sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 24. jūnijs
Vārda dienas svin: Jānis

Kokneses novada svētki 2017

Investoriem

Kokneses sporta centrs

Vikingu lielaiva Namesis

RaibblatsVai tu zini, kā rīkoties ārkārtas gadījumos?

attīstības projekts

attīstības projektsKokneses novada Kokneses pagasta bibliotēka

Atkritumu apsaimniekošana Kokneses novadā


Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
 

Ziemas tumšie mēneši ir pagājuši un varam priecāties par pavasari. Dienas kļūst garākas, laikapstākļi siltāki un lielā pavasara rosība ir sākusies! Kokneses novada domes Komunālās nodaļas darbinieki, pagastu pārvaldes un iestādes rūpējas par skaistu un sakoptu vidi mūsu novadā. Greznās ziedu kompozīcijas, īpaši veidotās dekorācijas un sakoptā vide koknesiešus un viesus iepriecina gan ikdienā, gan svētku laikā. Pēc ziemas perioda pilnā sparā rit pavasara teritoriju uzkopšanas darbi – tiek grābtas lapas, vākti atkritumi un slaucītas ietves. Pašvaldība aicina ikvienu iedzīvotāju iesaistīties novada sakopšanā, spodrinot savas mājas pagalmus un piegulošās teritorijas. Aprīli varam saukt par Spodrības mēnesi, jo tad rosāmies ne tikai savā novadā, bet piedalāmies arī Lielajā Talkā, kad talko visā Latvijā. Lielā Talka šogad notiks 22.aprīlī, kas turklāt ir arī Pasaules Zemes diena. Pirmo reizi kopā ar visiem oficiāli talkos latvieši Eiropā, iesaistoties Eiropas Latviešu apvienībai (vairāk informācija: http://www.ela.lv/).

Tradicionāli Lielās Talkas kartē būs atrodami arī vairāki talkošanas punkti ar organizētiem pasākumiem Kokneses novadā. Precīzu informāciju var iegūt mājas lapā www.talkas.lv , kā arī pie Kokneses novada talku koordinatores Benitas Peciņas, tālr. 29421728, e-pasts benita.pecina@koknese.lv. Ja vēlaties pieteikt savu talkošanas vietu, tad par šīm talkošanas vietām jāziņo novada koordinatoram, tikai tad plānotā talka tiks reģistrēta un iekļauta Lielās Talkas pasākumu plānā, kā arī ievadīta mājas lapā www.talkas.lv. Talkas reģistrēt var tikai novada talku koordinators!

Viena no talkošanas vietām šogad būs Kokneses pagastā, „Likteņdārzā”. Atbildīgais par talkas norisi - Jānis Bergmanis, tālr.26543015. Sīkāka informācija par plānotajiem darbiem un pieteikšanās pie J.Bergmaņa.

Aicinām iesaistīties pašvaldības un novada organizētajos pasākumos, lai Latvija patiešām ir zaļākā, tīrākā un skaistākā vieta uz pasaules!

Informējam, ka šogad Lielajai Talkai ir jauns konkurss, kurā aicinām ikvienu sagatavot video par Latvijas zaļo tēlu – Latvijas vizītkarti. Konkursā var piedalīties visi interesenti bez ierobežojumiem. Konkursa nolikums atrodams šeit: http://talkas.lv/2017/03/22/lielas-talkas-konkurss-latvijai-but-zalai/

Kokneses novada talku koordinatore Benita Peciņa