faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Iedzīvotāju aptauja par novada pilsētas statusa noteikšanu Kokneses ciemamKoknese veselīgāka vide visiem
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos svētku dienās23.03.2016

Lieldienu brīvdienās, laika posmā no 2016.gada 25.marta līdz 29.martam, gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 600 reģionālo vietējo un starppilsētu maršrutu, kuros sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina 28 pasažieru pārvadātāji. Ņemot vērā vērienīgās izmaiņas maršrutu tīklā, aicinām iedzīvotājus sekot līdzi aktuālajai informācijai mājaslapā www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar attiecīgo pārvadātāju.

printēt Lasīt visu ziņu

Par izmaiņām dzīvojamo māju pārvaldīšanas pakalpojumos22.03.2016

SIA ,,KOKNESES KOMUNĀLIE PAKALPOJUMI” informē par pievienotās vērtības nodokļa piemērošanu dzīvojamo māju pārvaldīšanas pakalpojumiem ar 2016.gada 1.jūliju.

Izmaiņas Pievienotās vērtības nodokļa likumā (Saeima 2015.gada 30.novembrī galīgā lasījumā pieņēma likumu ,,Grozījumi Pievienotās vērtības nodokļa likumā, kas 2015.gada 18.decembrī publicēts oficiālajā izdevumā ,,Latvijas Vēstnesis” Nr.248 (5566)) paredz, ka no 2016.gada 1.jūlija pievienotās vērtības nodoklis ir jāpiemēro dzīvojamo māju pārvaldīšanas pakalpojumiem, kas sniegti iedzīvotājiem, un dzīvokļu īpašnieku kooperatīvo sabiedrību sniegtajiem dzīvojamo māju uzturēšanas un pārvaldīšanas pakalpojumiem, to biedriem.

printēt Lasīt visu ziņu

Zemais starts21.03.2016

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas jaunieši ir nolēmuši organizēt radošo biznesa ideju konkursu "Zemais starts".

Iepriekšējā gadā Skrīveru skolas komanda piedalījās biznesa ideju sacensībās "Ghetto Startup" (šogad "Izaugsmes Forums 2016"), kur ar savu ideju ieguva godpilno 2. vietu, neaizmirstamas emocijas un noderīgu pieredzi. Tieši tādēļ, pēdējo gadu mācoties vidusskolā, Skrīveru vidusskolas  12.klase vēlas rīkot līdzīga veida pasākumu savā skolā, kas veicinātu starpskolu sadarbību, jauniešu interesi par uzņēmējdarbību, jaunu produktu un inovāciju izveidi, kā arī prasmi darboties komandā un jaunu zināšanu ieguvi, apmeklējot meistarklases.

printēt Lasīt visu ziņu

KNAB izsludina vizuāli grafisko konkursu “Es savai skolai”21.03.2016

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) organizē vizuāli grafisko konkursu jauniešiem „Es savai skolai”. Tā ietvaros skolēni un studenti aicināti iesniegt zīmējumus, fotogrāfijas, tekstus, gleznojumus, kā arī jebkurā cita veida tehnikā veidotus vizuāli attēlojamus darbus, kuros pausta godīguma, taisnīguma un ētiskas rīcības ideja.

KNAB sadarbībā ar Valsts Izglītības satura centru, pašvaldību izglītības pārvaldēm, izglītības speciālistiem un izglītības iestādēm aicina skolēnus, studentus un izglītības iestāžu audzēkņus radīt vizuālus oriģināldarbus.

KNAB konkursa darbu vērtēšanas komisijas atzinumu guvušie labākie darbi tiks izgatavoti baneru (100 cm x 200 cm) veidā un uzdāvināti dalībnieka pārstāvētajai izglītības iestādei.

printēt Lasīt visu ziņu

Ziedi piemiņai un nākamībai17.03.2016

16. martā – leģionāru piemiņas dienā organizācijas „Daugavas Vanagi Latvijā” Kokneses nodaļas biedri pulcējās pie Kokneses kultūras nama uz nelielu atceres brīdi, kurā klātesošos uzrunāja „Daugavas Vanagi Latvijā” Kokneses nodaļas vadītājs Jānis Mārtinsons, atgādinot, ka mūsu pienākums ir atcerēties un pieminēt latviešu karavīrus, kuri cīnījās par tēvzemes brīvību. Pie Piemiņas akmens atceres brīža dalībnieki iededza svecītes un nolika ziedus.

printēt

Konsultāciju diena Kokneses novadā14.03.2016

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (turpmāk tekstā – inspekcija) Daugavpils reģiona inspektores Iveta Plone un Edīte Milevska 2016.gada 21.martā no plkst.12.00 līdz plkst.13.30 Koknesē, Vērenes ielā 1, Kokneses Sociālā dienesta telpās sniegs konsultācijas un metodisko palīdzību Kokneses novada speciālistiem un iedzīvotājiem bērnu tiesību aizsardzības jomā.

Speciālisti un iedzīvotāji ir laipni aicināti konsultēties pie inspekcijas inspektorēm par jautājumiem saistībā ar bērnu drošību, pamatvajadzību un interešu nodrošināšanu, kā arī par savstarpējo attiecību jautājumiem. Papildus informāciju variet saņemt pa tālruņiem 65422336, 26809432 vai 26808567.

