Par pasākumiem Legionella spp. baktērijas izplatības ierobežošanai28.04.2020

Atbilstoši Ministru kabineta 2010.gada 28.septembra noteikumiem Nr.906 "Dzīvojamās mājas sanitārās apkopes noteikumi" ir atsevišķi pasākumi, kuri jāveic pašiem dzīvokļu īpašniekiem, lai novērstu baktēriju vairošanos dzīvokļu īpašumos. Pārvaldnieka pienākums ir regulāri iepazīstināt dzīvokļu īpašniekus ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) tīmekļvietnē pieejamo informatīvo materiālu par individuāli veicamajiem profilaktiskajiem pasākumiem dzīvokļu īpašumos Legionella spp. izplatības ierobežošanai.

Aicinām izlasīt SPKC izstrādāto informatīvo materiālu un veikt tajā minētos profilaktiskos pasākumus, lai samazinātu baktērijas izplatību un inficēšanās risku.

 SPKC izstrādātais informatīvais materiāls par individuāli veicamajiem profilaktiskajiem pasākumiem dzīvokļu īpašumos Legionella spp. baktēriju izplatības ierobežošanai

printēt Lasīt visu ziņu

Sveicam valsts svētkos!30.04.2020Sveicam Kokneses novada iedzīvotājus 

Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas simtgadē un 

Latvijas valsts neatkarības atjaunošanas svētkos!

printēt

Eiduka un Nungurs iekļauti Latvijas Olimpiskās vienības sastāvā 29.04.2020

28. aprīlī Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) dalībnieku sapulcē tika izvērtēti ziemas sporta veidu sportistu sasniegumi pagājušajā sezonā, lai noteiktu, kuri sportisti pārstāvēs Latviju 2020./2021. gada sezonā. “A”, “B” un “C” sastāvos kopā ir iekļauts 61 sportists 9 sporta veidos .

Kokneses novada sportisti Patrīcija Eiduka (distanču slēpošana) un Reinis Nungurs (bobslejs) aizvadītajā sezonā ir izpildījuši LOV atlases kritērijus un viņu vārdi ir atrodami LOV publicētajā sarakstā. Abi sportisti iekļauti LOV “B” sastāvā, kas nozīmē, ka treniņu darba un sacensību atbalstam, sportistiem būs pieejams finansējums līdz 11 200 eiro.

printēt Lasīt visu ziņu

Domes darba laiks 30.04.2020.30.04.2020

Kokneses novada domes darba laiks 30.04.2020. no pulksten 8.00-14.00 bez pusdienu pārtraukuma.

printēt

Zemessardzes orķestra un kora dāvana Latvijas Brīvības svētkos30.04.2020

Zemessardzes orķestris un Zemessardzes koris “Stars” sagatavojis video sveicienu, kas veltīts Latvijas Neatkarības atjaunošanas 30.gadadienai. Video sveiciena pamatā ir jaundarbs “Mēs dzīvojam”, kuram mūziku radījusi komponiste Inga Meijere un par tekstu izvēlēts Leona Brieža dzejolis. Dziesmas ierakstā piedalījušies 74 Zemessardzes orķestra un Zemessardzes kora “Stars” mūziķi, ierakstu veicot pa vienam. Video montāžu veicis Zemessardzes orķestra mūziķis un video  mākslinieks Jānis Porietis.

printēt Lasīt visu ziņu

Deinstitucionalizācijas procesā paveiktais un aktuālais Zemgales reģionā29.04.2020

Lai izvērtētu, kā kopumā sokas ar deinstitucionalizāciju (DI) Zemgalē, 2020. gada sākumā veikts Zemgales plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plāna 2017.- 2020. īstenošanas progresa izvērtējums, kurā apkopota aktuālā informācija par projekta ieviešanas progresu un mūsu sadarbības partneru – Zemgales pašvaldību sasniegtajiem rezultātiem ESF projekta “Atver sirdi Zemgalē” ieviešanā. Projektā no 22 Zemgales reģiona pašvaldībām ir iesaistījusies 21 pašvaldība.

printēt Lasīt visu ziņu

Arī Zemgales Attīstības padome lēmumus pieņem attālināti28.04.2020

Zemgales Attīstības padomes (ZAP) aprīļa sēde, pamatojoties uz Padomes priekšsēdētāja Aivara Okmaņa rīkojumu, notika attālināti. Līdz noteiktajam laikam – 23. aprīļa pulksten 15 - Padomes dalībniekiem vajadzēja iepazīties ar sagatavotajiem un daba kārtībā iekļautajiem lēmumprojektiem un tiem pievienotajiem dokumentiem un savu attieksmi balsojot paust attālināti ar drošu elektronisko parakstu. No Padomē pārstāvētajiem 22 pašvaldību vadītājiem noteiktajā laikā iekļāvās un par izskatāmajiem jautājumiem balsoja 19, izņemot Aknīstes, Ozolnieku un Salas novada pārstāvi.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijā sākas lauksaimniecības skaitīšana28.04.2020

15. aprīlī Centrālā statistikas pārvalde (CSP) sāka visaptverošu lauksaimniecības skaitīšanu, kurā būs jāpiedalās aptuveni 85 tūkstošiem Latvijas lauku saimniecību. Informācija būs jāiegūst par visām lauku saimniecībām, kas nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu – apsaimnieko lauksaimniecības zemi vai audzē lauksaimniecības dzīvniekus, vai uztur zemi labā lauksaimniecības un vides stāvoklī neatkarīgi no tā, vai apsaimnieko īpašumā esošo zemi vai nomā no citiem lauksaimniekiem.

Lauksaimniecības skaitīšanas informācija kalpos nozares analīzei un lēmumu pieņemšanai, kā arī nodrošinās lauksaimniecības politikas un lauku attīstības plānošanai nepieciešamo informāciju.

printēt Lasīt visu ziņu

Biedrības un nodibinājumi astoņpadsmit NVA filiālēs var pieteikties jauniešu iesaistei darbā sabiedrības labā27.04.2020

Covid-19 infekcijas izplatības riska novēršanai, aicinām sadarbības partnerus un klientus ievērot piesardzības pasākumus! 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā. Pieteikumus līdz šī gada 7.maijam pieņem NVA filiāles Aizkrauklē, Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Krāslavā, Liepājā, Limbažos, Ludzā, Madonā, Ogrē, Rēzeknē, Rīgā, Siguldā, Valmierā un Ventspilī. 

printēt Lasīt visu ziņu

Maija brīvdienās izmaiņas gandrīz 500 reģionālo autobusu maršrutu27.04.2020

Sakarā ar valsts svētku brīvdienām no 2020. gada 30. aprīļa līdz 5. maijam gaidāmas izmaiņas gandrīz 500 reģionālo autobusu maršrutu visā Latvijā. Ņemot vērā vērienīgās izmaiņas, Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt aktuālo autobusu kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti. Daļā maršrutu tiks atklāti jauni reisi, savukārt citos maršrutos to skaits tiks samazināts.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top