faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaClean rLatvija.lv

Lekcija “Onkoloģisko slimību profilakse un ārstēšana”

23.04.2018 17:30 kur : Kokneses novada dome

Aprīlī notiks lekcijas par onkoloģisko slimību profilaksi un ārstēšanu Kokneses novadā. Lekcijās uzzināsim par onkoloģisko slimību rašanās iemesliem, simptomiem, profilaksi, diagnozes noteikšanas iespējām un ārstēšanu, kā arī par valsts apmaksātā vēža skrīninga iespējām un to, kā patstāvīgi mājas apstākļos veikt krūšu pašizmeklēšanu.

Lekcijas ir bez maksas! Aicināti visi interesenti!

Lekcijas tiek organizētas projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros.

Ko mēs protam?23.04.2018

Laikā, kad gaisā jau jūtama pavasara elpa, Pērses sākumskolā notiek liela rosība. Pavasaris mūsu skolā ir kā apņemšanās mēnesis, kad izvērtējam, kas padarīts vai nepadarīts un kas vēl jāpaspēj. Uzdīgs viss, ko iesēsim! Līdz ar to, šis ir brīdis, kad vēl steidzam uzlabot mācību sasniegumus, steidzam iesēt visu labo, ko varam un  ko protam. Skola ietērpta pavasarī. Gaiteņus rotā sniegpulksteņi, logos zied pavasara ziedi, dzied putni. Paldies skolotājai Vitai Zariņai, kas vienmēr rūpējas, lai skola būtu gadalaiku un svētku noskaņās! Lai arī turpmāk tik pat radošas idejas un darbošanās prieks!

17. februārī skolā satikāmies uz  nu jau par tradīciju esošo  pasākumu “Ko tu proti?” Pasākuma mērķis ir parādīt, ka Iršos aug talantīga jaunā paaudze. Kā pirmie mūs priecēja paši mazākie pirmsskolas grupas bērni. Viņi kopā ar audzinātāju Baibu rādīja pirkstiņrotaļas, dziedāja dziesmas. Audzinātāja Biruta kopā ar vecākās grupiņas bērniem bija sagatavojoši pašsacerētu dzejoli.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Donoru diena Koknesē23.04.2018

9. maijā no pulksten 10  līdz 13 Kokneses kultūras namā Valsts asinsdonoru centra rīkotā donoru diena. Laipni aicināti Kokneses novada donori!

printēt

Tuvojas konkursa noslēgums23.04.2018

Līdz 26. aprīlim skolēni vēl var iesniegt darbus konkursam „Vēstures notikumi Kokneses novadā 100”, nosūtot tos uz e-pastu: libazukule@inbox.lv, - Lībai Zukulei, Kokneses novada politiski represēto nodaļas pārstāvei. Jau šī gada sākumā Kokneses novada politiski represēto nodaļa sadarbībā ar Likteņdārza īstenotāju „Kokneses fondu” izsludināja konkursu skolēniem ar mērķi iesaistīt jaunatni Latvijas vēstures izzināšanā un kultūras mantojuma nozīmes izpratnē, apzināt un apkopot stāstus, kas atklātu dzimtās vietas vēsturi. Konkursa ietvaros skolēni, uzklausot vecākus, vecvecākus, radiniekus, kaimiņus un katru, kas var palīdzēt ar informāciju, tiek aicināti uzklausīt un apkopot stāstus par dzimto vietu un darbīgiem cilvēkiem. 

printēt Lasīt visu ziņu

“Krāsaino smilšu spēļu nodarbības” Bebros

23.04.2018 09:00 - 10:00 kur : Bebru pamatskola

Krāsaino smilšu terapijas nodarbības bērniem no 4 - 12 gadu vecumam Bebru pagastā notiks 23.aprīlī Bebru pamatskolā un 8.maijā PII “Bitīte”. Nodarbības ir BEZ MAKSAS!

Smilšu spēļu terapija palīdz bērnam paust emocijas, iemācīties tās kontrolēt. Darbošanās ar smiltīm palīdz atbrīvoties no iekšējās spriedzes. Smilšu krāsošanas process (attīrīšana, sijāšana) harmonizē un sniedz rāmumu.

Nodarbības tiek organizēts projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros.

Informācija Kokneses novada politiski represēto nodaļas biedriem23.04.2018

24. aprīlī pulksten 14 Kokneses novada Sociālā dienesta ēkā: senioru klubiņa "Pīlādzītis" telpā 2. stāvā, uz sapulci aicināti Kokneses novada politiski represēto nodaļas biedri, lai apspriestu aktuālus jautājumus. Lūgums visiem ierasties!

Kokneses novada politiski represēto nodaļas valde


printēt

Notiks Starptautiskajai ģimenes dienai veltīta konference23.04.2018

12.maijā Jēkabpils Tautas namā notiks Starptautiskajai ģimenes dienai veltīta konference „Kam pieder laiks?”. Aktualizējot laika trūkuma izraisītā stresa, fragmentāru attiecību un pašvērtējuma problēmu un meklējot risinājumus, konferencē dzirdēsim trīs dažādu jomu pārstāvjus. Konferenci organizē biedrība kristīgai paaudžu kopienai „Tilts”.

  Lekcijā „Kam pieder laiks?” katoļu priesteris un Kalna svētību kopienas vadītājs Andrejs Mediņš aktualizēs laika lietojuma filozofiskos aspektus un dalīsies savās atziņās par cilvēka un laika attiecībām. Andrejs Mediņš Bruknas muižā izveidojis kopienu, kurā palīdz atkarībās nonākušiem jauniešiem atrast savu ceļu.

 Lekcijas „Laiks bērniem” ietvaros emocionālās labsajūtas un attiecību eksperte psiholoģe Iveta Aunīte akcentēs pozitīvās audzināšanas un disciplinēšanas principus un runās par paaudžu sadarbību. Praktiskā psiholoģe strādā dažādos projektos, sniedz konsultācijas, vada lekcijas. Populāros medijos regulāri tiek publicēti I.Aunītes komentāri par sabiedrībā aktuālām tēmām.

printēt Lasīt visu ziņu

Ķer dzīvot dienas un pārvērš fotogrāfijās

20.04.2018 16:00 kur : Kokneses tūrisma informācijas centrs

Kokneses tūrisma centrā gandrīz gadu bija skatāmas koknesieša Alda Dobenberga gleznu izstādes. Turpinot iesākto tradīciju, popularizēt sava novada māksliniekus, vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem ir iespējams iepazīt atkal jaunu un savādāku pasaules redzējumu. Šoreiz – tas ir foto stāsts par Latgales cilvēkiem, tverts ar Elīnas Kursītes fotokameru.

20. aprīlī tūrisma centra izstāžu zālē tika atklāta novadnieces Elīnas Kursītes fotogrāfiju izstāde, kas tapusi projektā "Latvijas zelta podi". Koknese ir Elīnas dzimtā puse, te dzīvo viņas ģimene, tāpēc, lai cik tālu vestu viņas meklētājas gars, Koknese ir kā pietura, kur piestāt un pabūt kopā ar saviem tuvajiem. Priecājamies, ka izstādes atklāšanas dienā Elīna bija kopā ar mums, lai dalītos savā radīt priekā un satiktos ar savējiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top