faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaClean rLatvija.lv

Ģimenes veselības diena – sportam un atpūtai Iršos

02.06.2018 10:00

2. jūnijā Iršos notiks Ģimenes veselības diena - sportam un atpūtai, kuras ietvaros notiks dažādas aizraujošas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem! Pasākums un tajā visas paredzētās aktivitātes ir BEZ MAKSAS! Iršu pagasta iedzīvotājus un ciemiņus priecēs nūjošanas apmācība fizioterapeites Žanetes Vingres vadībā, uztura meistarklase uztura speciālistes Ilzes Začestes vadībā, kuras laikā iedzīvotājiem tiks pastāstīts par veselīga uztura pamatprincipiem un kopā pagatavotas un baudītas veselīgas uzkodas no sezonai raksturīgiem produktiem, notiks arī loka šaušana, cirvja mešana un šķēpa mešana mērķī, kā arī vienlaicīgi norisināsies Kokneses novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā. Arīdzan no sportiskām aktivitātēm tiks piedāvāta orientēšanās “Īsts irsēnietis” pludmales volejbols “Ģimenīte”, bet pasākuma sagurušajiem apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt “treniņu bez piepūles” jeb draudzīgos šaržus karikatūrista vadībā un “greizos spoguļus”. Aicināti visi interesenti!

Pasākums tiek organizēts projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros

Izstāde “Latvijas lauki gadsimtu griežos” uzsāk ceļojumu pa Latviju21.05.2018

Biedrības “Latvijas Zemnieku federācijas” konkursa “Latvijas lauki gadsimtu griežos” kopīgi sagatavotā dāvana Latvijai - skaistāko darbu izstāde ir uzsākusi savu ceļojumu pa Latviju.

Līdz 3. jūnijam izstādes darbi - fotogrāfiju salikumi “Zemnieka darbs cauri gadsimtiem” un “Lauku sēta cauri gadsimtiem”, un zīmējumi „Latvijas lauku ainava” būs apskatāmi Kokneses Tūrisma informācijas centrā, 1905. gada ielā 7, Koknesē. Pēc tam tā ceļos uz Rīgu - Latvijas Nacionālo bibliotēku un Zemkopības ministriju.

Konkursa labāko darbu autoru apbalvošana un izstādes atklāšana un notika 4. maijā Likteņdārzā. Konkursantus bija ieradušies sveikt gan draugi un radi, gan skolotāji un pašvaldību pārstāvji, kopā pulcējot vairāk nekā 160 apmeklētāju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Pēdējā zvana dienā skan muzikāls stāsts21.05.2018

18. maijā, kā visā Latvijā, arī Bebru pamatskolā trīspadsmit devītās klases skolēniem skanēja zvans uz pēdējo stundu šajā skolā. Vēl tikai brīdis, un klāt pirmie eksāmeni. Vēl tikai brīdis un skolēni kļūs par absolventiem, citu skolu audzēkņiem. Devītās klases beigšana pēc pirmsskolas iestādes durvju aizvēršanas ir pirmais svarīgākais, pie tam patstāvīgi veiktais posms karjeras izglītībā, tāpēc tik nozīmīgs. Ak, mirkli apstājies!

Atmiņām no sākumskolas laikiem, skolas direktores, audzinātājas Dz. Žmuidenes un 8. klases nākotnes vēlējumiem uz mazu brīsniņu izdodas aizsprostot laika straujo tecējumu, bet 9. klases sagatavotais muzikālais stāsts klātesošajiem lika griezties savdabīgā laika ratā – te uz priekšu (re, ko izdomājuši, kādi viņi mūsdienīgi!) un te atpakaļ (rau, kā patiesībā bija!). Skolas kolektīvam un vecākiem devītie izdziedāja savu izglītošanos Bebru pamatskolā deviņu gadu garumā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Audzēkņu uzņemšana Kokneses Mūzikas skolā

28.05.2018 18:00 kur : Kokneses mūzikas skola

Kokneses Mūzikas skola

2018./2019.m.g.uzņem audzēkņus

šādās specialitātēs:

  •  akordeona spēle
  • klavierspēle
  • vijoles spēle
  • saksofona spēle
  • trompetes spēle
  • trombona spēle
  • tubas spēle
  • eifonija spēle
  • kora klase

 Konsultācijas  2018.gada 28.maijā plkst.18.00

Eksāmens 2018.gada 30.maijā plkst.18.00

 Kontakttālruņi: 65161292; mob.29856079

Adrese: Lāčplēša iela 7,  Kokneses pagasts,     Kokneses novads

Izlaidums Kokneses Mūzikas skolā

25.05.2018 18:00 kur : Kokneses mūzikas skola

25.maijā plkst. 18.00 Kokneses Mūzikas skolā IZLAIDUMS

Pludmales volejbols un strītbols Koknesē

21.05.2018 18:00 - 21:00 kur : Kokneses sporta centrs

21.maijā notiks pludmales volejbola un strītbola turnīrs visiem spēlētgribētājiem plkst. 18:00 Kokneses stadionā! Notiks arī dažādi konkursi un viktorīnas spēļu starplaikos. Pasākums ir bez maksas!

