sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 29. jūnijs
Vārda dienas svin: Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris

Kokneses novada svētki 2017

Investoriem

Kokneses sporta centrs

Vikingu lielaiva Namesis

RaibblatsVai tu zini, kā rīkoties ārkārtas gadījumos?

attīstības projekts

attīstības projektsKokneses novada Kokneses pagasta bibliotēka

Atkritumu apsaimniekošana Kokneses novadā


Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs

Kokneses novada svētki ''Koknesei 740

30.05.2017
 

Sagaidot gadskārtējos Kokneses novada svētkus ar šī gada saukli ”Koknesei 740!”, aicinām piedalīties jau par ikgadēju tradīciju kļuvušajā akcijā “Svētki manā Kokneses novadā”. Vienosimies svētku gaidīšanā ar svētku plakātiem māju un darbavietu logos! Piedalies akcijā “Svētki manā Kokneses novadā”, ievieto plakātu logā un kļūsti par lielās loterijas izlozes dalībnieku ar iespēju laimēt kādu no Kokneses novada uzņēmēju sarūpētām vairāk kā 60 vērtīgām balvām: dāvanu kartes, vietējo ražotāju izstrādājumi un gardumi, kā arī preces vasaras atpūtai un dārzam…

Šie svētku vēstneši būs atrodami tirdzniecības vietās, Kokneses novada domē, tās iestādēs, Bebru un Iršu pagastu pārvaldēs. Izliktie plakāti māju namu logos apstiprinās jūsu dalību svētku loterijā. Plakāti mājokļu logos jāievieto līdz 19. jūnijam. Akcijas plakātus būs iespējams saņemt un aizpildītās anketas nodot no 07.06.2015 – 28.06.2017. Loterijas izloze notiks 1. jūlijā Kokneses parka estrādē plkst. 18.00.

Par 2017. gada Kokneses novada svētkiem

30. jūnijā un 1. jūlijā būsim kopā Kokneses novada svētkos - Latvijas sirds vietā Koknesē! Kokneses novada dome aicina novadniekus un ciemiņus vasaras vidū Daugavas krastā smelt prieku, ko dāvā sirsnīga kopības sajūta. Gaidāmo svētku moto “Koknesei 740” lai apliecina - mūsu bagātība ir senas tradīcijas, bagāta vēsture un kultūrvēsturiskais mantojums!

30. jūnijā

Koknesē svētki iesāksies ar skaistu tradīciju - jauno novadnieku sumināšanu. 30. jūnijā pulksten 17:30 Kokneses novada domes zālē svinīgā sarīkojumā “Man blakus tava sirsniņa” tiks sveikti bērniņi, kuri dzimuši laikā no 2016. gada 1. jūnija līdz 2017. gada 31. maijam. Sirsnīgajā pasākumā piedalīsies leļļu teātra "Tims" aktieri Juris Babris un Zigurds Feils.

Svētku noskaņa šajā vakarā turpināsies senatnīgajās Kokneses pilsdrupās, kur pulksten 21:00 kā sapnis vasaras naktī skanēs SINFONIETTA RĪGA stīgu kvarteta koncerts.

1. jūlijā

1. jūlijā pie I. Gaiša Kokneses vidusskolas vārtiem pulksten 11.00 svētku svinības tradicionāli iesāksies ar svētku gājienu uz Kokneses estrādi. Aicinām iestādes, uzņēmumus, biedrības, draugu kopas, pašdarbības kolektīvus gājienam pieteikties līdz 27. jūnijam, savlaicīgi domājot par vizuālo noformējumu, kas sasauktos ar gājiena moto - “Daudz laimes dzimšanas dienā, KOKNESE!” Pieteikums gājienam un neliels apraksts jānosūta Kokneses kultūras nama direktorei Ingunai Strazdiņai, e-pasts: inguna.strazdina@koknese.lv.

Kokneses estrādē novada dejotāji vienosies svētku koncertā “Jubilejas diždancis”, bet pēc dejotāju lustīgajiem dančiem priecāsimies par pūtēju orķestra un kapelas "Aizezeres muzikanti" koncertu "Re, kur muzikanti spēlē!". Svētku tirdziņā "Nāc un svinēt sāc!" vietējie uzņēmēji, organizācijas un biedrības izrādīs savu veikumu, savu radīto vietējo produkciju. Dalību NOVADA UZŅĒMĒJU PRODUKCIJAS IZSTĀDĒ - TIRGŪ jāpiesaka pie Daces Svētiņas, e-pasts: dace.svetina@koknese.lv vai pa tālruni 65133638; 28355381.

Jauno paaudzi gaidīs piepūšamās atrakcijas, Mobilā virvju trase "Turies!", kā arī izrāde bērniem “Baltais lācis - SUPERZVAIGZNE”. Spēcīgākie novadnieki būs aicināti piedalīties virves vilkšanas sacensībās, bet novada kūku cepēji sacentīsies draudzīgās un ļoti gardās sacensībās „Kokneses dzimšanas dienas torte – 2017”.

