sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 24. jūnijs
Vārda dienas svin: Jānis

Kokneses novada svētki 2017

Investoriem

Kokneses sporta centrs

Vikingu lielaiva Namesis

RaibblatsVai tu zini, kā rīkoties ārkārtas gadījumos?

attīstības projekts

attīstības projektsKokneses novada Kokneses pagasta bibliotēka

Atkritumu apsaimniekošana Kokneses novadā


Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
 

Fakti no Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta BIOR datu bāzes par bīstamās legionella baktērijas izplatību Latvijā ir satraucoši - vismaz 50% gadījumos Rīgas daudzdzīvokļu māju ūdens apgādes sistēmas ir inficētas ar legionellām. BIOR eksperti saņem daudz iedzīvotāju un namu apsaimniekotāju zvanus, kas norāda, ka joprojām sabiedrībā valda neizpratne par nūjiņveida baktērijas legionella radītās problēmas cēloņiem un risinājumiem. Tāpēc Zinātniskā institūta “BIOR” eksperti sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru un Rīgas Tehnisko universitāti - aicina uz bezmaksas semināru dzīvojamo un sabiedrisko ēku apsaimniekotājus, pašvaldību atbildīgos darbiniekus, preses pārstāvjus, kā arī visus interesentus, kuri vēlas iegūt izpratni par legionellām un to izplatības īpatnībām ūdensapgādes sistēmās, kā arī par konkrētiem inženiertehniskiem risinājumiem, kas ļautu samazināt inficēšanās riskus.

lasīt vairāk

 

Par teātra mākslu ir daudz un dažādu teicienu, skaidrojumu un atziņu. "Teātris ir ļoti smalka parādība…”, ir viens no domu graudiem. Arī mēs, pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte", šo smalko parādību mēģinājām saprast. Citus gadus bērni ar skolotājām ludziņas iestudēja sagaidot Lieldienas, bet nu jau otro gadu, Starptautiskajā teātra dienā 27. martā, atklājam Teātra dienas. Bērni, iestudējot ludziņas, iemācās darboties tēlā un būt mijiedarbībā ar citiem izrādes elementiem, kā arī tiek attīstīta viņu fantāzija, iztēle un empātija. Katrs bērns iejutās savā tēlā un centās apgūt aktiera darbības pamatelementus: skatuves runu, dialogu, skatuves kustības un improvizācijas. Apgūtās iemaņas lieti noderēs skolas gaitās un visā turpmākajā dzīvē.

lasīt vairāk

 

Likteņdārza akcijas “Ieraksti savu vārdu Latvijā!” laikā vairāki Latvijā populāri un iemīļoti mākslinieki, kā arī ilggadēji šī Baltijā unikālā dabas objekta atbalstītāji ir pauduši savu viedokli par Likteņdārza nozīmi – diriģents Ints Teterovskis, finansiste Ilze Jurkāne, mūziķi Elza Rozentāle un Goran Gora, kā arī aktrise Dana Čerņecova un citi. Akcija turpināsies līdz 7.aprīlim.

lasīt vairāk

 

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka no šā gada 11.aprīļa līdz 22.maijam lauksaimnieki var pieteikties platību maksājumiem, iesniedzot Vienoto iesniegumu. Pēdējā diena, kad atbalsta maksājumiem varēs pieteikties ar kavējuma sankciju, ir 15.jūnijs.

lasīt vairāk