faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Iedzīvotāju aptauja par novada pilsētas statusa noteikšanu Kokneses ciemamKoknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Īstenots VKKF projekts "Kokneses mūzikas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošana"22.05.2019

Šogad ieskaites klavierspēles specialitātē Kokneses mūzikas skolā notiek pacilātā gaisotnē, jo ieskaišu darbi jau tiek spēlēti uz jaunā Yamaha B3 pianīna, kas iegādāts ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu. Jaunais pianīns ar savu skanējumu priecē gan klausītājus, gan jaunos mūziķus, un nenoliedzami, daudz interesantāk, patīkamāk un kvalitatīvāk apgūt instrumenta spēles prasmes ir uz jauna mūzikas instrumenta. Pianīns iegādāts Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītajā projektā Nr.2019-1-MDM-M02029  "Kokneses mūzikas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošana".

printēt Lasīt visu ziņu

Zemgales reģions makulatūras vākšanas kampaņā “Tīrai Latvijai” kopā savāca 174,070 tonnas 22.05.2019

2018./2019. mācību gadā "Zaļā josta" rīkotajā otrreizējo izejvielu vākšanas konkursā "Tīrai Latvijai!", piedaloties 92 720 bērniem un jauniešiem no 388 izglītības iestādēm, savāktas un otrreizējai pārstrādei nogādātas 939,544 tonnas makulatūras. No Zemgales reģiona konkursā piedalījās 74 izglītības iestādes, savācot 174,070 tonnas makulatūras. Starp čaklākajiem konkursa dalībniekiem ir arī Pērses sākumskola, Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte", Kokneses pirmsskolas izglītības iestāde "Gundega", Kokneses internātpamatskola - attīstības centrs un Kokneses Mūzikas skola.

Šogad makulatūras vākšanas konkursam "Tīrai Latvijai!" pieteicās 74 izglītības iestādes no Zemgales, apvienojot 14 785 bērnu un jauniešu pūles tīrākas vides veidošanā. Zemgales mācību iestādes pārstrādei nogādāja 174,070 tonnas makulatūras jeb aptuveni 21% no visiem konkursa ietvaros savāktajiem nevajadzīgajiem papīriem Latvijā. Bērnu savāktā makulatūra pārtapusi jaunā papīrā un citos celulozes šķiedras materiālos – olu bretēs, kartonā, ekovatē vai celulozes šķiedras granulās.

printēt Lasīt visu ziņu

Būt mierpilnam - tas nav maz, tas ir tikpat kā būt laimīgam22.05.2019

Sociālā uzņēmuma Eņģeļa Pasts komanda, ar vairāk kā 18 gadu pieredzi sociālo projektu organizēšanā un vadīšanā, ikdienā rūpējas par cilvēkiem sociālās aprūpes centros un ārpus tiem. Eņģeļa Pasts komandas organizētajos sociālajos projektos atbalstu ikdienā guvuši jau vairāk kā 10 tūkstoši cilvēku visā Latvijā. Sociālo projektu mērķis - sociālās un emocionālās labklājības veicināšana sociāli mazaizsargātajām personu grupām.

PeacePillow (Miera Spilventiņš) ir Sociālā uzņēmuma Eņģeļa Pasts projekts, kurš radīts ar mērķi harmonizēt, nomierināt un uzlabot pašsajūtu tiem cilvēkiem, kuri atrodas vai nokļūst dažādās stresa situācijās, izjūt trauksmes sajūtu un pašu spēkiem atgūt mieru neizdodas. PeacePillow darinājumi ir pārdomāti, radīti ar mīlestību un no dabas dotiem materiāliem.

printēt Lasīt visu ziņu

Sākas "Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūriju 2019"! 22.05.2019

Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā sākam jauno “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2019” lasīšanas maratonu visai ģimenei.

