Pasaki "PALDIES" ikvienam14.01.2020

"PALDIES ir vienīgā valūta pasaulē, kas vēl nav mainījusi kursu'', teicis Jānis Jaunsudrabiņš. Starptautiskā ''PALDIES'' diena tiek atzīmēta 11.janvārī, kad ikviens tiek aicināts pievērst uzmanību labajam un pateikties ikvienam - tuviniekiem, draugiem, kolēģiem vai nejauši sastaptiem cilvēkiem. 

Vārdi taču neko nemaksā, cik maz tomēr vajag, lai kādam šo dienu padarītu kaut par kripatiņu patīkamāku. Tāpēc arī mēs, Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas kolektīvs, nolēmām pirmdienu,13.janvāri, padarīt brīnumaināku. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kur Latvijā top skaistākās Instagram bildes – uzzini “Balttour 2020”!13.01.2020

No 31. janvāra līdz 2. februārim notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kur par sezonas jaunumiem un iespējām apceļot Latviju stāstīs dalībnieki no visiem novadiem. Turklāt, viesojoties tieši reģionos, top visskaistākās fotogrāfijas! 

Vides objekts “Rožu aleja”

Krāšņi rožu dekori uz Bauskas vecpilsētas koka un mūra namiem ir iedzīvotāju sarūpēts vides objekts Latvijas simtgades noskaņās. Foto ar vairāku desmitu kvadrātmetru lielumā izšūtajiem rožu dekoriem uz namu fona noteikti iederēsies ne tikai tavā “Instagram” profilā! Skaisto pilsētas rotu var aplūkot Rīgas ielas posmā no Bauskas muzeja līdz Svētā Gara baznīcai, bet plašāk par tūrisma iespējām Bauskā un citviet Latvijā uzzini jau 31. janvārī Ķīpsalā!

Moku kambaris

Fotogrāfijas, kas uzņemtas šajā tūrisma objektā, noteikti pievērsīs tavu sekotāju uzmanību! Viesojoties Kokneses viduslaiku pilsdrupās, vari ne tikai iepazīt to vēsturi un vērot brīnumaino Daugavas ainavu, bet arī apmeklēt viduslaiku moku kambari. Uzzini vairāk par viduslaiku spīdzināšanas metodēm un moku rīkiem izstādē, bet nofotografēties kopā ar “bendi” dodies uz Koknesi!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Atbalstīsim Brīvības pieminekļa izgaismošanu!10.01.2020

Brīvības piemineklis ir tautas brīvības simbols. Tas reiz celts un atjaunots par tautas ziedojumiem, un tiks gaismā celts par tautas līdzekļiem. Diennakts tumšajā laikā Brīvības piemineklim jātop gaišam! Brīvības pieminekļa izgaismošanas fonds organizē Brīvības pieminekļa izgaismošanu - projekta izstrādi, projektēšanu un līdzekļu vākšanu izgaismošanai. 

Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Viduslatvijas komitejas Kokneses novada nodaļa sadarbībā ar Kokneses novada senioriem un represēto nodaļas biedriem rīko akciju "Atbalstīsim Brīvības pieminekļa izgaismošanu". Akcija noritēs no 11. janvāra līdz 24. martam. Ziedojumu kastīte atrodas veikalā "Ataudze" Koknesē. 

printēt Lasīt visu ziņu

Locis titulcīņā pārspēj Kursīti un iegūst zelta medaļu

20.01.2020 18:30 - 21:00 kur : Kokneses sporta centrs

Pavisam 28 galda tenisa spēlētāji bija ieradušies uz Kokneses sporta centra galda tenisa sacensībām 20.janvāra vakarā Kokneses sporta hallē. 18 startēja pieaugušo OPEN grupā, bet 10 mazākie izspēlēja zibensturnīru savā vecuma un meistarības grupā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Aicina uz futbola nodarbībām!09.01.2020

Koknesē tiek veidota jauna futbola treniņu grupa 2011.-2012.g. dzimušajiem zēniem un meitenēm. Uz futbola nodarbībām Koknesē aicina futbola klubs "Veina". Nodarbības notiek Kokneses sporta centrā.

printēt

Pieejami tūrisma maršruti un piedāvājumi Zemgales un Ziemeļlietuvas piļu un muižu parkos07.01.2020

Zemgales Plānošanas reģions ir izstrādājis trīs jaunus tūrisma maršrutus un piecus jaunus tūrisma piedāvājumus dažādām mērķgrupām – ārpus sezonas ceļotājiem, aktīvajiem ceļotājiem, trīs paaudžu ceļotājiem, senioriem un TOP objektu piedāvājumu, kas noteikti ir jāredz no Zemgales un Ziemeļlietuvas piļu un muižu parkiem! Piedāvātajos trīs tūrisma maršrutos ir iekļauti 55 piļu un muižu parki, kas aptver Zemgali (Latvijā) un Šauļu un Paņevežas reģionus (Lietuvā).

Vairāk informācija ir pieejama bukletā "Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos" un skrejlapās "Piļu un muižu parki ģimenes lokā", "Piļu un muižu parki cilvēku vārdos un stāstos", "Meklējot redzami neredzamo mantojumu piļu un muižu parkos", "Piļu un muižu parki visos gadalaikos", "Atpazīstamākie piļu un muižu parki". Piedāvājumi izveidoti, izceļot katrai mērķgrupai saistošākos objektus un papildinot tos ar vērtīgu informāciju.

Ieskatu maršruta objektos un piedāvājumā iespējams gūt video: 

https://www.youtube.com/channel/UCGdnZh6DpVY3ILf141xcWKg

printēt Lasīt visu ziņu

Biedrība “Aizkraukles rajona partnerība” sadarbībā ar biedrību "Latvijas Lauku forums" aicina uz semināru par tūrisma produktu un tūrisma tīkla izveidi16.12.2019

Vieta: Kokneses tūrisma informācijas centrs, 1905. gada iela 7, Koknese

Laiks: 2020. gada 9.janvāris, no pulksten 9:30 līdz 17:00

 Seminārs ir daļa no projekta «No tradicionālām amata prasmēm līdz mūsdienu lauku tūrisma produktiem»  (Nr. 18-00-A019.333-000017) ietvaros rīkotā desmit semināru cikla mājražotājiem, lauksaimniecības produkcijas ražotājiem, amatniekiem un tūrisma pakalpojumu sniedzējiem par aktuālajām tēmām esošās uzņēmējdarbības pilnveidošanai un jaunas uzņēmējdarbības uzsākšanai.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top