sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 24. jūnijs
Vārda dienas svin: Jānis

Kokneses novada svētki 2017

Investoriem

Kokneses sporta centrs

Vikingu lielaiva Namesis

RaibblatsVai tu zini, kā rīkoties ārkārtas gadījumos?

attīstības projekts

attīstības projektsKokneses novada Kokneses pagasta bibliotēka

Atkritumu apsaimniekošana Kokneses novadā


Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
 

Pašvaldību vēlēšanām katrs vēlētājs ir reģistrēts noteiktā vēlēšanu iecirknī. Līdz 16.maijam sākotnēji piešķirto vēlēšanu iecirkni iedzīvotāji var mainīt, izvēloties jebkuru citu iecirkni attiecīgās pašvaldības teritorijā vai tajā pašvaldībā, kur vēlētājam pieder nekustamais īpašums. Mainīt vēlēšanu iecirkni pēc nekustamā īpašuma atrašanās vietas ir tiesīgs arī vēlētājs, kurš ir attiecīgā nekustamā īpašuma īpašnieka laulātais, ja īpašums iegūts laulības laikā un zemesgrāmatā nav atzīmes, ka tā ir otra laulātā atsevišķa manta.

Iecirkņa maiņu ir iespējams veikt:

- Kokneses novada domē, iesniedzot pieteikumu dzīvesvietas deklarēšanas darbiniekam (lietvedības sekretāre D.Zariņa, t.65133640)

- Elektroniski Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes mājaslapā www.pmlp.gov.lv, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai internetbankas autentifikāciju.

Piesakot iecirkņa maiņu Kokneses novada domē , jāuzrāda pase vai personas apliecība. Mainot iecirkni uz pašvaldību, kurā vēlētājam pieder nekustamais īpašums, papildus jāuzrāda īpašuma tiesības apliecinošs dokuments (zemesgrāmata vai izziņa no zemesgrāmatas). Ja vēlēšanu iecirkni pēc nekustamā īpašuma atrašanās vietas maina vēlētājs, kurš ir attiecīgā nekustamā īpašuma īpašnieka laulātais, papildus minētajiem dokumentiem jāuzrāda laulības apliecība.