sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 23. jūnijs
Vārda dienas svin: Līga

Kokneses novada svētki 2017

Investoriem

Kokneses sporta centrs

Vikingu lielaiva Namesis

RaibblatsVai tu zini, kā rīkoties ārkārtas gadījumos?

attīstības projekts

attīstības projektsKokneses novada Kokneses pagasta bibliotēka

Atkritumu apsaimniekošana Kokneses novadā


Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
 

14.februārī 2.a un 2.b klašu skolēni devās svinēt Kokneses parkā Meteņus. Kamēr skolotājas kūra ugunskuru, bērni baudīja ziemas priekus - brauca ar ragaviņām no kalna, cēla sniegavīrus. Pēc tam, kopīgi dziedot dziesmas, visi gāja ap ugunskuru. Jautrību radīja lielīšanās starp abām klasēm. Sacensību gars parādījās stafetēs. Pēc fiziskajām aktivitātēm, ugunskurā tika ceptas desiņas un nobaudīta karsta tēja. Pasākuma beigās Metenis bērniem dāsni dāvāja krāsainas pogas un konfektes.

lasīt vairāk

 

FEBRUĀRIS: 15.02 Pieņem dziednieks Raitis Jokums. Enerģiju balansēšana.Pieteikties pa t. 22319558

lasīt vairāk

 

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstams un atzīts Junior Achievement karjeras izglītības pasākums 1.-12. klašu skolēniem, kura mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. 15. februāris šogad ir tā diena, kad skolēniem ir iespēja vērot interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

lasīt vairāk

 

14. februārī pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte” bērniem par prieku notika, kā mazie to mēdz dēvēt - "Draugu diena”. Kā vienots elements kalpoja sarkana krāsa apģērbā un sirsniņveida aksesuāri. Paldies vecākiem par sagādātajiem tērpiem!

lasīt vairāk