sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 26. jūnijs
Vārda dienas svin: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis

Kokneses novada svētki 2017

Investoriem

Kokneses sporta centrs

Vikingu lielaiva Namesis

RaibblatsVai tu zini, kā rīkoties ārkārtas gadījumos?

attīstības projekts

attīstības projektsKokneses novada Kokneses pagasta bibliotēka

Atkritumu apsaimniekošana Kokneses novadā


Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
 

Sestdien, 11. februārī atzīmējot Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centra 11. dzimšanas dienu pie mums viesojās organizācija „Luterāņu stunda” ar sagatavoto programmu „Laiks dejot”. Pasākuma ietvaros bēriem un jauniešiem bija iespēja apgūt hip-hop dejas pamatus, hip-hop mūzikas pavadībā. Stundu garā nodarbībā, kopā ar deju studijas DanceBeat treneri Niku, bērni un jaunieši iemācījās lielisku deju, kuru turpināja pilnveidot arī pēc pasākuma. Kamēr jaunieši zālē apguva deju soļus, tikmēr citā telpā, bērniem līdzi atnākušās mammas un Sociālā dienesta vadītāja kopā ar organizācijas „Luterāņu stunda” pārstāvi Ēriku, pārrunāja vecāku lomu ģimenē mūsdienu apstākļos, kā arī to – kā saskaroties ar grūtībām, nekrist izmisumā un panikā, bet meklēt ceļus, lai mainītu situāciju uz labu.

Trīs Dienas centra jaunietes – Annija, Anžela un Samanta pasākumam bija sagatavojušas arī savas divas dejas – vienu funky stilā un otru ča-ča-ča, kuras apguvušas dejojot līnijdejas. Jaunapgūtā hip-hop deja pasākuma noslēgumā arī tika atrādīta vecākiem.

Pēc dejām bērni un jaunieši, baudot svētku kliņģeri, izteica vēlmi sadarbību ar viesiem no „Luterāņu stundas” turpināt un apsolīja nākamajā tikšanās reizē iemācīto deju atrādīt. Pasākuma noslēgumā visi klātesošie dalībnieki saņēma dāvaniņas no organizācijas, par ko bērniem un jauniešiem bija liels prieks.

Paldies organizācijai „Luterāņu stunda” un tās pārstāvjiem Ērikam un Nikam par jauki un jautri pavadīto dienu!

Kokneses ĢADC vadītāja

Dina Bardinska