sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 26. jūnijs
Vārda dienas svin: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis

Kokneses novada svētki 2017

Investoriem

Kokneses sporta centrs

Vikingu lielaiva Namesis

RaibblatsVai tu zini, kā rīkoties ārkārtas gadījumos?

attīstības projekts

attīstības projektsKokneses novada Kokneses pagasta bibliotēka

Atkritumu apsaimniekošana Kokneses novadā


Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
 

Kokneses novada iedzīvotāju ievērība - lai novērstu ceļa seguma klātnes bojāšanu pavasara atkušņa laikā, atsevišķos ceļa posmos ir uzstādītas aizlieguma ceļa zīmes Nr.312 „Masas ierobežojums 4t”.

lasīt vairāk

 

Griežas laika rats, saulīte ceļas arvien augstāk. Laikā, kad īsās ziemas dienas sāk stiepties garumā un laiks kļūst pavasarīgāks, latvieši svin Meteņus. Meteņi ir ienākuši arī mūsu skolā. Tie palīdzēs skolēniem iepazīt gadskārtu svētku būtību, ļaus radoši izspēlēt svētku norises, gūt jaunas iemaņas un zināšanas.

lasīt vairāk

 

Visiem skolēniem Kokneses internātpamatskolas – attīstības centrā, kuri piedalās skolas izteiksmīgās runas konkursos, ir pazīstams Lažas vārds. Tas saistās ar skaisti pavadītu laiku, pazīstamu Latvijas mākslinieku satikšanu, atkalredzēšanos ar citu skolu bērniem, sevis parādīšanu runas mākslā uz skatuves. Kā tikt uz Lažas skolu? Vienkārši – jāuzvar skolas izteiksmīgās runas konkursā.

lasīt vairāk

 

Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Irši” ar projektu „Būt skaistiem un vienotiem arī mēģinājumos” piedalās talantu konkursa „Maksmimālisti” kategorijā „Kolektīvs”. „Mēs sapņojam par skaistiem un ērti pavadītiem mēģinājumiem vienotos mēģinājumu tērpos - siltajās jaciņās, meitenes svārkos, puiši šortos. Deju kolektīvu raksturot dažos vārdos ir viegli - MUMS PATĪK DEJOT! VPDK "Irši" ir kolektīvs ar bagātu pieredzi - pagājušajā gadā nosvinēta jau 25. jubileja, izdejoti ne tikai vairāki Dziesmu un Deju svētki, bet arī dažādi festivāli ārpus Latvijas robežām - Lietuvā, Ungārijā, Vācijā, Polijā un Slovākijā. Krāšņi koncertu tērpi mums jau ir, bet lolojam sapni par tikpat skaistiem un galvenais - VIENOTIEM mēģinājumu tērpiem.” – dejotāji teic projekta pieteikumā.

lasīt vairāk

 

Kokneses pagasta bibliotēkā 3.martā bija iespēja iemācīties locīt salvešu ziedus! Tie, kas ļoti vēlējās to izdarīt, skatījās un priecājās, bet tie, kas ļoti, ļoti, ļoti to vēlējās iemācīties, 3 stundu laikā to arī izdarīja! Vislielākais paldies Dzintrai Liepiņai par pacietību un vēlmi dalīties ar savām prasmēm! Viņa bija brīnišķīga skolotāja, kurai ideju netrūkst nekad!

lasīt vairāk

 

Konkursa mērķis - iesaistīt skolu jaunatni Latvijas vēstures izzināšanā un kultūras mantojuma nozīmes izpratnē.

lasīt vairāk