsme.

Pircēji varēja iegādāties daudz labu lietu – mājas sieru, ļoti gardus pašceptus kārumus, veselīgus sīrupus imunitātes stiprināšanai un ogu pulverus. Netrūka dārzeņu un krāšņo rudens ziedu – gladiolu. Uzburot saldus mākoņus  par bērnu prieku rūpējās cukurvates tirgotāji.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Vakance - pirmsskolas izglītības skolotājs18.08.2020

Kokneses pamatskola – attīstības centrs aicina darbā

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top