sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 26. jūnijs
Vārda dienas svin: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis

Kokneses novada svētki 2017

Investoriem

Kokneses sporta centrs

Vikingu lielaiva Namesis

RaibblatsVai tu zini, kā rīkoties ārkārtas gadījumos?

attīstības projekts

attīstības projektsKokneses novada Kokneses pagasta bibliotēka

Atkritumu apsaimniekošana Kokneses novadā


Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs

Domes sēžu protokoli

03.05.2017
 


 

29.aprīļa pēcpusdienā Kokneses pagasta bibliotēkā gaidīja jau nesen iepazītus viesus - Inesi Apsāni no Kokneses, Ingrīdu Zepu no Gulbenes un Kasparu Krastiņu no Rīgas. Bet īpaša viešņa bija brīnišķīgā Gunita Sergunta no Īrijas. Īrijā Gunita ir nodzīvojusi 9 gadus, nu viesojas Latvijā un pēc pasākuma pie mums atkal posās atceļā uz Īriju, tādēļ šī dzejiskā pēcpusdiena pie mums bija viņai ceļamaize - piepildīta ar mīlestību, rūpēm, sapņiem. Gunitas dzejas krājumiņā „Domu vējos” mums ieklausīties palīdzēja Inese Apsāne, viņa arī vadīja tikšanos. Paldies!

lasīt vairāk

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) jau ceturto gadu visos valsts reģionos rīko Vakanču gadatirgus, lai darba meklētājiem palīdzētu atrast darbu, bet darba devējiem – vajadzīgos darbiniekus. Aicinām darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgos, kas šopavasar norisināsies vairākās Latvijas pilsētās.

lasīt vairāk

 

Aicinām uz mācībām 12. maijā LLKC Aizkraukles birojā Aizkrauklē Bērzu ielā 7. Mācības būs noderīgas visiem, kuri vēlas nodarboties ar pārtikas pārstrādi vai ar to jau nodarbojas, kā arī jebkuram interesentam. Mācības vadīs lektore Sandra Muižniece Brasava no LLU, kura ir speciālists iepakojumu jomā. Uzzināsiet, kādiem produktiem, kādi iepakojumi ir nekaitīgi, kādi ekonomiski izdevīgi, kā arī jaunākās tehnoloģiskās iespējas iepakojumiem.

lasīt vairāk

 

23.aprīlī Cesvainē notika Austrumlatvijas folkloras kopu "Baltica 2018" skate. Folkloras kopu vērtētāji nesteidzas ar vērtējumiem, tie tiek kārtīgi izvētīti un pārspriesti. Kas lēni nāk, tas labi nāk. Pēc nedēļas uzzinājām, ka mums piešķirta 1.pakāpe - IZCILI! Šajā skatē Cesvainē piedalījās 27 folkloras kopas. 3 saņēma IZCILU vērtējumu, 6 - GANDRĪZ IZCILI, 17 - LABI, 1 - VĀJI. Paldies visiem atbalstītājiem un "URGU" dziedātājām vislielākais!!!

lasīt vairāk

 

Šogad platību maksājumu iesniegšanas termiņš ir līdz 22. maijam. Līdz 15. jūnijam var iesniegt labojumus un platību maksājumu pieteikumus ar atbalsta samazinājumu. Kokneses novada lauku konsultants Ineta Sproģe pieņems līdz 17. maijam. Pēc 17. maija palīdzību iesniegumu sagatavošanā variet saņemt LLKC Aizkraukles birojā Aizkrauklē Bērzu ielā 7 vai Lielrīgas reģionālajā pārvaldē Ogrē, Brīvības ielā 48. Konsultācijas un palīdzību var lūgt arī Iršu pagasta lauku konsultantam Gundegai Skrupskai mob. 26642797

lasīt vairāk