sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 29. jūnijs
Vārda dienas svin: Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris

Kokneses novada svētki 2017

Investoriem

Kokneses sporta centrs

Vikingu lielaiva Namesis

RaibblatsVai tu zini, kā rīkoties ārkārtas gadījumos?

attīstības projekts

attīstības projektsKokneses novada Kokneses pagasta bibliotēka

Atkritumu apsaimniekošana Kokneses novadā


Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
 

15. jūnijā Kokneses novada domes jaunievēlētie deputāti pirmajā domes sēdē ievēlēja Kokneses novada domes priekšsēdētāju un domes priekšsēdētāja vietnieku. Sēdi vadīja Kokneses novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Silvija Vēze. Vēlēšanu komisijas vārdā viņa sveica jaunos deputātus: „Paldies par vēlmi darboties un uzņemties atbildību! Lai domājot par Kokneses novada attīstību, jūs vienmēr atcerētos vēlētājiem dotos solījumus. Novēlam prieku, veselību, izturību un prasmi strādāt komandā!”

Balsu skaitīšanas komisijā, kas tika izveidota no Kokneses novada vēlēšanu komisijas locekļiem, darbojās Inga Martinsone, Iveta Straume un Andrejs Pastars.

Domes priekšsēdētāja amatam atklātai balsošanai tika izvirzīti divi kandidāti - domes deputāts Dainis Vingris (Zaļo un Zemnieku savienība) un domes deputāte Gita Rūtiņa (Vienotība). Gita Rūtiņa savu kandidatūru domes priekšsēdētāja vēlēšanām atsauca. Citi priekšlikumi vēlēšanu komisijai netika izteikti, tāpēc balsošana notika par Daiņa Vingra kandidatūru. Atklāti balsojot, ar 11 balsīm par, 1 - pret, 2 - atturas, par domes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēja Daini Vingri.

Sēdes gaitā notika arī domes priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšana. Atklāti balsojot, ar 12 balsīm par, 2 – pret, par domes priekšsēdētāja vietnieku arī atkārtoti ievēlēts Māris Reinbergs.

Kokneses novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļas sagatavotā informācija

Anitas Šmites foto