faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese novada iedzīvotāju aptaujaKoknese veselīgāka vide visiem
Piedalies biznesa ideju konkursā „ESI UZŅĒMĒJS KOKNESES NOVADĀ!”
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaClean r

Mazo ķīmiķu darbnīca sākusi darbu!16.10.2017

Šogad I.Gaiša Kokneses vidusskolā uzsākuši darbu daži jauni un interesanti pulciņi. Starp tiem arī Mazo ķīmiķu darbnīca, kuru vada skolotāja Maija Ancāne. Pirmajā nodarbībā visiem tika saldumiņš - pašu gatavoti cukurgailīši! Pulciņa nodarbībās skolēni mācās strādāt ar laboratorijas traukiem un piederumiem, apgūst vienkāršākos darba paņēmienus: vielu svēršanu, vielas tilpuma mērīšanu, karsēšanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Pašvaldības tikšanās ar novada iedzīvotājiem

12.10.2017 17:30 - 19.10.2017 - 16:00

Kokneses novada iedzīvotāji  tiek aicināti uz tikšanos ar Kokneses novada domes vadību, speciālistiem un pagasta pārvalžu darbiniekiem:

 • 12. oktobrī plkst. 17:30 Kokneses novada domes zālē;
 • 19. oktobrī plkst. 14:00 Iršu pagasta pārvaldes zālē;
 • 19. oktobrī plkst. 16:00 Bebru pagasta pārvaldes ēkā „Papardes” 3.stāva zālē.

Tikšanās laikā iedzīvotāji tiks iepazīstināti ar pašvaldības darba aktualitātēm, kā arī varēs uzdot sev interesējošus jautājumus.

Papildus informācija: Kokneses novada domes Attīstības nodaļa T.65133636, Bebru pagasta pārvalde T.65164275, Iršu pagasta pārvalde T.65163538

Izveidots video par Koknesi – Hanzas pilsētu13.10.2017

Sākoties vēsajam rudens mēnesim, ir iespēja atskatīties uz paveiktajiem darbiem un novērtēt tūrisma sezonu vasarā. Koknese var lepoties ne tikai ar savas dabas krāšņumu, bet arī vēsturisko mantojumu. Kā viena no Hanzas pilsētām esam lepni būt Hanzas savienībā un prezentēt savu piedāvājumu plašāk ne tikai Latvijā, bet arī ārpus robežām. Reģiona bagātais kultūrvēsturiskais mantojums kalpo kā pamatresurss tūrisma attīstībai.

Mūsdienās, atjaunojot sendienu slavu un godu, Koknesē viduslaiku pilsdrupās notiek teatralizēti uzvedumi, viduslaiku ieroču demonstrācijas, naudas kalšana, kāzu ceremonijas viduslaiku un senlatviešu stilā un par tradīciju izveidojušies Sama modināšanas svētki, kuru ietvaros pilsdrupu teritorijā aktīvi darbojas viduslaiku tirgus. Tāpat tradīcijas tika ievērotas arī šogad, kad Koknese svinēja savu 740 gadadienu. Mēs visi kopā veidojam Kokneses nākotni, tikai visi kopā mēs spējam savai nākamajai paaudzei parādīt tās tradīcijas, kuras ir vērts nest sev līdzi.

printēt Lasīt visu ziņu

Bezmaksas seminārs dārzeņu audzētājiem12.10.2017

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Aizkraukles nodaļa 19.oktobrī plkst. 10.00 Aizkrauklē, Bērzu ielā 7 rīko bezmaksas semināru dārzeņu audzēšanā. Par agrākas ražas dārzeņu ieguvi gan siltumnīcās, gan uz lauka (tomāti, gurķi, paprika), par kļūdām audzēšanas procesā un ražas uzglabāšanā, kā arī par dārzeņu kultūru slimību profilaksi lekcijas lasīs viena no Latvijā atzītākajām dārzkopēm Mārīte Gailīte (biedrības „Latvijas dārznieks” eksperte). Savukārt par augsnes auglības uzlabošanas iespējām pirms dārzeņu audzēšanas stāstīs Anita Brosova – SIA LLKC augkopības konsultante. Lūgums interesentiem pieteikties līdz 18.oktobrim. Vēlams arī iepriekš sagatavot jautājumus par sev interesējošām tēmām dārzkopībā, jo apmācību process ir veiksmīgāks, ja ir jautājumi, atbildes un dalīšanās pieredzē. Kontaktpersona -  Inese Eiduka, SIA LLKC Aizkraukles nodaļas Pļaviņu LAK, tālr.29255047.

