Slidotavas laukums un trase uz Ornicānu dīķa Vecbebros izmantojama vēl šajā nedēļas nogalē15.01.2021

whatsapp_image_2021_01_09_at_19_43_26.jpgBrīvdabas slidotavas laukums un trase uz Ornicānu dīķa Vecbebros izmantojama vēl šajā nedēļas nogalē 16. un 17. janvārī. Turpmākā laikā slidotavu nav plānots uzturēt, jo uz trases no krastiem caur atraktā sniega vaļņiem sāk sūkties ūdens. Labvēlīgu laika apstākļu gadījumā un mazu nokrišņu apstākļos, pēc iespējas tiks izvērtēta laukuma uzturēšana.

Aicinām izmantot šobrīd pieejamo slidotavu un ap 400 garo trasi, lai apgūtu un stiprinātu slidošanas prasmes, vaigu vaigā skatītu skaistas ziemas dienas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Piedalies biznesa ideju konkursā "ESI UZŅĒMĒJS KOKNESES NOVADĀ!"13.10.2020

afisa_2020.jpgTiek izsludināts ikgadējais biznesa ideju konkurss „ESI UZŅĒMĒJS KOKNESES NOVADĀ!”. Aicinām konkursā piedalīties ikvienu fizisku vai juridisku personu, kurai ir biznesa ideja un kura ir gatava to attīstīt saimnieciskās darbības uzsākšanai, jaunu pakalpojumu vai produktu radīšanai Kokneses, Bebru vai Iršu pagastā.

Konkursa pirmo trīs vietu ieguvēji savu biznesa ideju realizācijai saņems naudas balvas (1.vieta – 1 500,00 euro, 2.vieta – 1000,00 euro, 3.vieta – 700,00 euro).

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir no 2020.gada 2.novembra līdz 2021.gada 5.februārim, plkst. 15:00.

Pieteikumi jāsagatavo atbilstoši konkursa nolikuma prasībām un jāiesniedz personīgi vai sūtot pa pastu Kokneses novada domē (2.stāvs, 2.kab.), Melioratoru ielā 1, Koknesē, vai ar elektronisko parakstu sūtot uz e-pastu dome@koknese.lv   

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām piedalīties Kokneses novada iedzīvotāju aptaujā! 18.12.2020

koknesesnov_kr_jpg_samaz.jpgJa esi Kokneses novada iedzīvotājs, aicinām Tevi aizpildīt aptaujas anketu.

Aptauja elektroniskā formā ir pieejama šeit: Aptaujas anketa

Kokneses novada dome ik gadu organizē aptauju ar mērķi noskaidrot Kokneses novada iedzīvotāju viedokli par dzīves kvalitāti novadā, par novada attīstības iespējām, problēmām un to iespējamiem risinājumiem, un lai sagatavotu priekšlikumus Kokneses novada attīstības programmas Rīcības plāna pilnveidošanai, Kokneses novada attīstības programmas 2020. – 2026. gada uzraudzības ziņojuma 2020. – 2026. gadam izstrādei.

Anketa ir anonīma un aptaujas rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā.

Iedzīvotāju aptauja notiek no 2020.gada 14.decembra līdz 2021.gada 15.februārim.

printēt Lasīt visu ziņu

Noderīga informācija sociālā dienesta klientiem08.01.2021

Lai mazinātu saslimstības ar koronavīrusa COVID-19 izplatīšanos, un ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju, sociālais dienests turpina darbu, ievērojot sekojošus ierobežojumus:

  1. atceļ klientu konsultācijas klātienē, klientu konsultēšana darba telpās pieļaujama tikai galējas nepieciešamības gadījumos, kad attālināti to nav iespējams izdarīt, tikšanās laikā gan darbiniekam, gan klientam ir noteikts lietot individuālos aizsardzības līdzekļus;
  2. veic klientu apsekošanu dzīvesvietā tikai īpašos gadījumos, kas saistīti ar krīzes situāciju un iepriekš neparedzētiem apstākļiem, kas apdraud personu veselību un dzīvību, veicot klientu apsekošanu dzīvesvietā, darbinieki lieto individuālos aizsardzības līdzekļus;
  3. atceļ klientu apsekošanu dzīvesvietā, ja klients ir ziņojis, ka viņa sociālā situācija nav mainījusies;
  4. tiek pagarināti pakalpojumu pārvērtēšanas termiņi līdz laikam, kad ārkārtējā situācija tiks atcelta;
  5. sociālās palīdzības pabalstu izmaksu nodrošina, veicot pārskaitījumus uz klientu norādītajiem kontiem, maksimāli izvairoties no izmaksas skaidrā naudā;
  6. dokumentus pieņem attālināti, klienti tos var iesniegt izmantojot pasta pakalpojumus, nosūtot parakstītu ar drošu elektronisko parakstu e-pastā vai ievietojot iesniegumu sociālā dienesta priekštelpā novietotajā pastkastītē. Aizpildot iesniegumu, lūgums precīzi norādīt iesniedzēja personas kontaktinformāciju;
  7. nesniedz dušas pakalpojumu;
  8. veļas mazgāšanas pakalpojumu nodrošina tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Pakalpojumu jāpiesaka telefoniski, zvanot dežurantei uz t.26479372

 Ja izsniegtās trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes (personas) izziņas  derīguma termiņš beidzies valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā, tas ir uzskatāms par pagarinātu uz ārkārtējās situācijas laiku un vienu kalendāra mēnesi pēc ārkārtējās situācijas beigām. Šobrīd tas ir līdz 2021.gada 31.martam. Informāciju par trūcīgas un maznodrošinātas ģimenes (personas) izziņas  derīguma termiņu klienti var uzzināt, sazvanoties ar sociālā dienesta darbiniekiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Apkopoti Zemgales Kultūras programmas – 2020 ieviešanas rezultāti12.01.2021

012_magazina_ainars_001.jpgkkf_logo.jpgApkopoti Latvijas Kultūrkapitāla fonda un akciju sabiedrības Latvijas Valsts meži atbalstītās Zemgales Kultūras programmas – 2020 ieviešanas rezultāti. Pašvaldību, nevalstisko organizāciju un privātpersonu konkursam iesniegto un apstiprināto projektu ieviešana noritējusi vīrusa Covid – 19 pandēmijas izraisītu ierobežojošu faktoru ietekmē, taču kopumā, nepilna gada laikā paveiktais devis būtisku pienesumu reģiona kultūras vērtību saglabāšanā un popularizēšanā, kultūrvides līdzsvarotā un kvalitatīvā attīstībā.

printēt Lasīt visu ziņu

Riekstiņciema rūķi iepriecina līdzcilvēkus12.01.2021

20201224_114844.jpgPirmssvētku laikā, gada nogalē, arī Iršu un Bebru pusē, ievērojot nepieciešamās distances, ļaudis apciemoja Grinčs, kurš šogad nebija plānojis nozagt Ziemassvētkus. (Izrādās, kāds ''svešais'' to bija izdarījis viņa vietā). Neraugoties uz to, ikviens jau zina, ka Ziemassvētkus nozagt nevar, jo tās ir sajūtas, kuras vienmēr ir mūsu sirdīs. Jau trīspadsmito gadu Riekstiņciema rūķu pulkā top dāvanas un dāvaniņas, pakas un paciņas, lai iepriecinātu līdzcilvēkus mums līdzās. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top