sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 23. jūnijs
Vārda dienas svin: Līga

Kokneses novada svētki 2017

Investoriem

Kokneses sporta centrs

Vikingu lielaiva Namesis

RaibblatsVai tu zini, kā rīkoties ārkārtas gadījumos?

attīstības projekts

attīstības projektsKokneses novada Kokneses pagasta bibliotēka

Atkritumu apsaimniekošana Kokneses novadā


Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs

Labas pārvaldības saukļi sabiedrības informēšanai

02.01.2017
 

5. sauklis: Esi atbildīgs!

Ja kāda jautājuma izskatīšana neietilpst konkrētās valsts vai pašvaldības iestādes kompetencē, tā nekavējoties par to informē iesniedzēju, iespējami norādot par jautājuma izskatīšanu atbildīgo iestādi, vai, ja tas ir lietderīgi, pati pārsūta cilvēka iesniegumu kompetentajai iestādei. Taču, pārsūtot iesniegumu, iestādei ir jāpārliecinās, vai attiecīgā iestāde ir tā, kura patiesi var palīdzēt.

Evita Berķe,

Informācijas centra vadītāja

Latvijas Republikas Tiesībsarga birojs
 

Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērni Ziemassvētku vecīti sagaidīja 21. un 22.decembrī. Lai gan sniegs šajos Ziemassvētkos mūs nelutināja, līdz ar to dabā pietrūka svētku noskaņas, bet bērnu dvēselēs tās bija ļoti daudz.

lasīt vairāk

 

Kino “Splendid Palace” Rīgā, 28. janvārī pulksten 16.00 notiks Pateicības koncerts donoriem, kuri pērn visā Latvijā ziedojuši asinis un asins komponentus.

lasīt vairāk

 

AS Drogas "Mazgā rokas" projektā piedalījās arī PII "Bitīte" 2. un 3. grupu, kā arī 4. grupas bērni, izcīnot atzinību no konkursa rīkotājiem un balvu "Pārsteigums". Projekts un tā materiāli tapuši ciešā sadarbībā ar Veselības inspekciju, Slimību profilakses un kontroles centru un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvjiem.

lasīt vairāk

 

Palielinās ārstniecības iestāžu un aptieku skaits, kas ir noslēgušas līgumu ar valsti par E-veselības sistēmas lietošanu. Kopumā līdz 2017. gada sākumam ir noslēgti vairāk nekā 900 līgumu, tajā skaitā nepilni 200 līgumi ar aptiekām un aptieku tīkliem.

lasīt vairāk

 

2016. gada nogalē mēs, Kokneses novada latviešu valodas un literatūras skolotāji, devāmies uz Rīgu, kur apmeklējām jaunatvērto Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzeju un Jaunā Rīgas teātra izrādi „Dzeja”.

lasīt vairāk

 

Ja mēs zinām to, ko esam mantojuši no savas ģimenes,tas dod mums brīvību mainīt savu nākotni... /B. Hellingers/ 25. un 26. februārī Koknesē notiks seminārs- terapija pēc B. Hellingera metodes - Senču mantojums! Semināru vada sistēmisko izvietojumu konsultante, veselības aprūpes speciāliste Aloida Jurčenko. Daudziem cilvēkiem visā pasaulē ģimenes sistēmas sakārtojuma metode(www.hellinger.com) ir atklājusi jaunu skatījumu par partnerattiecību, sadzīves, veselības un biznesa problēmu cēloņsakarībām, kā arī palīdzējusi ieraudzīt ceļu to risināšanai.

lasīt vairāk