Par lasīšanas veicināšanas programmu ilggadējie dalībnieki ir ļoti labi informēti, bet, ja gribas atsvaidzināt savas zināšanas vai uzzināt, kas tā tāda ir, tad par žūrijas vēsturi, tās norisi vai citu sīkāku informāciju, var meklēt šeit – “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija” vai jautāt bibliotēkā.

printēt Lasīt visu ziņu

25. maijā Eiropas Parlamenta vēlēšanas20.05.2019

Kārtējās Eiropas Parlamenta vēlēšanas Latvijā notiks sestdienā, 2019. gada 25. maijā. Latvija šajās vēlēšanās ir viens vēlēšanu apgabals, un no Latvijas būs jāievēl astoņi deputāti.

Tiesības piedalīties EP vēlēšanās ir Latvijas pilsoņiem un citu ES dalībvalstu pilsoņiem, kuri uzturas mūsu valstī, ir reģistrēti Latvijas Iedzīvotāju reģistrā un Latvijas vēlētāju reģistrā. Lai piedalītos vēlēšanās, vēlētājam vēlēšanu dienā jābūt vismaz 18 gadus vecam.

 Tā kā Eiropas Parlamenta vēlēšanās vēlētāju uzskaitei izmanto vēlētāju sarakstus,  tad katram vēlētājam ir jābalso savā iecirknī, tajā kura vēlētāju sarakstā viņš iekļauts. Sākotnēji vēlētāji tiek iekļauti reģistrētajai dzīvesvietai atbilstošajā iecirknī, bet no 2019. gada 16. marta līdz 7. maijam  iecirkni varēja mainīt. 

printēt Lasīt visu ziņu

Par atkritumu apsaimniekošanu Kokneses novadā20.05.2019

SIA "Ķilupe" informē, ka Kokneses novada iedzīvotājiem 2019. gada 23. maijā būs iespēja samaksāt atkritumu apsaimniekošanas rēķinu skaidrā naudā bez komisijas maksas klātienē Koknesē. Lūdzam līdzi ņemt rēķinu papīra formātā. Savukārt iedzīvotāji, kuri vēl nav noslēguši atkritumu apsaimniekošanas līgumus, to varēs noslēgt klātienē Koknesē.

 Atkritumu apsaimniekotājs SIA "Ķilupe" gaidīs klientus: 

Kokneses novada domē

Melioratoru iela 1, Koknese

Iršu pagasta pārvaldē

"Kūlēni", Iršu pagasts

Bebru pagasta pārvaldē

“Papardes”, Vecbebri

23.05., plkst. 12:00 – 16:00

23.05., plkst. 9:00 –10:00

23.05., plkst. 10:30 – 11:30


printēt

Ģimenes veselības diena Iršos

01.06.2019 09:30

1.jūnijā Iršos notiks vērienīgs pasākums "Ģimenes veselības diena", kurā aicināti piedalīties gan bērni, gan vecāki!

Līdz šim nebijis pasākuma jaunums būs sporta veida REDDRIFT-profesionālo radio vadāmo drifta mašīnu trase - iepazīšanās un izmēģināšana, kas ir piemērotā gan lieliem, gan maziem, sākot no 9 gadu vecuma. REDDRIFT sauklis "Pierādi sevi trasē nevis uz ceļa!".

Pasākuma laikā būs arī izzinoša sertificētas uztura speciālistes Gundegas Rozītes Aņiščenko lekcija un meistarklase par to, kā garšīgi un moderni pagatavot un pasniegt bērniem putras, kā arī kopīga tās nobaudīšana. Turpinājumā būs piepūšamās atrakcijas, dažādas individuālas disciplīnas un orientēšanās sacensības, lai pasākuma beigās vēlreiz kopīgi nobaudītu maltīti!

printēt Lasīt visu ziņu

Spiningošanas sacensības "Kokneses zandarts 2019"

01.06.2019 06:00 - 14:00 kur : Daugavas radzes, kempings

Spiningošanas sacensības "Kokneses zandarts 2019" norisināsies 2019.gada 1.jūnijā Daugavas ūdenskrātuvē Koknesē.

Dalībnieku pulcēšanās un reģistrācija - 31.maijā no plkst. 19.00 līdz 21.00 un 1. jūnijā no plkst. 5.00 līdz 5.40 atpūtas bāzē "Daugavas radzes" (šosejas Rīga–Daugavpils 107.km). Sacensību svinīgā atklāšana 1. jūnijā plkst. 05.45. Sacensības organizē P/A "Kokneses Sporta centrs" un SIA "Daugavas radzes".

