sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 23. jūnijs
Vārda dienas svin: Līga

Kokneses novada svētki 2017

Investoriem

Kokneses sporta centrs

Vikingu lielaiva Namesis

RaibblatsVai tu zini, kā rīkoties ārkārtas gadījumos?

attīstības projekts

attīstības projektsKokneses novada Kokneses pagasta bibliotēka

Atkritumu apsaimniekošana Kokneses novadā


Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
 

Metens brauca pār Daugavu,Cūkas auss kulītē. Brauc, Meteni, mūsmājās Mūsu bērni gaidītāji! Pirmsskolas izglītības iestādes „Bitīte” bērni un darbinieki Meteni sāka jau gaidīt nedēļu iepriekš, bet kā jau tautas dziesmā teikts "Metens sola saltas dienas, sola visus sasaldēt…” uznāca lielais februāra aukstums un svētku gaidīšana ieilga. Metens vēl nebrauca pār Daugavu. Bet kā teikusi folkloriste un mūziķe Ilga Reizniece: "Meteni svin tad, kad sirdī jūt pavasari.” Šajā nedēļā šīs saulainās dienas pavisam noteikti teica: "Meteņdiena jāsvin!”

lasīt vairāk

 

14. februārī Pļaviņās notika Pļaviņu un Kokneses starpnovadu skolēnu skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkurss. Ieteicamās daiļdarbu tēmas šogad: es pats, valoda, ģimene, mans novads/pilsēta, brīvība, Tēvzeme. Skatuves runas konkursā skanēja arī rakstnieku un dzejnieku darbi, kuriem 2017. gadā ievērojamas jubilejas: Jānim Jaunsudrabiņam, Eduardam Veidenbaumam, Mārai Zālītei, Mirdzai Ķempei, Jānim Sirmbārdim, Ilzei Indrānei, Pēterim Brūverim, Jurim Alunānam, Rūtai Skujiņai, Ērikam Ādamsonam, Jāzepam Osmanim, Zentai Mauriņai, Lijai Brīdakai, Imantam Auziņam, Jānim Ziemeļniekam.

lasīt vairāk

 

„Mēs neesam tie, kas baidās. Mēs ceram nebūt tie, kas stāj. Mēs ticam, ka būsim tie, kas atklāj!” - tā 10. februārī vecākiem, skolotājiem, skolas biedriem un sev pašiem vēstīja divpadsmitie Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 63. Žetona vakarā. Direktors Māris Reinbergs, pasniedzot skolas žetona gredzenus, savā uzrunā mudināja šī gada 30 abiturientus ticēt sev, vairot cieņu pret sevi un citiem. Klašu audzinātājas veltīja personiskus un siltus vārdus katram savam audzēknim, savukārt pagājušā gada absolventi sveica abiturientus Žetona svētkos, dāvinot katram savu veiksmes pogu. Neizpalika arī novēlējumi un sveicieni no 11. klašu audzēkņiem.

lasīt vairāk

Informācija mājlopu audzētājiem

17.02.2017
 

Z/s „Kumelītes” iepērk par augstām cenām liellopus, jaunlopus, piena teļus. Iepērkam arī bioloģiski audzētus lopus. Bezmaksas transports un samaksa tūlītēja! T. 22345435, 29488365.