Koncertā "Mūsu dziesmas Koknesei", kas izskanēs Kokneses luterāņu baznīcā, dzirdēsim skanīgās Kokneses dziedošo kolektīvu balsis.

Svētku vakara koncertā "Tu un Es" piedalīsies iemīļoti mūziķi - Aija Andrejeva, Antra Stafecka, Dināra Rudāne, Alex, Jānis Buķelis (Buks), Atis Ieviņš un grupa COLT , bet īsti dzimšanas dienas svētki nav iedomājami bez lustēšanās zaļumballē, tādēļ - "Lai līksmojam, lai svinam!" Kokneses parka estrādē kopā ar grupu "ROJA" un DJ MadVip. Pusnaktī Kokneses estrādē svētku uguņošanā debesīs uzziedēs krāsaini ziedi, un varēsim sacīt - "Daudz laimes dzimšanas dienā, Koknese!".

Kokneses novads ir bagāts ar senām tradīcijām un darbīgiem ļaudīm! Uz tikšanos svētkos!

Svētku pasākumu programma

Svētku gājiens

Svētku tirdziņš-izstāde

Kokneses Torte 2017

Virves vilkšanas sacensības
 

Līguma priekšmets: Ēkas vienkāršotās renovācijas projekta izstrāde un autoruzraudzība daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai Blaumaņa ielā 32, Koknesē, Kokneses novadā, ID.Nr.KKP2017/8

lasīt vairāk

 

27. maijā Kokneses Mūzikas skolā bija svētki – izlaiduma diena. Šajā mācību gadā skolu absolvēja 12 audzēkņi piecās profesionālās ievirzes izglītības programmās. Vokālās mūzikas – kora klases absolventi ir Jānis Bots, Krista Ģēģere, Linda Saldava, pedagogs Lelde Kamzole – Gagaine.

lasīt vairāk

 

20. maijā senioru klubiņa biedri piedalījās Sama modināšanas svētkos. Lība, Jānis, Ņina un Zenta ar meitām bija arī krāšņā Tvīda brauciena dalībnieku vidū. Braucēju rindas papildināja Dzintras mazmeita un mazdēls.

lasīt vairāk

Kokneses novada svētku programma

30.05.2017
 

KOKNESES NOVADA SVĒTKI

2017

KOKNESEI - 740

30. jūnijs

Kokneses novada domes zālē

17:30 “Man blakus tava sirsniņa” – jaundzimušo novadnieku sumināšana

Kokneses pilsdrupās (nelabvēlīgos laika apstākļos Kokneses kultūras namā)

21:00 ”Sapnis vasaras naktī” - SINFONIETTA RĪGA stīgu kvarteta koncerts

1.jūlijs

11:00 Svētku dalībnieku gājiens (Blaumaņa iela, Parka iela, Lāčplēša iela, 1905. gada iela, Blaumaņa iela, Kokneses estrāde)

Kokneses estrādē

No 12:00 – “Nāc un svinēt sāc!” - atrakcijas bērniem un pieaugušajiem, mobilā virvju trase “Turies!”, lāzerpeintbols, novada uzņēmēju prezentācijas un tirdziņš u.c.

12:00 – “Jubilejas diždancis” - Kokneses novada deju kolektīvu koncerts

13:00 “Re, kur muzikanti spēlē!” – Kokneses pūtēju orķestra un kapelas „Aizezeres muzikanti” koncerts

14:00 “Laiks vīriem!” – Virves vilkšanas sacensības

14:00 “Koknese kūko!” – kūku cepēju sacensības „Kokneses torte 2017”

15:00 Izrāde bērniem „Baltais lācis – SUPERZVAIGZNE”

16:00 „Mūsu dziesmas Koknesei” - Kokneses novada dziedošo kolektīvu koncerts Kokneses luterāņu baznīcā

18:00 „ Svētki manā Kokneses novadā” - Loterijas noslēgums

19:00 Svētku koncerts – „TU UN ES” (Piedalās: Aija Andrejeva, Antra Stafecka, Dināra Rudāne, Alex, Jānis Buķelis (Buks), Atis Ieviņš un grupa COLT)

22:00 “Lai līksmojam, lai svinam!” ZAĻUMBALLE (Spēlē: Grupa „ROJA” un DJ MadVip)

24:00 „Daudz laimes dzimšanas dienā, Koknese!” – Svētku uguņošana.

Esi svētkos aicināts,

Uz Kokneses dzimšanas dienu nāc!