Uz tikšanos Koknesē!

printēt

Atbalsta resursi10.03.2016

Lai palīdzētu uzņēmējiem orientēties plašajā pakalpojumu klāstā, ko sniedz valsts un pašvaldību iestādes, Zemgales plānošanas reģions, uzņēmēju veidotas organizācijas, zinātniskie institūti un citas uzņemējdarbības atbalsta institūcijas, Zemgales Uzņēmējdarbības centrs mājas lapā izveidojis sadaļu Atbalsta resursi.

http://zuc.zemgale.lv/index.php/materiali-uzzinas/finansialais-atbalsts

printēt

Par braukšanas aizlieguma zīmju uzstādīšanu Bebru pagastā10.03.2016

Lai novērstu ceļa seguma klātnes bojāšanu, pavasara atkušņa laikā, no 10.03.2016. uzstādītas transportlīdzekļu braukšanas aizlieguma zīmes Nr. 312 „Masas ierobežojums” uz Bebru pagasta pašvaldības ceļiem:

1. Ozoli – Lobes ezers 9,71 km;

2. Lanti – Lobes ezers 3,00 km;

3. Tupiešēni – Kroglejas 3,32 km;

4. Blankas – Zemgaļi – Beņķi 4,12 km;

5. Bebri – Stalidzēni – Plepi 5,54 km.

printēt

Aptauja par Clean R sniegtajiem sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem02.03.2016

Godātie Kokneses novada iedzīvotāji! Mūsu pašvaldības sadarbības partneris cieto sadzīves atkritumu apsaimniekošanā Clean R līdz 7.martam veic iedzīvotāju aptauju par sniegtā pakalpojuma kvalitāti un citiem ar pakalpojumu saistītajiem jautājumiem.

Aptaujas mērķis ir noskaidrot iedzīvotāju apmierinātību, pilnveidot sniegto pakalpojumu, uzlabot iedzīvotāju informētību, palielināt iedzīvotāju iespējas saņemt informāciju par uzņēmuma darbību un pakalpojumu pieejamību. Piedaloties aptaujā, iespējams iegūt veicināšanas balvas.

Aicinām iedzīvotājus būt aktīvus un izteikt viedokli par Clean R darbu mūsu novadā.

Aptaujas anketu varat atrast ŠEIT.

printēt

Zemgalē sāksies kultūras projektu jaunu pieteikumu pieņemšana01.03.2016

Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) administrācija 2016. gada 1. martā sāks kultūras projektu jaunu pieteikumu pieņemšanu Latvijas Kultūrkapitāla fonda un Latvijas Valsts mežu atbalstītajā Zemgales Kultūras programmā 2016. Programmas mērķis, līdzīgi kā iepriekšējos gados, ir sekmēt Zemgales specifisko kultūras vērtību saglabāšanu, popularizēšanu, attīstību un pieejamību.

Mērķa sasniegšanai konkursa kārtībā finansēs reģionālas un vietējas nozīmes projektus, kas paredz apzināt specifisko Zemgales materiālo un nemateriālo kultūrvēsturisko mantojumu, veicināt zemgaļu un sēļu kultūras daudzveidības saglabāšanu vienota Zemgales tēla veidošanā un attīstībā, atbalstīt mākslas jaunrades un pētniecības procesus kultūras jomā visā Zemgales reģionā, sekmēt līdzsvarotu attīstību kultūras nozarē. Turklāt, izvērtējot saņemtos pieteikumus, prioritāri atbalstīs tos projektus, kuru ieviešana paredzēta no lielajiem kultūras centriem tālākās teritorijās. Bez tam šogad konkursam varēs iesniegt arī projektus, kuru īstenošana saistīta ar Latvijas simtgadei veltītām kultūras aktivitātēm Zemgalē.

printēt Lasīt visu ziņu

1. martā sākas Gada ienākumu deklarācijas iesniegšana29.02.2016

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka šī gada 1.martā sākas Gada ienākumu deklarācijas iesniegšana gan tiem nodokļu maksātājiem, kam tas jādara obligāti, gan tiem, kuri to vēlas darīt brīvprātīgi, lai saņemtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem. VID aicina ikvienu nodokļu maksātāju iesniegt deklarāciju elektroniski, izmantojot VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS), jo tas ir daudz ērtāk, ātrāk un vienkāršāk!

Gada ienākumu deklarācija par 2015. gadā gūtajiem ienākumiem laikā no 2016. gada 1. marta līdz 1.jūnijam obligāti jāiesniedz tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri:

printēt Lasīt visu ziņu

Vijolīte - februāra gaviļniece26.02.2016

„Viņa ieradās agrā pavasarī- maza, sīka meitenīte ar zilu vijoli padusē. Kad viņa sāka spēlēt, putni apklusa un klausījās brīnišķīgajās skaņās, bites un tauriņi lidinājās un dudināja maigas melodijas….”

Tā Anna Sakse savās „Pasakās par ziediem”. Dabai sliecoties uz agru pavasari, 26. februārī Kokneses novada domes zālē Kokneses Mūzikas skolas Vijoļspēles klases audzēkņi un skolotājs Jānis Atslēga aicinās visus, kam tuva vijoļmūzika. Vijoles klase ir skolas visjaunākā klase, vienīgā, kuru vēl nav absolvējis neviens audzēknis. Tādēļ jo interesantāk būs dzirdēt mazo pirmklasnieku pirmos soļus, dzirdēt vidējo klašu audzēkņu sniegumu. Vijolīte skanēs gan solo, gan ansamblī. Būs arī daži vijoļspēles viesi, kuri labprāt piekrita kuplināt mūsu pasākumu.

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top