Semināru programma – šeit.

printēt

Ar 13.oktobri jaunas cenas peldbaseina pakalpojumiem11.10.2017

Informējam, ka ar 13.oktobri Kokneses sporta centrā peldbaseina pakalpojumiem būs jaunas, mazliet augstākas cenas, sakarā ar pieaugošajām izmaksām peldbaseina uzturēšanā. Diemžēl nebūs vairs arī pieejama tikai SPA zonas biļete, bet tā nāks kopā ar baseina biļeti. Ar jaunajām cenām varat iepazīties zemāk.

printēt Lasīt visu ziņu

Patrīcija Eiduka izcīna ceļazīmi uz skolu Pasaules čempionātu krosā11.10.2017

8.oktobrī Daugavpilī, Stropos, norisinājās atlases sacensības ISF Pasaules skolu čempionātam vieglatlētikas krosā 2018.gadā Francijā, Parīzē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Informācija iedzīvotājiem11.10.2017

Sakarā ar grāmatvedības darbinieku semināru, 13. oktobrī Kokneses novada domes grāmatvedība apmeklētājus nepieņems un Kokneses domes kase būs slēgta.

printēt

Vakance: Kokneses novada pašvaldības aģentūras “Kokneses Tūrisma centrs” direktors29.09.2017

KOKNESES NOVADA DOME (reģ. Nr.90000043494) IZSLUDINA KONKURSU:

AMATS: direktors (profesijas kods  1431 15)

IESTĀDE – Kokneses novada  pašvaldības aģentūra “Kokneses Tūrisma centrs”

DARBA LAIKS – uz pieciem gadiem

 PRETENDENTAM IZVIRZĪTAS ŠĀDAS PRASĪBAS:

 • Akadēmiskā izglītība vai otrā  līmeņa profesionālā augstākā izglītība ;
 • Augstākā izglītība tūrisma jomā tiks uzskatīta par priekšrocību
 • Vismaz triju gadu  darba pieredze tūrisma jomā  vai  vadības  darbā -darbs  iestādes vai struktūrvienības vadītāja vai vadītāja vietnieka amatā ;
 • Valsts valodas prasme  atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un angļu valodas zināšanas profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā ;  
 • Krievu valodas zināšanas tiks  uzskatītas par priekšrocību;
 • B kategorijas autovadītāja apliecība ir vēlama.         

PRETENDENTAM TIEK PIEDĀVĀTS:

 • pilna darba slodze;
 • interesants un atbildīgs darbs;
 • iespēja pilnveidot profesionālo pieredzi;
 • stabils atalgojums un sociālās garantijas.

 Pretendentiem līdz 2017.gada 13.oktobrim  plkst.14.oo personīgi jāiesniedz Kokneses novada domes kancelejā ( 2.stāvs), Melioratoru ielā Nr.1, Kokneses pagastā vai jānosūta pa pastu uz  adresi:

Kokneses novada dome, Melioratoru iela Nr.1, Kokneses pagasts, Kokneses novads, LV-5113

vai  e-pasu: dzintra.krisane@koknese.lv

 šādi dokumenti:

 1. pretendenta pieteikums;
 2. Kokneses novada tūrisma  attīstības  vīzija 3 gadiem (līdz 2 A4 lapām datorrakstā);
 3. īss dzīves un darba gaitu pārstāsts (CV);
 4. izglītību  un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas (uzrādot  oriģinālu darba intervijas laikā); 
 5. rekomendācijas vai ieteikuma vēstules no iepriekšējām darba vietām.

Ar pretendentu atlases konkursa nolikumu  un direktora amata aprakstu var iepazīties pašvaldības mājas lapā www.koknese.lv

Papildus informāciju var saņemt : domes izpilddirektors Ilmārs Klaužs, tālr.26435216

printēt

Vakance: Izglītības darba speciālists29.09.2017

KOKNESES NOVADA DOME (reģ. Nr.90000043494) IZSLUDINA KONKURSU:

 AMATS: izglītības darba speciālists (profesijas kods  2422 42)

IESTĀDE – Kokneses novada dome

DARBA VIETA – Kokneses novada dome

DARBA LAIKS – uz nenoteiktu laiku

 PRETENDENTAM IZVIRZĪTAS ŠĀDAS PRASĪBAS:

 1. uz pretendentu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu;
 2. akadēmiskā izglītība vai otrā  līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
 3. vismaz triju gadu  darba pieredze izglītības jomā  vai izglītības vadības  darbā -darbs izglītības iestādes vadītāja vai vadītāja vietnieka amatā ( darbs valsts vai pašvaldības izglītības  iestādē, ja tas saistīts ar izglītības darba un izglītības iestāžu darbinieku organizēšanu, vadīšanu un kontroli; cits darbs, ja tas saistīts ar izglītības darba un izglītības iestāžu darbinieku organizēšanu, vadīšanu un kontroli (metodisko apvienību, nevalstisko organizāciju u.c. vadītāji).
 4. valsts valodas prasme  atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasme profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā ( obligāta ir angļu valodas prasme) ;  
 5. B kategorijas autovadītāja apliecība ir vēlama.

