sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 29. jūnijs
Vārda dienas svin: Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris

Kokneses novada svētki 2017

Investoriem

Kokneses sporta centrs

Vikingu lielaiva Namesis

RaibblatsVai tu zini, kā rīkoties ārkārtas gadījumos?

attīstības projekts

attīstības projektsKokneses novada Kokneses pagasta bibliotēka

Atkritumu apsaimniekošana Kokneses novadā


Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
 

1.jūnijā plkst.15.00 Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrā Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts koncerts "Atvadas no skolas, sveiciens vasarai!"1 JUNIJA KONCERTS 2017 j_1.jpg

lasīt vairāk

 

2016./2017.m.g. noslēguma pasākums izskanējis arī 1.-4.klašu skolēniem. Skaists koncerts, kurā katrs pašdarbības kolektīvs izrādīja savas prasmes, veiksmīgāko skolēnu sumināšana un ceturto stāsts par to, kā viņiem gājis četru gadu garumā... Pēc tam trešklasnieki apsveica ceturtos. Un nu jau vasarai vārti vaļā! Uz tikšanos atkal septembrī!

lasīt vairāk

 

Raseiņu tuvumā, Lietuvā, Simono Stanevičiaus mājā/muzejā 27.maijā notika Starptautisks folkloras festivāls, kurā piedalījās 8 folkloras kopas no Lietuvas, Latvijas, Krievijas un Polijas. No Latvijas mēs bijām divas folkloras kopas - "Urgas" un "Dignojīši".

lasīt vairāk

Virves vilkšanas sacensības

01.06.2017
 

1.jūlijā plkst. 14:00 Kokneses estrādē norisināsies Kokneses novada svētku VIRVES VILKŠANAS sacensības.

Sacensībās aicinātas piedalīties komandas, kur komandas sastāvā startē 6 dalībnieki bez svara ierobežojuma. Komandas dalībniekiem jābūt vismaz 16 gadus veciem. Sacensībās piedalās ne vairāk kā sešas komandas.

PIETEIKŠANĀS UN FINANSIĀLIE NOTEIKUMI: Dalībnieki var pieteikties sacensībām iepriekš līdz 1.jūlijam plkst 12:00 pa e-pastu sportacentrs@koknese.lv vai 29360940. Sacensību dalībnieku komandu skaits ierobežots – 6 komandas.
Kokneses zandarts 2017

01.06.2017
 

zand_17_1.jpg

NOLIKUMS ŠEIT
 

elfla leader 06_1.jpgDrīz pēc mācību gada beigām Iršu bērni saņems sengaidītu dāvanu – jaunu, krāšņu rotaļu, vingrošanas un atpūtas laukumu pagasta centrā . Vieta atrasta īsti piemērota – abās pusēs laukumam ir Ģimenes krīzes centra „Dzeguzīte” ēkas, blakus gājēju celiņi – būs ērti piekļūt. Līdz šim laukums bija neizmantots, tukšs, uz tā tikai vienmuļš zāliens. Pirms gada, biedrības „Irsis” biedru pilnsapulcē, pārrunājot pagasta sadzīves vajadzības, izskanēja doma – pagasta centrā brīvā dabā nav piemērotas vietas aktīvai , sportiskai brīvā laika pavadīšanai bērniem kopā ar vecākiem . Un visi vienbalsīgi nolēma – jāraksta projekts, lai šī iecere varētu tikt īstenota.

lasīt vairāk