Pasākums tiek organizēts projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros.

Apbalvoti represēto nodaļas rīkotā konkursa dalībnieki21.05.2018

10. maijā Vecbebru tehnikumā profesionālās izglītības iestādes pulcējās kopīgos svētkos ar radošām aktivitātēm "Radi. Rādi. Raidi". Pasākuma laikā notika Kokneses novada politiski represēto nodaļas skolēniem rīkotā konkursa „Vēstures notikumi Kokneses novadā 100” labāko darbu autoru apbalvošana. Lība Zukule, konkursa žūrijas pārstāve, informē, ka šajā konkursā piedalījās 9 skolēni, kuri pētīja savas dzimtas, novada un Latvijas vēsturi.  Kokneses novada politiski represēto nodaļas un nodibinājuma „Kokneses fonds” balvas saņēma Patrīcija Ozoliņa, Marija Černova un Markuss Ūtēns no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas, Ramona Bičenko, Elīna Deņisova, Viktoria Calane, Viktorija Augule un Dāvids Makārovs–Plātiņš no Bebru pamatskolas, kā arī Pērses sākumskolas skolnieks Matīss Šutka.

printēt Lasīt visu ziņu

Ar Sama modināšanas svētkiem atklāta tūrisma sezona!

19.05.2018 08:00 kur : Koka skulptūra “Mūžībai” Kokneses parkā

19. maijā Kokneses parkā pirmo reizi notika tradicionālie Sama modināšanas svētki. Šopavasar senatnīgais parks uzziedējis krāsainu tulpju krāšņumā, nu gluži kā maza daļiņa no tulpju zemes Holandes! Tāpēc noteikti var sacīt, ka šajā reizē dižais Daugavas iemītnieks Sams, pamodināts ar Tvīda braucēju velosipēdu zvaniņu skaņām, aicināja svinēt arī Kokneses parka svētkus, jo katrā parka stūrītī apmeklētājus gaidīja kāds svētku pārsteigums un plīvoja Hanzas svētku karodziņi.

Ar Sama modināšanas svētkiem tiek atklāta jaunā tūrisma sezona, tāpēc šos svētkus organizēja Kokneses novada domes Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa sadarbībā ar citām pašvaldības iestādēm.

Svētkos gaidīti ciemiņi bija pašdarbības kolektīvi un amatnieki no Jēkabpils un Lietuvas pilsētām Rokišķiem un Plunģes, jo ar šīm pašvaldībām Kokneses novada domei norit kopīgs sadarbības projekts tūrisma pakalpojumu attīstībā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (159) galerija (115)

Latvijas Pasts izdod Likteņdārzam veltītu pastmarku18.05.2018

Šodien 18. maijā, Likteņdārzā, Koknesē, notika jaunās Latvijas Pasta pastmarkas Likteņdārzs – tautas dāvana Latvijai svinīgā prezentācija un pirmās dienas zīmogošana, kurā piedalījās „Kokneses fonda” padomes priekšsēdētājs Vilis Vītols, Kokneses domes priekšsēdētājs Dainis Vingris un Latvijas Pasta pārstāvji.

 Atklājot jauno pastmarku, Latvijas Pasta Pasta vērtszīmju un filatēlijas departamenta vadītājs Edmunds Bebrišs sacīja, ka ir pārliecināts, ka jaunais filatēlijas izdevums būs lielisks ziņnesis pasaules sabiedrībai: “Latvijas Pasta veltījums mūsu valsts simtgadē ceļos uz tuvām un tālām zemēm visā pasaulē, popularizējot unikālo piemiņas vietu – Likteņdārzu, – vietu, kur satiekas pagātne, tagadne un nākotne!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Aicina uz uzņēmēju tikšanos Aizkrauklē17.05.2018

23.maijā plkst. 10:00, Domes sēžu zālē (1.st.) Lāčplēša ielā 1, Aizkrauklē

 Laiks: 2018. gada 23.maijā

Vieta: Domes sēžu zālē (1.st.), Lāčplēša ielā 1, Aizkrauklē

 DIENAS KĀRTĪBA 

printēt Lasīt visu ziņu

Jaunieši aicināti piedalīties Latvijas - Japānas apmaiņas programmā16.05.2018

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina Latvijas jauniešus piedalīties Starptautiskā jaunatnes attīstības apmaiņas programmā starp Latviju un Japānu (International Youth Development Exchange Program). Apmaiņas ietvaros šī gada rudenī 14 jaunieši no Japānas viesosies Latvijā, lai uzzinātu vairāk par Latviju un tās kultūru, un 9 jaunieši no Latvijas dosies uz Japānu, lai labāk iepazītu Japānas kultūru.