 PRETENDENTAM TIEK PIEDĀVĀTS:

 • pilna darba slodze;
 • interesants un atbildīgs darbs;
 • iespēja pilnveidot profesionālo pieredzi;
 • stabils atalgojums un sociālās garantijas.

 Pretendentiem līdz 2017.gada 17.oktobrim  plkst.16.oo personīgi jāiesniedz Kokneses novada domes kancelejā ( 2.stāvs), Melioratoru ielā Nr.1, Kokneses pagastā vai jānosūta pa pastu uz  adresi:

Kokneses novada dome, Melioratoru iela Nr.1, Kokneses pagasts, Kokneses novads, LV-5113

vai  e-pastu: dzintra.krisane@koknese.lv

 šādi dokumenti:

 1. pretendenta pieteikums;
 2. Kokneses novada izglītības jomas  attīstības  vīzija  3 gadiem (līdz 2 A4 lapām datorrakstā);
 3. īss dzīves un darba gaitu pārstāsts (CV);
 4. izglītību  un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas (uzrādot  oriģinālu darba intervijas laikā);
 5. pretendenta  apliecinājums, ka  uz viņu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu (2.pielikums);
 6. rekomendācijas vai ieteikuma vēstules no iepriekšējām darba vietām.

Ar pretendentu atlases konkursa nolikumu un  amata aprakstu var iepazīties pašvaldības mājas lapā www.koknese.lv

Papildus informācija: izglītības darba speciāliste Lauma Āre, tālr. 28640383.

printēt

Nodibinājuma “Kokneses fonds” padomē ievēlēts Andris Jaunsleinis10.10.2017

No šī gada 6.oktobra Andris Jaunsleinis ievēlēts Likteņdārza īstenotāja – nodibinājuma “Kokneses fonds” - padomē, kas turpmāk deviņu cilvēku sastāvā lems par visiem jautājumiem, kas saistīti ar Likteņdārza turpmāko attīstību, aktuālajiem projektiem, piemēram, jaunām idejām un to realizējumu, esošo objektu attīstību, uzturēšanu  un citiem jautājumiem.

  Andris Jaunsleinis pievienojas “Kokneses fonda” padomei pēc 24 gadu ilga darba Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēža amatā: “Aktīvi līdz šim esmu iesaistījies Likteņdārza veidošanā, piemēram, piedaloties pašvaldību ozolu godasardzes stādīšanā Likteņdārza amfiteātrī un uzrunājot pašvaldības atbalstam Lielā kalna veidošanai. Tautai, kas attīstībā balstās uz savu vēsturisko pieredzi, vienmēr būs nākotne, tāpēc Likteņdārza ideja man tuva. Savu līdzšinējo pieredzi izmantošu, lai veicinātu pašvaldību iesaisti mums nozīmīgās piemiņas vietas un dārza izaugsmē.”

printēt Lasīt visu ziņu

Strādājošiem iespēja saņemt ESF finansējumu izglītībai10.10.2017

ESF projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" ietvaros nodarbinātām personā vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam (arī strādājošie pensionāriem) ir iespēja pieteikties jaunu prasmju, citu profesiju apgūšanai vai pārkvalifikācijai.

Visā Latvijā tiek piedāvāts apgūt 743 programmas 4 nozarēs - būvniecība, kokrūpniecība, metālapstrāde, mašīnbūve un mašīnzinības, elektroniskās un optisko iekārtu ražošana, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas.
Konkrēts mācību programmu piedāvājums www.macibaspieaugusajiem.lv

Mācību maksu 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, 10% ir strādājošā līdzmaksājums. Nodarbinātajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgas personas statusu mācības ir bez maksas.
Mācības var apvienot ar darbu!
No 5.oktobra līdz 6.novembrim iespējams pieteikties mācībām. Izmantojiet šo iespēju!

printēt Lasīt visu ziņu

Forums “Valsts atbalsta biznesu” Jelgavā10.10.2017

Dodies uz šī rudens vērienīgāko forumu Jelgavā uzņēmējiem un biznesa uzsācējiem! Uzzini par iespējām saņemt valsts atbalstu savam biznesam, rodi idejas jauniem projektiem un iedvesmojies no uzņēmēju pieredzes stāstiem.

 Forumā būs atsevišķas sesijas uzņēmējiem ar pieredzi un biznesa uzsācējiem. Būs arī praktiska pārdošanas ekspertes Daces Briedes-Zālītes prezentācija Tipiskākās kļūdas pārdošanā.

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top