sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 26. jūnijs
Vārda dienas svin: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis

Kokneses novada svētki 2017

Investoriem

Kokneses sporta centrs

Vikingu lielaiva Namesis

RaibblatsVai tu zini, kā rīkoties ārkārtas gadījumos?

attīstības projekts

attīstības projektsKokneses novada Kokneses pagasta bibliotēka

Atkritumu apsaimniekošana Kokneses novadā


Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
 

12. maija pēcpusdienā Bebru pamatskolā 9. klasi skolas zvans uzrunāja pēdējo reizi. Smaržojot ziedošajai ievai vāzē pie skolas skatuves, 1. klases pavadībā devītie un viņu audzinātāja Zenta Zīle apsēdās goda vietā, lai izbaudītu Laimes mirkli pirms došanās tālākā ceļā. Turpmāk tik daudz kas atkarīgs būs no pašiem vien.

lasīt vairāk

 

Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju, pedagogu profesionālās kompetences pilnveides aktivitātes “Metodiskais atbalsts iekļaujošās izglītības aspektu nodrošināšanai skolēniem ar dažādiem (mācīšanās, valodas, redzes, dzirdes, jauktiem attīstības, garīgās un smagas garīgās attīstības) traucējumiem” ietvaros, skolas – centra telpās, desmit dalībnieku grupām, realizēs divas pedagogu profesionālās kompetences pilnveides astoņu stundu A programmas – „Izglītojamā intelektuālās attīstības psiholoģiski pedagoģiskā novērtēšana” un „Pedagoģiskā procesa plānošana un vadīšana izglītojamiem ar speciālām vajadzībām”, Zemgales reģiona vispārējās izglītības iestāžu pedagogiem. Piedaloties kursos, skolotājiem būs iespēja paaugstināt profesionālo kompetenci darbā ar izglītojamajiem, kuriem ir dažādas speciālas vajadzības.

lasīt vairāk

 

visc nap es_1.jpgMūsdienu izglītības mērķis ir radīt iespējas, lai zināšanas un prasmes, ko sniegs mūsu izglītības sistēma, ir veiksmes atslēga 21. gadsimta globālo pārmaiņu ietvarā. Pārmaiņām ir jāseko gan izglītības saturā, ko un kā mācām, gan skolas vidē, kurā atrodas un mācās skolēns. Pārmaiņas ir vajadzīgas, lai raisītu bērnos interesi par zināšanām, rosinātu domāt un rast atbildes uz jautājumiem. Šodienas skolas izaicinājums ir sagatavot bērnus un jauniešus sekmīgai nākotnei mainīgā pasaulē, ne tikai iegūst zināšanas un prast tās mērķtiecīgi un atbildīgi izmantot, bet arī attīstīt spēju un vēlmi turpināt mācīties.

lasīt vairāk

 

"Ir laimīgie, kas sevi atrod un darbu, kuru mīl un prot..." - I. Ziedonis. Atkal maija mēnesis ir klāt un uz Kokneses internātpamatskolu – attīstības centru pa apsnigušu, saules apspīdētu ceļu brauc draugi, interesenti un līdzīgi domājošie no visas Latvijas, kurus kopā vieno gadskārtējā pedagogu konference, šoreiz par tēmu – "Efektīva un radoša matemātika iekļaujošās izglītības procesā".

lasīt vairāk

 

Sestdien, 20. maijā, Likteņdārzs aicina svinēt Kokneses tūrisma sezonas atklāšanu - “Sama modināšanas svētki” ar stāstiem un meistarklasēm par Daugavas bagātībām – zivīm, kā arī baudot izglītojošu un “garšīgu” atpūtu gan lieliem, gan maziem. Sadarbībā ar AS “Latvenergo” pulksten 15 laivu piestātnē pie Daugavas tiks atklāts informatīvais stends par Latvijas zivīm, un ikvienam būs iespēja noklausīties īstus makšķernieku stāstus Makšķernieku Radošā kluba pārstāvja Kaspara Zvaigznes izpildījumā, kā arī mikroskopā izpētīt īstas zivju zvīņas un to, kas garšo zivīm. Lieliem un maziem būs iespēja iemūžināt skaisto dienu kopā ar ģimeni pie Daugavas Sama fotosienas.

lasīt vairāk

 

19. maijā, dienu pirms Sama modināšanas svētkiem, kad Kokneses novadā sākas jaunā tūrisma sezona, galvenais vietējā tūrisma attīstības virzītājs – Kokneses Tūrisma centrs sāka savu darbību jaunās mājās pašā Kokneses centrā 1905. gada ielā 7.

lasīt vairāk