Lai pieteiktos dalībai programmā, līdz 30. maijam jāatsūta savs CV un jāaizpilda pieteikuma anketa, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi vladislava.skele@jaunatne.gov.lv.

Latvijas – Japānas apmaiņas programmas mērķis ir veidot labāku sapratni un draudzīgas attiecības starp Latvijas un Japānas jauniešiem, tādējādi stiprinot starptautisko sadarbību un dodot iespēju jauniešiem labāk iepazīt un izprast abu valstu kultūru un sabiedrību, kā arī veicināt jauniešu līderību globālā līmenī.

printēt Lasīt visu ziņu

Uzaicinājums uz Likteņdārzam veltītas pastmarkas prezentāciju un pirmās dienas zīmogošanu09.05.2018

Šī gada 18. maijā Latvijas Pasts laidīs klajā pirmo īpaši Likteņdārzam veltīto pastmarku. Saistībā ar šo notikumu, aicinām plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus un filatēlistus uz īpašo pastmarkas prezentācijai veltīto pasākumu un pirmās dienas zīmogošanu piektdien, 18. maijā, no plkst. 10:00 līdz 17:00 Likteņdārzā.

 Pastmarkas svinīgā prezentācija notiks plkst. 11:00 Likteņdārza amfiteātrī un tajā piedalīsies satiksmes ministrs Uldis Augulis,  „Kokneses fonda” padomes priekšsēdētājs Vilis Vītols, Kokneses domes priekšsēdētājs Dainis Vingris un Latvijas Pasta pārstāvji.

  “Uzņēmums Latvijas Pasts kopš 2009. gada ir atbalstījis Likteņdārzu. Tā pirmajos tapšanas gados Latvijas Pasta nodaļās bija iespēja ziedot Likteņdārzam, iegādājoties ziedojumu zīmes, kuru ideju „Kokneses fonds” aizguva no Brīvības pieminekļa ziedojumu vākšanas. Šogad – Latvijas simtgadē - tiks izdota Likteņdārza pastmarka, kuras centrā ir amfiteātris pie Daugavas. Mēs esam ļoti gandarīti un priecīgi par šo notikumu,” saka Likteņdārza idejas autors Vilis Vītols.

 Pastmarkas fotogrāfijas autors ir Gatis Balodis, bet dizaina autors – Arvils Feldmanis no SIA „St. Brothers Brand Agency”, kuri jau vairākus gadus ziedo Likteņdārzam savu radošo darbu. Likteņdārza pastmarkas vērtība būs 61 eiro cents.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Projektu darbu prezentācijas16.05.2018

11. maijā Bebru pamatskolā tika prezentēts projektu darba laikā paveiktais. Visa skola strādāja pie vienas tēmas, proti, “Latvija lepojas”, sākumskolas klasēm un individuālā darba veicējiem brīvi izvēloties nozari, kurā izpētīt valstiski svarīgo un vērtīgo. Projektu darbs vienlaikus veicināja patriotisko jūtu dziļumu un noturīgumu.

No 1. līdz 6. klasei skolēni bija izvēlējušies izpētīt tuvējās apkārtnes uzņēmējdarbību, iepazīstot un izpētot “Ievas siera” un “Ķeipenes piparkūku” veiksmes stāstus, uzzinot ko vairāk par Bebru pagasta iedzīvotāju nodarbošanos, hobijiem, tostarp savu un līdzcilvēku attiecībām ar sportu. 2. klases skolēni ar lielu interesi dzīvoja līdzi nacionālā varoņa Lāčplēša gaitām agrāk un šodien. Un tā ar dziesmām, rotaļām, foto galerijām un izvērtējošiem rezumējumiem tika īstenota prasme reklamēt sava darba rezultātu un ieinteresēt auditoriju.

7. – 9. klases projektu darbu tēmas bija “Pasaulē pazīstami latvieši”, “Latviešu zinātnieki”, “Vispārīgie latviešu Dziesmu un Deju svētki”, “Nacionālā atmoda”, “Brīvības piemineklis” un citas. Uz projektu darbu prezentāciju skolā darbu vadītāji izvirzīja augstāk novērtēto darbu autorus, un tie bija J. Tomaševskis (9. klase), R. Zukulis (9. klase), R. Šerna (9. klase), L. Saldava (9. klase), K. J. Kmita (7. klase), K. Knēģere (7. klase).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top