Koknese_2017_afisa_A4_screen_mazs_2.jpg

SinfoniettaRiga_A1_labots_1.jpg

Baltais Lacis SUPER_A4_sponsori_1.jpg

KOPBILDE_A_1.jpg

Svētku koncertā  „TU UN ES” piedalīsies: Aija Andrejeva, Antra Stafecka, Dināra Rudāne, Alex, Jānis Buķelis (Buks), Atis Ieviņš un grupa COLT

Roja_1.jpg

Zaļumballē priecēs grupa "ROJA"
Kokneses novada svētku gājiens 2017

30.05.2017
 

2017.gada 30.jūnijā un 1.jūlijā notiks Kokneses novada svētki “KOKNESEI -740”

1.jūlija rīts plkst.11.00 tradicionāli sāksies ar svētku gājienu no Kokneses vidusskolas uz estrādi. Stāšanās gājienam uz Blaumaņa ielas pretī skolas vārtiem no plkst. 10.30.

Aicinām iestādes, uzņēmumus, draugu kopas, pašdarbības kolektīvus pieteikties gājienam pa e-pastu inguna.strazdina@koknese.lv līdz 27.jūnijam, padomājot par vizuālo noformējumu, kas sasauktos ar devīzi “Daudz laimes dzimšanas dienā, KOKNESE!”

Izziņas un sīkāka informācija pa t. 26574538.
Kokneses novada iedzīvotāju ražotās produkcijas izstāde-tirgus

30.05.2017
 

Kokneses novada svētku tirdziņā "Nāc un svinēt sāc!" vietējie uzņēmēji, organizācijas un biedrības ir aicināti izrādīt savu veikumu, savu radīto vietējo produkciju.  

Dalību NOVADA UZŅĒMĒJU PRODUKCIJAS IZSTĀDĒ - TIRGŪ jāpiesaka līdz 22. jūnijam pie Daces Svētiņas, e-pasts: dace.svetina@koknese.lv vai pa tālruni 65133638; 28355381.
Kūku cepēju sacensības KOKNESES TORTE 2017

30.05.2017
 

Kūku cepēju sacensības

“KOKNESES DZIMŠANAS DIENAS

TORTE – 2017”

Šogad Koknese svin 740 gadu jubileju. Arī gadskārtējie Kokneses novada svētki, kas norisināsies 30. jūnijā un 1. jūlijā, būs veltīti Senās Hanzas savienības pilsētas Kokneses dižajai gadskārtai. Kas gan būtu dzimšanas dienas svinības bez dzimšanas dienas tortes?! Svētku rīkotāji – Kokneses novada dome aicina kūku cepējus piedalīties draudzīgās un ļoti gardās sacensībās „Kokneses dzimšanas dienas torte – 2017”!

Svarīga informācija kūku cepšanas entuziastiem!

Norises vieta: Kokneses estrāde

Norises laiks: 2017.gada 1.jūlijs

Rīkotāji: Kokneses novada dome

Dalībnieki: Kokneses novada kūku cepēji

Pieteikšanās: iesūtot pieteikuma anketu uz e-pastu: inguna.strazdina@koknese.lv vai zvanot pa tālr. 26574538.

Noteikumi:

1. Pieteikumi jāiesūta elektroniski vai telefoniski jāpiesakās līdz 2017.gada 21. jūnijam.

2. Cepot torti kūku cepēju sacensībām “KOKNESES DZIMŠANAS DIENAS TORTE – 2017”, cepējiem jāizmanto pašu sarūpēti produkti. Vēlamais kūkas svars – 5 kilogrami vai lielums pēc saviem ieskatiem, lai kūku varētu sagriezt 200 mazos gabaliņos degustēšanai.

Gardāko torti noteiks novada svētku dalībnieki, degustējot un atklāti balsojot.

3. “Kokneses dzimšanas dienas tortes – 2017” uzvarētāji tiks paziņoti 1.jūlijā Lielās loterijas noslēgumā un balvā saņems:

1. vietas ieguvējs – dāvanu karti 50 eiro vērtībā

2. vietas ieguvējs – dāvanu karti 30 eiro vērtībā

3. vietas ieguvējs – dāvanu karti 20 eiro vērtībā

Balvas nodrošina SIA „Gemos”. Visi kūku cepēji saņems ielūgumus uz kādu no Kokneses kultūras nama organizētajiem maksas pasākumiem pēc savas izvēles.
 

27. maija rītā Vecbebru stadions pulcināja volejbola cienītājus, kur bija iespēja izspēlēt 1. posmu Kokneses atklātajā čempionātā pludmales volejbolā. Spēle notika uz diviem smilšu laukumiem. Zālienā bija uzlikts arī viens papildus tīkls un laukums iesildīšanās vajadzībām, brīvos brīžos tur spēlēja skatītāji un līdzjutēji - skolēni. Spēlē ar prasmēm mērojās trīs sieviešu un deviņas vīru komandas.

lasīt vairāk

 

Līguma priekšmets: Ēkas energosertifikāta, tehniskās apsekošanas atzinuma, ēkas vienkāršotās renovācijas projekta izstrāde un autoruzraudzība daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai Blaumaņa ielā 6, Koknesē, Kokneses novadā, ID.Nr.KKP2017/9

lasīt vairāk