sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 30. maijs
Vārda dienas svin: Lolita, Vitolds
 

Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Irši” ar projektu „Būt skaistiem un vienotiem arī mēģinājumos” piedalās talantu konkursa „Maksmimālisti” kategorijā „Kolektīvs”. „Mēs sapņojam par skaistiem un ērti pavadītiem mēģinājumiem vienotos mēģinājumu tērpos - siltajās jaciņās, meitenes svārkos, puiši šortos. Deju kolektīvu raksturot dažos vārdos ir viegli - MUMS PATĪK DEJOT! VPDK "Irši" ir kolektīvs ar bagātu pieredzi - pagājušajā gadā nosvinēta jau 25. jubileja, izdejoti ne tikai vairāki Dziesmu un Deju svētki, bet arī dažādi festivāli ārpus Latvijas robežām - Lietuvā, Ungārijā, Vācijā, Polijā un Slovākijā. Krāšņi koncertu tērpi mums jau ir, bet lolojam sapni par tikpat skaistiem un galvenais - VIENOTIEM mēģinājumu tērpiem.” – dejotāji teic projekta pieteikumā.

Martā turpinās interneta balsojums par talantu konkursa „Maksimālisti” iesniegtajiem sapņu, vēlmju un vajadzību pieteikumiem. Par vidējās paaudzes deju kolektīva „Irši” konkursa pieteikumu iespējams balsot konkursa mājas lapā http://www.maksimalisti.lv/lv/details/133/, savu balsi var atdot ar sociālo tīklu – Facebook, Draugiem.lv vai Twitter – kontu starpniecību Tieši tautas balsojums noteiks mēneša uzvarētājus 31. martā un arī „Grand Prix” uzvarētājus katrā no kategorijām konkursa noslēgumā.

Konkurss „Maksimālisti” ir uzņēmuma SIA „Maxima Latvija” atbalsta iniciatīva, kas šogad tiek uzsākta 2017. gada 9. janvārī. Kopējais atbalsta fonds ir 22 000 eiro.

Atbalstīsim savējos! Palīdzēsim vidējās paaudzes deju kolektīvam „Irši” piepildīt vēlmi arī mēģinājumos dejot skaistos un vienotos tērpos!