sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 30. maijs
Vārda dienas svin: Lolita, Vitolds
Investoriem

Kokneses sporta centrs

Vikingu lielaiva Namesis

RaibblatsVai tu zini, kā rīkoties ārkārtas gadījumos?

attīstības projekts

attīstības projektsKokneses novada Kokneses pagasta bibliotēka

Atkritumu apsaimniekošana Kokneses novadā


Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
 

Februāra spilgtākie notikumi un bibliotekāro stundu piedāvājums Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā! 7. februāris – Drošāka interneta diena! – padomi, testi, spēles un filmiņas par drošību i-netā un 10 padomi vecākiem, lai mazinātu bērnu mobilo ierīču lietošanu! Vari pieteikt arī citu dienu, lai atnāktu ar visu klasi un nostiprinātu vai pārbaudītu savas zināšanas i- neta drošības jautājumos. 15. februāris - Ēnu diena! Vēl līdz 5. februārim vari pieteikties portālā www.enudiena.lv un izpētīt mūsu ikdienas darbu Bērnu nodaļā vai pieaugušo pusē!

16. februāris - Vispasaules skaļās lasīšanas diena! “Lasi skaļi, maini pasauli”. Skaļi lasīsim un klausīsimies stāstus un dzejoļus no latviešu autoru grāmatām. To darīsim adaptējot Nīderlandes lasīšanas veicināšanas programmu. Kāda tā ir? Nāc un uzzini!

21. februāris - Starptautiskā dzimtās valodas diena. Iepazīsim Valodu koku, lasot un klausoties Gundegas Sējas stāstu “Valodu koks” no grāmatas “Kā es ar Opi braucu Latviju lūkoties”. Pārbaudīt savas prasmes dzimtās valodas jautājumos vari atnākt arī ar visu klasi, iepriekš piesakot jums izdevīgāko dienu un laiku.

28. februāris – “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrijas 2016 “noslēgums! Pasākums žūrijas ekspertiem. Lai apmeklētu bibliotēku ar klasi, grupiņu vai lielāku domubiedru kompāniju, piesakies - klātienē bibliotēkā, pa tel. 26309980 vai e-pastu bibliotekas@koknese.lv .

Antra Vasiļevska,

Kokneses pagasta bibliotēka

Bērnu nodaļa