sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 24. jūnijs
Vārda dienas svin: Jānis
 

8.aprīlī Rīgā, Skonto sporta kompleksā, sešpadsmito reizi notika tradicionālās skolu jaunatnes volejbola sacensības "LĀSES KAUSS 2017".

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas sportisti bija ieguvuši tiesības pārstāvēt savu skolu pamatskolas zēnu un vidusskolas jauniešu grupās. Lāses kausa finālā piedalījās 123 komandas no Latvijas skolām, kas pārstāvēja 48 novadus. Kokneses novadu pārstāvēja arī Bebru pamatskolas meiteņu komanda.

Kokneses vidusskolas 7.- 9.klašu zēnu komanda šajā turnīrā izcīnīja 1.vietu, uzvarot visus pretiniekus deviņās spēlēs pēc kārtas. Tas nozīmē, ka visas spēles bija emocijām bagātas, spraigas un ļoti atbildīgas. Komandā spēlēja Edgars Kalnozols, Aldis Sproģis, Raivis Pālēns, Matīss Zaļais, Jurģis Rēķis, Dāvis Derkačs, Matīss Šumskis, Helmuts Sokolovs un Mareks Koļesņikovs.

Vidusskolas jauniešu komanda arī trīsdesmit komandu konkurencē augsto izcīnīja 6.vietu. Vidusskolniekiem pavisam maz pietrūka, lai iekļūtu to četru komandu skaitā, kas dienas beigās cīnās par galvenajām balvām. Komandā spēlēja Niklāvs Vingris, Jānis Andrejevs, Ričards Bringa, Viesturs Mozga, Renāts Cīrulis, Ralfs Uškāns un Ģirts Lasmanis.

Līdzjutēju lomās šoreiz iejutās skolas direktors Māris Reinbergs, skolotājas Sandra Māliņa un Inese Vancāne, kā arī komandas treneris - sporta skolotājs Ivars Māliņš.

Ivars Māliņš,

volejbola treneris