Sacensību NOLIKUMS

Sama modināšanas svētku gaitā sportisti demonstrē spēku un izturību20.05.2019

18.maijā Koknesē norisinājās vēl nebijis notikums. Tradicionālo Sama modināšanas svētku ietvaros norisinājās arī 2019.gada Kokneses novada atklātais čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā uz atkārtojumu skaitu.  Tas bija Latvijas kausa 9.posms.

Komandas no Gulbenes, Madonas, Kokneses,Valmieras, Talsiem, Ventspils un RSU pieņēma izaicinājumu un piedalījās spēka trīscīņā (pietupiens, spiešana guļus un vilkme) uz atkārtojumu skaitu. Sportistiem bija iespēja nodemonstrēt savus spēka izturības rādītājus. Komandu vērtējumā uzvarēja “Gulbenes K.S.P.”, kura Latvijas kausa spēka trīscīņas kopvērtējumā šobrīd ieņem stabilu pirmo vietu. Šajās sacensībās uzvarētāju komandas atlēti uzrādīja ļoti labus rezultātus, jo šāds sacensību formāts notiek pirmo reizi, un sacensībās vairāk bija galvenais nevis atlēta spēks, bet gan izturība. Otrajā vietā - Madonas SCK, trešajā vietā – SP Valmiera.

printēt Lasīt visu ziņu

Ar krāšņiem pasākumiem aizvadīti Sama modināšanas svētki20.05.2019

Ar Sama modināšanas svētkiem Kokneses novadā atklāta jaunā tūrisma sezona. Svētku rīkotāji bija pasūtījuši brīnišķīgu laiku, lai 18. maijā visi ceļi vestu uz Koknesi! Dižo svētku gaviļnieku pamodināja jaunā Pērses ūdenskrituma atveida šalkoņa, elegantais Tvīda brauciens, priecīgā ņirboņa ziedošajā Kokneses parkā un svētku apmeklētāju lieliskais noskaņojums. Galvenais svētku varonis paviesojās arī moku kambarī Kokneses pilsdrupās un labprāt paskatījās amatierteātru festivāla "Pērses krasti" izrādes. Tik daudz notikumu varēja baudīt vienā dienā! Katru gadu Sama modināšanas svētki ir bijuši labi apmeklēti, bet šajā reizē, šķiet, tika sasniegts rekordliels apmeklētāju skaits.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (105)

Vasaras sezonas atklāšanas zaļumballe

25.05.2019 22:00 kur : Vecbebru Mežaparka estrāde

25. maijā pulksten 22 Mežaparka estrādē vasaras sezonas atklāšanas zaļumballe.

 Spēlē: Marika un Druvis. 

Ieejas maksa: 5 eiro.


Puķes zied un bērni aug20.05.2019

Smaržo tulpes, ābeļziedi un kreimenītes, kārtotas ziedu kompozīcijās un pasniedzamos pušķīšos. Viss dabā koši uzplaucis, lai priecētu cilvēkus, tāpat kā mācību gada noslēgumā to dara skolēni.

Ģimenes dienas koncertā, kas tika rīkots uz "lielās skatuves" Ogres tehnikuma programmu īstenošanas vietā Vecbebros, 1-4.klašu un 5.-9. klašu tautisko deju dejotāji uzziedināja spilgtu deju ziedu, nodemonstrējot labāko no mācību gada laikā apgūtā. Un pa gadu pielocītais deju pūrs izrādījās kvalitatīvs un bagāts. Par to pateicība deju skolotājai Renātei Jaudzemai.

Pamatskolas skolēnu dziesmu kamolā ietītas aizvien jaunas dziesmas. Koncertā vokālā ansambļa sniegums pārsteidza ar interesantu repertuāru un dziesmu tekstiem piemeklētām kustībām. Paldies mūzikas skolotājai Liānai Haritonovai, kura sadziedāties rosina arī citas skolotājas!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top